Sizce ne düşündü, ne hissetti, neydi onun tarafında gerçekleşen?

Benim ilişkilerden yana hic bir zaman bir başarım olmadi.gercekten düzgün bir insan çıkmadı karsilikli sevip anlaşabileceğim.olanlarla yürütmeye calistim aslinda.gururum ve karakterrimden ödün vermemeye çalıştım ama bir türlü yolunda gitmedi.sebebini de irdeliyorum.yasiniz kac bilmiyorum ama önünüze cikan fırsatları iyi degerlendirin,is yerinden olmaz,su olmaz bu olmaz diye engeller cikarmayin kendinize.cunku bellli bir süre sonra iyiler kapiliyor ve siz yalnizliginizla basbasa kaliyorsunuz.ya da sorunlu adamlarla birseyleri yürütmeye çalışıyorsunuz.yani aslinda mukemmeliyetci ve prensipli insanlarin sanirim iliskilerinde yasadigi zorluklar oluyor.bir de erkek ve kadinin beyinleri farkli isliyor.sonuc olarak ikili iliskiler her halükarda zor.bazi ufak tefek seyleri yok saymak mi gerekiyor bilmiyorum.ben de mesela kırılınca cok tavir koyarim.gunlerce kusebilirim o mesele yuzunden.ve maalesef karsima da hic mülayim ve özverii adamlar cikmadi.ayni benim gibi zor ve gururlu tiplerle ugrastim.sizin o iliskinizde diğerlerinin dedigi gibi kesin aldatmistir demek istemiyorum.cunku bazen hersey sandigimiz gibi değildir aslinda.bir de bazi insanlar patavatsiz olabiliyor.kendince bir soru soruyor mesela...biz irdeledikce irdeliyor altindan neler neler çıkarıyoruz. Sizi anlıyorum çünkü ben de aynisini yapıyor ve yaşıyorum.kafamda kurup duruyorum..her olumsuzlukta,her olayda ilsikiyi bitiriyorum resmen.bazen kafamda ,bazen de gercekte.direk bitiresim geliyor.kelin melhemi olsa kendi basina surer misali,bunun çözümü nedir bilmiyorum.
Çok iyi anlıyorum, aynı durum aynı davranışlar bende de. Biraz yontmak gerek sanırım :eek: Ama bende kelim bu konuda bildiğiniz gibi zaten :/

X