Sizce ne yapayım?

kristaltane

işte ben
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
1.914
0
arkadaşlar ben koşu bandı almak istiyorum ama karar veremedim arkadaşım evde olduğu zaman yapılmıyor diyor bende baya kiloluyum yediklerime dikkat ediyorum ama tek başına yeterli olmuyor hergün yürüyüşede çıkamıyorum ne yapayım faydası olurmu bilmiyorum

Son düzenleme:
ben kullanmadım ama faydası olur düzenli kullanınca neden olmasın yok boşa masraf olmasın dersek de kendi çabanla da verirsin kilo iste ciddi ciddi uğraş yetersengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

ben eve aldım koşu bandı ama bi süre sonra insan sıkılıyo,üstündeyken bir an önce vakit geçsinde ineyim artık şurdan diyosun :) spor salonuna gidebilirsin bunun için daha eğlenceli geçiyor zaman iyiki gelmişim diyosun..

bence yürüyüşünü ya da koşunu dışarıda yapabilirsin temiz havada oksijen hem daha bol hemde olduğun yerde koşma gibi monotonluğun dışında. koşu bandında geçireceğin süreyi dıarıda da geçirebilirsin. vaktin olmuyosa zatn koşu bandını da düzenli kullanamazsın bununda sana pek faydası olmaz ...

şimdi havalar soğumaya başlayacak,koşu bandını kullanmanın tam zamanı,

ama bi yandan azim gerek...

valla ikisini de yapmış bir ikişi olarak evde bir süre sonra boşluyorsun ama spor salonuna daha severek gidiyorsun ve evde yapamayacağın kadar uzun bir süre spor yapabiliyordun.evde yarım saatten fazla yürüyemessin koşu bandında. ister sevdiğin diziyi aç ister müzik deinle bir süre sonra onlar bile cazip gelmiyor. imkanın varsa salona git derim ben

X