Sizce niyeti ne ? Bir erkek neden bunu yapar?

Gorusmedim hic. Ayni bolumden oldugu icin ortak grupta ekliydik. Bu bana ozelden notlari vs atoyordu . Sonra gelecegin annesi anneler günün kutlu olsun diye yazdı vs vs yazmaya basladi zaten. Bn hep ayni mesafedeydim yani . Bunu bende beklemiyordum. Uyanma saatimi nerfen bilsin yoksa. Ama bunu yazan kız hesabi ?
Valla cnm direk o olduğunu anlayamazsın şüphede kalır. Ama akrabaları yengesi filanda ekledi diyorsunuz o zmn şüphende kuvvetlenir bence direk ara konuş ya da bi mesaj at beni artık rahatsız etme. O da olmadı Korkut savcılığa verecem de. Yani eğer o mesajları atan oysa sadece sapık değil saplantılı bi piskopata da benziyor hiç abartmıyorum valla :110: birinden hoşlansan neden kız rolünde sapıkça konuşasın ki ayrıca neden bütün sülaleyi kızın üstüne salıyorsun ne değişik insanlar var yaaa:KK64:

Akrabalarina takip attirmasindaki niyet ne? Yenfesi bile takip atiyor dusunun
Kendi kendine triplere girmiştir seviyorum diye ama sülalece sapıklar bence. Bu arada kendisi hala yüksek lisans öğrencisiyse danışman hocasıyla samimi olduğunu ve bu durumu ona ileteceğini söyle rezil olmaktan korkar bence

ALLAH KORUSUN YA. AYNI ŞEHİRDE OTURNUYORUZ ŞÜKÜR ki. SADECE AYNI BOLUMDEYIZ. O YUKSEK LISANS BN LISANSIM. HEM NUMARASI VS BILE EKLI DEGIL. ALLAH KORUSUN. KENDIMI BOYLE DUSUNUP KORLUTMAK IAYISYEMOYORUM. BELKI TESADUF HEPSI ? DRGIL MI?
Bu devirde kadın olarak malesef ki her konuda çok çok dikkatli olmak zorundayız. Kendinizi korkutmak değil de tedbir olarak düşünün. Ayrıca hiçbiri tesadüf değil, bir sonraki iletişiminde şahısa 'tekrar rahatsız edersen tüm delillerle savcılığa suç duyurusunda bulunacağım' deyin. Ve yapın da şayet rahatsız etmeye devam ederse.

Valla cnm direk o olduğunu anlayamazsın şüphede kalır. Ama akrabaları yengesi filanda ekledi diyorsunuz o zmn şüphende kuvvetlenir bence direk ara konuş ya da bi mesaj at beni artık rahatsız etme. O da olmadı Korkut savcılığa verecem de. Yani eğer o mesajları atan oysa sadece sapık değil saplantılı bi piskopata da benziyor hiç abartmıyorum valla :110: birinden hoşlansan neden kız rolünde sapıkça konuşasın ki ayrıca neden bütün sülaleyi kızın üstüne salıyorsun ne değişik insanlar var yaaa:KK64:
Büyük ihtimal saplanti abla. Icim darlandi yeminle. Düşün benim uyanis saatimi nerden biliyor yani ya ? Bi iki kere not atti. Somra cok dikkat çekme diye yazdi. Ki ben gep abi dedim 25 yasimda cubku. En som anneler gununde gelecegin annesi anneler günün kutlu olsun diye yazdı diye yazdi .somra fake hedaptan ozur dilemisti. Gatip bir insan. Tedirgin olmayayom ditorum da. Ha bide baska kizlarin duvrlarini begenip iltifat yazıyor. BANA BASKA BIRINDEN ILTIFAT GELINVE 2 SAAT SONRA KE HESAP ACIP YOK KADINLARIN 5 DE 4 U GÖBEKLİ ERKEK SEVER, YOK ONCEDENBITTI DEDİM MI VOTITERMIS SIMDI OYLE DEGIL, HAKLOYSAM SUSMAM BELANI.... BILE DIYE PAYLADIM YAPMIS BEN GORDUKTEN SOMRA DA ENGELLEMISTI

