Sizce ne yapmalıyım? empati kurun lütfen.

Tek mi gittiniz ameliyata? Bana biraz paranoya yapmissiniz gibi geldi. Ameliyatta kan her yere bulasabilir. Ben gobekten laparoskopik ameliyat oldum. Uyandigimda alt ic camasirima batikon falan bulasmisyi. Bacaklarimda bile sari sari ilac lekeleri vardi. Yani o an kimse umursamiyor bence. Yine de siz bilirsiniz tabi, ama sanirim kanit gerekir sikayet icin.

Ama anestezi ve ağrı kesici etkisini de düşününce hissetmemis de olabilirim
Tamamen ayilmadan agri kesici vermiyolar uyku verdigi icin ameliyathaneden cikmadan uyandiriyosunuz yani ekip hala icerdeyken disari baska odada tamamen uyanmaniz bekleniyo iste orda yanliz olabilirsiniz bir kisiyle belki ama onu da parca parca hatirlama ihtimaliniz var cesaret edemez kimse ben oyle dusunuyorum

Düşündüğünüz gibi olsa bence tahris olur ve uyandiginizda da caniniz yanardi diye düsunuyorum hadi birisi buna yeltendi diyelim ama ameliyat ekibide 1 2 kisi degil ki hangi arada derede yapacak sanki parcalar birlesmiyo gibi ayrica uayndirildiginizda hemen ayilmasanizda parca parca hatirladiginiz yerler olurdu
Tam kestiremiyorum.sadece şüphe işte.kimseye iftira da atamam sonuçta

Ben de bunu düşünüyorum ...sonuçta genel anestezi ile yapılan bir ameliyatta sonda takılır ve konu sahibinin şüphe duymasına yol açan seylere de yol açar
Sonda her ameliyatta takılır mı?1 saatlik bir ameliyat.ve anestezi verdikten sonra mı takılır?

Tek gitmedim.sikayet değil de içime kurt düşünce işte çok dert ettim.
Tek mi gittiniz ameliyata? Bana biraz paranoya yapmissiniz gibi geldi. Ameliyatta kan her yere bulasabilir. Ben gobekten laparoskopik ameliyat oldum. Uyandigimda alt ic camasirima batikon falan bulasmisyi. Bacaklarimda bile sari sari ilac lekeleri vardi. Yani o an kimse umursamiyor bence. Yine de siz bilirsiniz tabi, ama sanirim kanit gerekir sikayet icin.

Cok cok cok zor ihtimal. Bugünlerde yogunbakimlarda bike en az iki personel calisyor. Ameliyat esnasinda tecavuz çok extrem bir iddaa. Ekibin hepsi suç ortağı olmadan bu mümkün olmaz. Ya aslında merdiven alti bir klinikte iki kisinin çaliştığı bir yer degilse imkansiz gibi.

Tamamen ayilmadan agri kesici vermiyolar uyku verdigi icin ameliyathaneden cikmadan uyandiriyosunuz yani ekip hala icerdeyken disari baska odada tamamen uyanmaniz bekleniyo iste orda yanliz olabilirsiniz bir kisiyle belki ama onu da parca parca hatirlama ihtimaliniz var cesaret edemez kimse ben oyle dusunuyorum
Bilmiyorum ama işte bir türlü anlayamadım ben de

Cok cok cok zor ihtimal. Bugünlerde yogunbakimlarda bike en az iki personel calisyor. Ameliyat esnasinda tecavuz çok extrem bir iddaa. Ekibin hepsi suç ortağı olmadan bu mümkün olmaz. Ya aslında merdiven alti bir klinikte iki kisinin çaliştığı bir yer degilse imkansiz gibi.
Evet zor ama bazı şeylere anlam veremediğim için bir türlü şüphem geçmedi

vajinal gaz ameliyat sonrası olmuş olabilir, başıma bakireyken de geldi benim vajinal gaz.google a yazarsanız olası bir çok sebep görürsünüz.genel anestezi sırasında takılan sondadan olmuş olma ihtimali çok çok yüksek.narkoz ya da stres etkisiyle herhangi bir anal/vajinal minik bir kanama gelmiş olabilir.batikon /tentürdiyot olma ihtimali çok yüksek, bunları kanla karıştırman çok normal.çok alakasız başka şey de olabilir, o narkozlu kafayla tuvalet sırasında tırnağınla çizmiş bile olabilirsin.tecavüz olsa kesinlikle emin olurdun.zaten sizi genelde bir iki tokatla ayıltmadan doktorlar çıkmıyor.öyle bir ihtimal yok bence.yalnız kalmadınız ki hiç sıralamayı ve dakikayı düşününce

