sizce napmalıyım

bu konuyu burda paylaşmak ne kadar doğru bilmiyorum ama bir derdim var :KK43: ben sevgilimle her buluştuğumda bana bağırıp çağırıyor ağzına geleni söylüyor bende çok üzülüyorum korkuyorum ama :KK43: ayrılmalımıyım diye çok düşündüm sizce napiyyim yardım edinn :KK43: işin kötü tarafıda biz onla cinsel ilişkiye girdik bekaretim gitti onunla evlenmek zorundayım yaa offfffffffff :KK17:

Guzelimmm canimmm coook sukur ALLAHIM GERI DONUSU OLMUYAN YOLLAR NASIP ETMESIN HICBIRIMIZE ahhh ahhh daha evlenmeden degerin kiymetin yooook :KK43:((( kimkiiiiiiii oooo sanabagirip cagirio kotu davranabilio bugun boyleyse sana 2gun sonra evlendiginde hayati cekilmez hale getiricek genc yasda icin dertle dolucak elin oglu acimaz icide yanmaz cinsellik boyutunagelince SACMALAMA ASLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MEJBUR DEGILSIN ILK DEFA BIRISINE AYRIL DIORUM ODA SUAN DUSUNME BILEEEEEE HERSEYINI SIL HAYATINDAN TAMAMEN YOK ETTI KOLay olmuycak belkide cooook zor olucak insanin sevdiginin yaninda kiymeti olmali deger kiymet vefa saygi yooooksa bi iliskide yokdur aci ama gercek bu hersey gelir gecer uzulmeee kimseeee senden kiymetli degil.... sen oyle oldugunu gosterirsen saywt en cooook cani yanan gozunden hep yas akan uzgunumkiiiiiiiiii sen olursun karar senin hayat senin .... her ne karar vermis olursan ol INSALLAH HAKKINDA HAYIRLISI OLUR CNM :KK16:

Ben de konuna inanmadım kusura bakma.
Önce gelmişsin "of yeaa" modunda evlenmem lazım deyip :KK17: bu ifadeyi koymuşsun sonra ayrıl deyince dönüp diktirmek için doktor sormuşsun:KK14:
Daha yeni üyesin, ilk konun:KK3:

Arkadasın canı sıkılmıs herhalde, kafa dagitmak icin milletle kafa buluyo :111::111::111:

Ayrılıcam emin olabilirsin kızlık zarı dikimi diye birşey var ondan yaptırırım izmirde tanıdığın doktor varmı :KK43:

Haaa var, hepimizin cuzdanlari, zar diktirmek ile un salmis doktorlarin kartlari ile dolu... Senin hangi sehir kardes?!!!

Konu sahte mi bilmiyorum, bence oyle, ama bana sacma geldigi icin sahte damgasi vurmadan belki bir ise yarar diye cevabimi vermek istiyorum...
Birincisi evlilik oncesi cinsellige falan karsi degilim ama eger bunun arkasinda duramayip, kendini bu hallere dusureceksen, o uckurunu bagini dugumleyeceksin...
Ikincisi insanlar oo olmaz ondan baskasi seni almaz deseler iliskiye devam edecek, yok sacmala olmaz, ayril deseler ayrilacak tavrin var...Yahu senin kararin, dogrun, yanlisin, olurun olmazin yok mu? Sana ne dogru geliyorsa onun pesinden git, insanlarin laflari ya da toplum dayatmalari belirlemesin yonunu...
Son olarak o zari diktirdiginde nasil hissedeceksin kendini merak ettim? Halti karistirip, sonrada hayatini birlestirdigin insana ne kadar da gun gormemisim bey mi diyeceksin, ya kendi ic hesaplasman (yapma ihtimalin olmasini diliyorum), beynine yalanin, kendini bu kadar ucuzlastirman, o masaya yatip, kendinden verdigin sacma sapan odun icin ne aciklama yapacaksin...Hani onur, gurur falan diyoruz ya...
Doktor arastiracagina ac iki kelam bir sey oku, vizyon sahibi olursun, bu kadar dunyevi seyler karsisinda da daha dik, mantikli durursun!!!
Ay icim sisti!!!

Valla sene olmuş 2014 izmir gibi bir sehirde yasayan 22 yaşında bir genc kız bekaretim gitti diktirme diye birsey VARMIŞ lı konusuyorsa bence o konu fakedir arkadas.... biriyle cinsel iliskiye gircek olgunluğa erismissen sonucunuda goze alabilcek olmalısın,hadi o olmadi caresini bilior olmalisin. Ole mışlı müşlü konusupta milletten yorum al otur gül eğlen diye değil burasi

Birde yönetime not: nabsak ya bu din konuları yasaklandığı gibi bekaret konularıni da mi yasaklasak... kime ne yahu milletin cinsel yaşamından... hem rahatça bozdurur diktirir bozdurur diktirir harcarlar...

telefondan yazıyorum yazım hataları affedile...