Büyük ihtimal saplanti abla. Icim darlandi yeminle. Düşün benim uyanis saatimi nerden biliyor yani ya ? Bi iki kere not atti. Somra cok dikkat çekme diye yazdi. Ki ben gep abi dedim 25 yasimda cubku. En som anneler gununde gelecegin annesi anneler günün kutlu olsun diye yazdı diye yazdi .somra fake hedaptan ozur dilemisti. Gatip bir insan. Tedirgin olmayayom ditorum da. Ha bide baska kizlarin duvrlarini begenip iltifat yazıyor. BANA BASKA BIRINDEN ILTIFAT GELINVE 2 SAAT SONRA KE HESAP ACIP YOK KADINLARIN 5 DE 4 U GÖBEKLİ ERKEK SEVER, YOK ONCEDENBITTI DEDİM MI VOTITERMIS SIMDI OYLE DEGIL, HAKLOYSAM SUSMAM BELANI.... BILE DIYE PAYLADIM YAPMIS BEN GORDUKTEN SOMRA DA ENGELLEMISTI
Niçin yazamıyorsunuz kelimeleri? Belliki yaşınız küçük akrabası eklemiş anneler gününü kutlamış ki bu hoşunuza gitmiş belli kanmayın böyle şeylere ya her gün duyuyoruz genç kızları ağlarına nasıl düşürdüklerini istersen 14 tane abin olsun ne fayda

Bilmiyorum artik .... gervekten oyle bi rafdeye geldim ki
Aklınızı derslerinize çalıştırın.
Böyle karaktersiz tiplerin sosyal medyada yaptığı lüzumsuz şeylere harcayarak israf etmeyin aklınızı... Ve zamanınızı... Ve kendinizi...
"Yüksek Lisans(!)" etiketinin büyülediği gözlerinizi biraz açıp, gerçekleri görmeye gayret edin.
Ayrıca yüksek lisans öğrencisi olmanın büyülenilecek bir tarafı yok, anlamsız düşlerden uyanın lütfen.

Aklınızı derslerinize çalıştırın.
Böyle karaktersiz tiplerin sosyal medyada yaptığı lüzumsuz şeylere harcayarak israf etmeyin zamanınızı... Ve kendinizi...
"Yüksek Lisans(!)" etiketinin büyülediği gözlerinizi biraz açıp, gerçekleri görmeye gayret edin.
Ayrıca yüksek lisan öğrencisi olmanın büyülenilecek bir tarafı yok, anlamsız düşlerden uyanın lütfen.
Ben zaten yuksek lisans icin calisoyorum sinava gireceğim. Onun statusunun benik icin yaraliacak faydasi zarari olacak bir ozelligi yok ki. Buyulenmedim yani. Bende o yoldayim seneye sinsva girecegim inşallah . Sadece ondaki bu israri vs anlamadim yani. Hem akrabalari hem kendibfake hesaptan yaziyor. Takupler atiyor. Bitmiyor. Birde haberde gorunce vs degisik seyleri korkuyorum bazen. Ders de falisamiyorum

Niçin yazamıyorsunuz kelimeleri? Belliki yaşınız küçük akrabası eklemiş anneler gününü kutlamış ki bu hoşunuza gitmiş belli kanmayın böyle şeylere ya her gün duyuyoruz genç kızları ağlarına nasıl düşürdüklerini istersen 14 tane abin olsun ne fayda
Gdugkdr yasim kucuk. Degil klavyem bozuk. 😂😂😂 kelimler yazimiyor tuss harflero okumuyor yanı. Bitmiyorlar ki bir turlu. Birini engellesem iburune takip.attiriyor

Onu anladim. Genel olarak niyeti ne? Yani dysun sevgili bile olmamissin. Bim turlu akrabasi takip atiyo
Senden başka bulamamış bunları kabul edecek mesut olun... Sende belli iletişimi kesmiyorsun engelle git... Niye bu kadar konuştun... Yalın büyük yada tecrübeli olsan dadanmaz. Baktın olmadı savcısı var polisi var... Yoksa yakanı kurtaramazsın... Şaka değil bunlar

Ben zaten yuksek lisans icin calisoyorum sinava gireceğim. Onun statusunun benik icin yaraliacak faydasi zarari olacak bir ozelligi yok ki. Buyulenmedim yani. Bende o yoldayim seneye sinsva girecegim inşallah . Sadece ondaki bu israri vs anlamadim yani. Hem akrabalari hem kendibfake hesaptan yaziyor. Takupler atiyor. Bitmiyor. Birde haberde gorunce vs degisik seyleri korkuyorum bazen. Ders de falisamiyorum
3 kız çocuğu annesiyim.
Uzak dur evladım o mendeburdan.
3.sayfa haberi hissiyatı alıyorum anlattıklarından.

Senden başka bulamamış bunları kabul edecek mesut olun... Sende belli iletişimi kesmiyorsun engelle git... Niye bu kadar konuştun... Yalın büyük yada tecrübeli olsan dadanmaz. Baktın olmadı savcısı var polisi var... Yoksa yakanı kurtaramazsın... Şaka değil bunlar
Kendi hesabi vs engelli zaten. ne demek kesmiyorum 1 aydir telefon vs kullanmıyorum. Hem onu kabul ettiği

X