vajinal gaz ameliyat sonrası olmuş olabilir, başıma bakireyken de geldi benim vajinal gaz.google a yazarsanız olası bir çok sebep görürsünüz.genel anestezi sırasında takılan sondadan olmuş olma ihtimali çok çok yüksek.narkoz ya da stres etkisiyle herhangi bir anal/vajinal minik bir kanama gelmiş olabilir.batikon /tentürdiyot olma ihtimali çok yüksek, bunları kanla karıştırman çok normal.çok alakasız başka şey de olabilir, o narkozlu kafayla tuvalet sırasında tırnağınla çizmiş bile olabilirsin.tecavüz olsa kesinlikle emin olurdun.
Bu sonda takma olayı bakire olana da takılan bir şey mi peki?

Benim anlamadığım her ilişkide kanama olmadığına göre şüphelendiğiniz gibi bişi olsa kanama niye olsun ki

Bakireyim diyorsunuz, doktora gidip bir kızlık zarı muayenesi olmayı deneseniz? Şüphelerin yok olurdu böylece, kimse de suçlanmış olmaz.

Ameliyatta hastalara idrar sondası takılır geneldede hastalar rahatsız olmasın diye anestezi verildikten sonra takılır ameliyat bitince çıkartılır ve enfeksiyon olmasın diye baticonla silinir onun kırmızlığını görmüş olabilirsiniz ama içinizin rahat etmediği bi yerde neden ameliyat oldunuz
Sonda yıl habersiz takmışlarsa olabilir.aslinda için ameliyattan sonra rahat etmedi.oncesinde çok suphelenmemistim

Sonda

Sondanın gaz yapma ihtimali de yoktur o zman
olmaz olur mu tabiki çok etki eder.hatta direkt yapar diyebilirim.vajinal gaz için ille vajinaya girmesine gerek yok.hava sıkışmasıyla/ kaslarla/ baskıyla alakalı her şey.yani sonda hiç takılmasa bile genel anestezinin kasları direkt etkilemesi bile vajinal gaz yapar.

vajinal gaz ameliyat sonrası olmuş olabilir, başıma bakireyken de geldi benim vajinal gaz.google a yazarsanız olası bir çok sebep görürsünüz.genel anestezi sırasında takılan sondadan olmuş olma ihtimali çok çok yüksek.narkoz ya da stres etkisiyle herhangi bir anal/vajinal minik bir kanama gelmiş olabilir.batikon /tentürdiyot olma ihtimali çok yüksek, bunları kanla karıştırman çok normal.çok alakasız başka şey de olabilir, o narkozlu kafayla tuvalet sırasında tırnağınla çizmiş bile olabilirsin.tecavüz olsa kesinlikle emin olurdun.zaten sizi genelde bir iki tokatla ayıltmadan doktorlar çıkmıyor.öyle bir ihtimal yok bence.yalnız kalmadınız ki hiç sıralamayı ve dakikayı düşününce
Sondayı ancak ben uyurken takmış olabilirler.ama bu da çok ayıp bir şey.cunku habersiz takmış oluyorlar.sondanin gaz sebebi olduğunu da bilmiyordum ama

olmaz olur mu tabiki çok etki eder.hatta direkt yapar diyebilirim.vajinal gaz için ille vajinaya girmesine gerek yok.hava sıkışmasıyla/ kaslarla/ baskıyla alakalı her şey.yani sonda hiç takılmasa bile genel anestezinin kasları direkt etkilemesi bile vajinal gaz yapar.
Çok teşekkürler biraz rahatladım

Sondayı ancak ben uyurken takmış olabilirler.ama bu da çok ayıp bir şey.cunku habersiz takmış oluyorlar.sondanin gaz sebebi olduğunu da bilmiyordum ama
Kaç kere ameliyat oldum hiç sonda takabilimiyiz diye sormadılar

X