Son düzenleme:
Ben de konuna inanmadım kusura bakma.
Önce gelmişsin "of yeaa" modunda evlenmem lazım deyip :KK17: bu ifadeyi koymuşsun sonra ayrıl deyince dönüp diktirmek için doktor sormuşsun:KK14:
Daha yeni üyesin, ilk konun:KK3:

Arkadasın canı sıkılmıs herhalde, kafa dagitmak icin milletle kafa buluyo :111::111::111:

Haaa var, hepimizin cuzdanlari, zar diktirmek ile un salmis doktorlarin kartlari ile dolu... Senin hangi sehir kardes?!!!

Konu sahte mi bilmiyorum, bence oyle, ama bana sacma geldigi icin sahte damgasi vurmadan belki bir ise yarar diye cevabimi vermek istiyorum...
Birincisi evlilik oncesi cinsellige falan karsi degilim ama eger bunun arkasinda duramayip, kendini bu hallere dusureceksen, o uckurunu bagini dugumleyeceksin...
Ikincisi insanlar oo olmaz ondan baskasi seni almaz deseler iliskiye devam edecek, yok sacmala olmaz, ayril deseler ayrilacak tavrin var...Yahu senin kararin, dogrun, yanlisin, olurun olmazin yok mu? Sana ne dogru geliyorsa onun pesinden git, insanlarin laflari ya da toplum dayatmalari belirlemesin yonunu...
Son olarak o zari diktirdiginde nasil hissedeceksin kendini merak ettim? Halti karistirip, sonrada hayatini birlestirdigin insana ne kadar da gun gormemisim bey mi diyeceksin, ya kendi ic hesaplasman (yapma ihtimalin olmasini diliyorum), beynine yalanin, kendini bu kadar ucuzlastirman, o masaya yatip, kendinden verdigin sacma sapan odun icin ne aciklama yapacaksin...Hani onur, gurur falan diyoruz ya...
Doktor arastiracagina ac iki kelam bir sey oku, vizyon sahibi olursun, bu kadar dunyevi seyler karsisinda da daha dik, mantikli durursun!!!
Ay icim sisti!!!

Birşey danışanda Kabahat .

hem uzuluyor hem de evlenmek zorundayım diyip utangac gulumsemeler yapıyorsunuz... şu tavrınızda dahi bir tuhaflık oldugunu dusunuyorum.
bunu degistirdiginizde ilişkiniz bir ihtimal yoluna girer.
en azından kendinize saygı duymaya baslarsınız...

ayrıca madem ki evlenmek zorundayım gibi bir dusuncedesiniz (boyle bir zorunluluk oldugunu dusunmuyorum! ) bu kisiyle evlnem kararı mı verdiniz de ilişkiye giriyorsunuz?
ya da madem umursamayan birisiniz, o zaman neden sonradna evlenmem lazım diyorsunuz?
oncelikle dusuncelerinizde tutarlılık saglamanızı oneririm.

Yargilamak istemiyorum ama ne kadar rahatsin.evlenmeden birlikte oluyorsun.madem bu kadarı cesaretlisin ayriladabilirsin bence.elin adamina kendini teslim ediyorsun sonrada burda agliyorsun
bu kadar basit mi..
.

Yargilamak istemiyorum ama ne kadar rahatsin.evlenmeden birlikte oluyorsun.madem bu kadarı cesaretlisin ayriladabilirsin bence.elin adamina kendini teslim ediyorsun sonrada burda agliyorsun
bu kadar basit mi..
.

haberler gazeteler bu haberleri artık sık vermeye başladı taksim beşiktaş beyeoğlu gibi yerlerde sıkça yaşanan olaylar bu yüzden hiç şaşırmadım namusun artık ucuz oldugu bi ülkedede yaşıyoruz kendi teninize saygınız kalmamış şimdi millet evlenmeden önce giriyor ilişkiye 2 milyar 3 milyarla diktiriyo kendini namusu yerine geldiğini düşünüyor ve başka biriyle evleniip senden başka kimse dokunmadı diyolar insanda ar namus olur biraz sen kimse almaz beni diye düşünüryosun ananın babanı adın ı şerefini hiç düşünmüyorsun aslında sen sevilmedin 2dklık zevk için kendini heba ettin eline beline dilini hakim ol hacı bektaş velimiz boşuna söylememiş önce kendinle yüzleş ve sonra rabbimden af dile doğru yoldan ayırma beni diye çünkü gittiğin yol yol değil!!!

X