Sizce ne demek istiyor

Cevap yazma süresi için bişey diyemiyorum yani işi mi yoğun, mesajı mı sevmiyor, farklı meşguliyetleri mi var bunlar etki edebilir ama nasılsın vs dememesi, o duruma cevap yazdığında sohbet kurmaması falan adamın çöp olduğunu anlamına gelir en azından senin için çöp. Uğraşma hiç.

Cevap yazma süresi için bişey diyemiyorum yani işi mi yoğun, mesajı mı sevmiyor, farklı meşguliyetleri mi var bunlar etki edebilir ama nasılsın vs dememesi, o duruma cevap yazdığında sohbet kurmaması falan adamın çöp olduğunu anlamına gelir en azından senin için çöp. Uğraşma hiç.
Ne meşguliyeti olacak işi 3/4 gibi bitiyor gündüz başka da bir işi yok tahminimce

Mesajında açık mesaj vermiş bu yaşıma kadar aklımdan evlilik geçmedi demiş daha ne desin! Belli ki hala da geçmiyor.. Siz bir u dönüşü yapın bakalım boomerang etkisi yaratacak mı?

Arkadaşlar birinin vesilesiyle bir kişiyle görüşmeye başladım şu an mesaj aşamasındayız ben 28 o 34 yaşında bana daha ilk konusmada mesajda Benim aslında evlenmem lazım, birini bulmam lazım gibi Bi durumum da bu yaşımda bile hala olmadı.diye yazdı .Görüşmesinin sebebi diğer arkadaşın referans olması ve benim fotomu beğenmesi .
Bir de daha ilk yazismada bi türlü zaman ayiripda düzgün cevap yazmadı 30 dk sonra 1 saat sonra filan yazıyor .Tabi ben sinir oldum .Ertesi gün oldu vatsap durumu koymuştum cevap yazmış bende kısa bir cevap yazdim ama devamını getirmemiş yani nasılsın vb.bende yazmadım ve öylece kaldı .Şimdi size sorum amacı ne anlamadım aracı kişinin ısrarı ile kabul ettim görüşmeyi ama bu olanlar canımı sıkıyor
Evlenmem lazım,birini bulmam lazım bu yaşımda bile hala olmadı derken ne demek istemiş?30 yaşından sonra erkeklerin çoğu rahata alisiyor.Bir çok duyguyu yaşamış oluyorlar.Armudun sapı,üzümün çöpü derken bi bakmışlar yaş kemale ermiş.O yüzden çok kafaya takıp nerede hata yaptım diye düşünmeyin.Vesile olan arkadaş sizi birbirinize nasıl yakistirmis ya da ortak ne özelliğiniz varmış ki size layık görmüş hiç sordunuz mu?İçinize sinmediyse irtibatı kesin.Arkadasiniz aracı oldu diye sevgili olmak ya da evlenmek zorunda değilsiniz.

Arkadaşlar birinin vesilesiyle bir kişiyle görüşmeye başladım şu an mesaj aşamasındayız ben 28 o 34 yaşında bana daha ilk konusmada mesajda Benim aslında evlenmem lazım, birini bulmam lazım gibi Bi durumum da bu yaşımda bile hala olmadı.diye yazdı .Görüşmesinin sebebi diğer arkadaşın referans olması ve benim fotomu beğenmesi .
Bir de daha ilk yazismada bi türlü zaman ayiripda düzgün cevap yazmadı 30 dk sonra 1 saat sonra filan yazıyor .Tabi ben sinir oldum .Ertesi gün oldu vatsap durumu koymuştum cevap yazmış bende kısa bir cevap yazdim ama devamını getirmemiş yani nasılsın vb.bende yazmadım ve öylece kaldı .Şimdi size sorum amacı ne anlamadım aracı kişinin ısrarı ile kabul ettim görüşmeyi ama bu olanlar canımı sıkıyor
Mesaj aşaması ne demek ki.
Adamin sürekli mesajlasacak zamani ve ortami yoktur belki de. Yuz yüze gelince konusur tanisirsiniz. Bu bir ölçüt degil bence.
Hemen evlenmem lazim, birini bulmam lazim diyen birini aslinda engellemek en guzeli de sizin tercihiniz.

Çok da önemseyen birisi değil belli ki uzatmayın çok fazla böyleleri hep üzer.

X