Sizde goruyormusunuz?

Biblo23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2021
782
178
26
Arkadaslar goruyomsnz sizde?
Ne olur ne olmaz hakkmzda hayrlisi olsun yorum yapan herkesten allah razi olsun, rabbim bu gecenn hürmetine tüm cocuk isteyen kullarina hayrli evlat nasip etsin , dua edelim brbrmze sizlerde bna dua edersenz cok sevinirim hayrli kandiller

Eklentiler

• IMG_20240111_205419.jpg
    IMG_20240111_205419.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 75
  • 1000003646-01.jpeg
    1000003646-01.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_2024-01-11-20-51-39-479_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-01-11-20-51-39-479_com.miui.gallery.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 71
Ne olur ne olmaz hakkmzda hayrlisi olsun yorum yapan herkesten allah razi olsun, rabbim bu gecenn hürmetine tüm cocuk isteyen kullarina hayrli evlat nasip etsin , dua edelim brbrmze sizlerde bna dua edersenz cok sevinirim hayrli kandiller
Uzaktan çeksem daha net olur sanki böyle zor anlaşılıyor şaşı oldum 😅

Uzaktan çeksem daha net olur sanki böyle zor anlaşılıyor şaşı oldum 😅
Uzaktan cekince gözükmüyo🤣🤣🤣🤫🤫🤫 kendime moral ariyom suss 🤣🤣🤣🤣🤣 yok anam negatif ah başımı alip nerelere gidem bennnnnnn🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20240111_132041.jpg
    IMG_20240111_132041.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20240111_132021.jpg
    IMG_20240111_132021.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 75
İkinci çizgi bu kadar yakın olmaz. Aynı şekilde ben de test yaptığımda böyle görmüştüm hatta soru açmıştım birkaç ay önce ama hamile değilmişim. Umarım çift çizgiyi görürüz en yakın zamanda.

Canım yaa ❤️ bi umut bekliyo insan işte birileri var desin diye .. rabbim tez zamanda kucağımızı doldursun inşallah❤️

Uzaktan cekince gözükmüyo🤣🤣🤣🤫🤫🤫 kendime moral ariyom suss 🤣🤣🤣🤣🤣 yok anam negatif ah başımı alip nerelere gidem bennnnnnn🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Yarın bende yapıcam, adet günümü bekleyemicem 😅 eşim bilmeden artimed testinden almış geçen buradan biri o hep hatalı gösteriyor pozitif çıkıyor demişti umarım öyle değildir.

Yarın bende yapıcam, adet günümü bekleyemicem 😅 eşim bilmeden artimed testinden almış geçen buradan biri o hep hatalı gösteriyor pozitif çıkıyor demişti umarım öyle değildir.
Şu mübarek gunun hurmetine, efendmzn hatrina sana hayrli hamilelik nasip eder insallahh, yarin buraya pozitif diye konu acmak nasip olsn, isteyen herekese🙏🏻🙏🏻🌹🌹

Şu mübarek gunun hurmetine, efendmzn hatrina sana hayrli hamilelik nasip eder insallahh, yarin buraya pozitif diye konu acmak nasip olsn, isteyen herekese🙏🏻🙏🏻🌹🌹
Amin inşallah 🌸 Hayırlı evlat doğurmayı nasip etsin. Cümlemize 🙏

M
[/QUOTE]
Bende bugün en temizinden iki testte negatif gördüm iki kez birde silik çizgi görüp negatif gördüm baya belli silik çizgileri yaein adet günüm 😰

Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bu gunun yüzü suyu hurmetine yakindan cektiginizde biraz belli bir cizgi var sanki ben oyle gordum iki uc gun sonra testi tekrarlayın insallah bebişiniz sizinledir Allah yar ve yardimcimiz olsun 🤲

Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bu gunun yüzü suyu hurmetine yakindan cektiginizde biraz belli bir cizgi var sanki ben oyle gordum iki uc gun sonra testi tekrarlayın insallah bebişiniz sizinledir Allah yar ve yardimcimiz olsun 🤲
Amin canım cümlemizin inşallah 🙏🏻🌹

X