Sizde doğumdan sonra toparlanamayanlardan mısınız?

Çok teşekkür ederim. Bilgi almanıza faydalı olmasına çok sevindim Rica ederim bebeğiniz sağlıkla büyüsün işllah

Bende eylülde doğum yaptım. Taze anne sayılırım. Nasıl için acıdı. Anne olmasaydım seni bu kadar iyi anlayamazdım galiba. Içın parçalandı. Sonu mutlu olunca, için huzur buldu. Allah tüm annelere sağlık versin kimseye muhtaç ermesin inşallah

Kayınvalideden o kadar laf işitip neden kendi kendinize ağladınız ki.Boş yere kendinizi yıpratmışsınız.İşte o an bi cinnet lazımmış ben olsam çıldırır evden kovardım ana oğul ve babayı.Siz iyi dayanmışsınız.Rabbim bebeğinizi size bağışlasın

Ne güzel allah bebeğine ve sana güzel sağlıklı huzurlu bi ömür versin.çok teşekkür ederim

Haklısınız. Belki benim yerimde kim olsa çıldırırdı ben sadece şoka girmiştim. Hiç bişeye tepki veremiyordum. Tesekkür ederim hepimizinkini

Merhaba,

konu başlıgını görünce sormak istedim, bebeğim 7 aylık emzıremıyorum,(sütüm gelmedi) ama bende geçmeyen bir yorgunluk halsızlık hasta gibi hissetme var ve bu 4 - 5 aydır böyle , geçmiyor... vücudum zayıf ve toplayamadı bir türlü, doktoruma nir daha cocuk istersem ne zaman yapayım dedim bebeğin en az bir yaşına gelince dedi ben burdan şunu anladım; benım vucüdum 1 senedemi eski gücüne kavuşuyor? Sizde hiç böyle olan oldumu? Deliricem

Evet benim hem vücudum hem psikolojim anca bi sene dolunca kendine geldi. Tabi doktorunuz daha iyi biliyordur ama doğum için en az iki sene öneriyorlar ikinci çocuk için öyle söylendi bana vücudumuz sonuç itibariyle alt üst oluyor hormonlar iç organlarımız bile sıkışıyor. Ayrıca sizin yorgun halsiz hissetmeniz altında bi çok sebep olabilir yani vitamin eksikliği, tiroid insülin direnci lütfen kanınıza baktırın en iyisini doktorlar bilir. Aynı zamanda psikolojikte olabilir imkanınız varsa bi danışmana danışın durumunuzu

Çok teşekkür ederim cvbınıza kana herşeye baktırdım romayızmadan bile şüphelendıler bişey çıkmafı ewet sizin hibi pdikolojık olabılır dedıler ama psikolojımde ıyı Ama bundan önce cok rahat bı hayatım vardı yanı hiçbişey yapmazdım şimdi Allahı var zevkle yapıyorum evlat aşkı ama hemen yoruluyorum bunyemmi alışkın değil yoksa 40 a 2 kaldı dıye yaşlandımmı dicem ama yok annem bile benden atik dedıgınız dogru sezeryan olmasındanda kaynaklı sanırım vucut daha toplayamadı

Sinir krizi geçirdim okurken bu nasıl kaynana? Dahası bu nasıl anne? 40 el yabancı yapmaz yaptığını. nasıl sabrettiniz helal olsun. Hemşirelerin bahşiş olayına da takıldım. Böyle Bi şey suç. ne demek bahşiş vermeyi unuttuk onlar da ilgilenmedi? Sınanmışsınız gerçekten. Sağlıkla büyütün bebeğinizi. Umurım bundan sonra yolunuz aydınlık olur

Çok teşekür ederim Haklısınız bende şöyle bi geriye doğru baktığımda gerçekten sabrım sınanmış diyorum. Evet hemşirelerle sonradan görüştüm yaptığınız hiç hoş değil dedim eşimi oraya buraya gönderdiniz bana ağrı kesiciyi bile geç verdiniz bebeğimi kucağıma vermediniz dedim yani her şeyi saydım ama şikayet etmeye gönlüm el vermedi gencecik insanlar bilmiyorum belki de büyük hata yaptım bi başkasına bunu yapmamaları konusunda ikna edici olmuşumdur işllah.kaynanaya gelince inanın bi insanın kendi evladına kendi torununa bu kadar uzak ve duygusuz olacağı hiç aklıma gelmezdi bende çok şaşkınım

Her şeyiniz normalse çok iyi. dediğim gibi kötü hissetmekten ziyade yeni ve yorucu bi hayat hayatımıza dahil olan bi minnak ve her şeyinden biz sorumluyuz. Bu gerçekten zaman alan bi süreç. Tek tavsiyem arada kendinize muhakkak küçük zaman dilimleri ayırın ve en sevdiğiniz seyleri yapın çok iyi gelecektir

Çok sağolun cevabınız için, hergün şükrediyorum bebeğim var saglıklı ya çok şükür binnşükür Allah hayalini kuran gerkese nasip etsin ...kaynana konusunda da sabırlar dilerim.. gelmiş geçmiş olsun... mutluluklar sağlıklar

Çok teşekür ederim iyi dilekleriniz için bende size ve bebeğinize birlikte sağlıkla huzurla mutlulukla geçen bi ömür diliyorum.

Okurken duygulandım Rabbim daha güzel günler yaşatsın inşallah hep mutluluktan ağlayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…