Size ihtiyacım var, destegınıze

Ben çok duygusalım maalesef, geçtiğimiz yollara bakıp hüzünleniyorum , Nasıl atlatacağım bilmiyorum
Ya kuzum size kotu bir sey soyleyen insan icin neden uzulesiniz?? Size kotu bisey söyleyen insana neren uzulesiniz? Sizden degerli mi?

Siz kaç yaşındasınız
Ben sevgi görmedim bu kadar anlam yüklemem o yüzden bana çok uygun olduğunu düşünmüştüm bir de bundan önceki kişi bana büyük hatalar yaptı umursamayıp gitti ondan hemen sonra çıktı karşıma bu kişi ben inandım sadece ama benimle dalga geçti resmen . Evet çocuk değilim ama içimde bir boşluk var ben en güzel yere koydum onu ama beni salak yerine koydu şimdi geziyor tozuyor kendinin haklı olduğunu düşünüyor adımı bile unutmuştur o derece sevmemiş ben de bu haldeyim ben sevgi görmedim bu yüzden belki de bilmiyorum

Sevgi acliginizi doldurmadan kimseyle iliskiye baslamayin. Sagliksiz kararlar veriyorsunuz bu yüzden. Önce kendinizi sevin. Sevgiyi ve iyi bir iliskiyi hakettiginizi inanmaniz lazim. O inanc bir insanda yoksa birinin ilgi kirintilarina muhtac olup onlari gözünde büyütüeür, halbuki ortada sevgi yok

Yazdıklarınızı bir okuyun bir başkası yaşamış gibi.
Adamda sevginin "s" si yok.
Adam her açıdan sizi kullanmaya çalışmış. Onun gözünden bakınca siz, bu tiplerin hiç istemediği drama queen olduğunuz için kaçmış.
Kendinize saygınız olsun.
Böyle adam ne sever ne sevilir.

Bana küfür etmesi peki? Yani Umut verecek çok şey yaptı 2 günde de başkasını buldu ve şuan görüşüyor , illa ki zoruna gidiyor insanın üzüntüm bu yüzden sevmedi madem 1 yıl neden evlilik deyip durdu veya yanımda durdu.
Bir defa dahi seni seviyorum dememiş .Evlilik muhabbeti yapmış olması bir şeyi değiştirmiyorki.Siz kendiniz yazmışsınız sürekli gergin ve suratı asık mutsuzdu beni bir defa dahi sevdiğini söylemedi demişsiniz .Bu kadar sahiplenip hesap sormanız garip geldi bana .Anlamışsınız yani hareketlerinden zorla güzellik olmuyor ne yazıkki.Sevgi karşılıklı olunca anlamlıdır .Onun bu tutumlarına karşı siz uzaklaşıp ilişkiyi bitirseydiniz .Bu kadar acı çekmezdiniz emin olun .Ayrıca neden birini bulduğunu vs takıyorsunuzki cehennemin dibine deyip geçin .Sizi isteyen adam yanınızda olurdu .

Ben sevgi görmedim bu kadar anlam yüklemem o yüzden bana çok uygun olduğunu düşünmüştüm bir de bundan önceki kişi bana büyük hatalar yaptı umursamayıp gitti ondan hemen sonra çıktı karşıma bu kişi ben inandım sadece ama benimle dalga geçti resmen . Evet çocuk değilim ama içimde bir boşluk var ben en güzel yere koydum onu ama beni salak yerine koydu şimdi geziyor tozuyor kendinin haklı olduğunu düşünüyor adımı bile unutmuştur o derece sevmemiş ben de bu haldeyim ben sevgi görmedim bu yüzden belki de bilmiyorum
Her ilişkiniz aynı şekilde bitiyorsa bir yerlerde bir hata yapıyorsunuz demektir.

ben anlamıyorum bu kadar bir erkeğe bel bağlamak nedir ya?
üstelik adam aramaz sormaz ilgilenmez ve sen onun peşinden resmen koşmuşsun
biraz gurur nolursunuz ya

Okurken darlandım gerçekten. Şu adamları hayatınızın merkezine koymayın sonu kötü bitiyor. Tavırlarınız aşırı rahatsız edici. Size aşkım bile demeyen adama ne çok anlam yüklemişsiniz. 3 çocukla ortada bırakılmış tavrına girmeniz gerçekten abartı. Kendi kendinize gelin güvey olup kendi kendinize acı çeliyorsunuz. İlişki biter herkes hayatına devam eder normali bu zaten

En basindan belliymis bunun bir aşk ilişkisi olmadigi. Adam her hareketiyle belli etmiş. Yani bu kiz kim diye sorduğunuz icin bitmemis. Zaten baslayan bir sey yokmus. Boyle sacma ve anlamsiz bir sey..ortada uzulup kahrolacak bir sey yok yani. Kendinize dert edinmeyin bence cunku dert degil.
Bundan sonraki iliskilerinizde dikkatli olmaya çalışın bence. Her sevgiliyiz diyene kapilmayin.

Her ilişkiniz aynı şekilde bitiyorsa bir yerlerde bir hata yapıyorsunuz demektir.
En basindan belliymis bunun bir aşk ilişkisi olmadigi. Adam her hareketiyle belli etmiş. Yani bu kiz kim diye sorduğunuz icin bitmemis. Zaten baslayan bir sey yokmus. Boyle sacma ve anlamsiz bir sey..ortada uzulup kahrolacak bir sey yok yani. Kendinize dert edinmeyin bence cunku dert degil.
Bundan sonraki iliskilerinizde dikkatli olmaya çalışın bence. Her sevgiliyiz diyene kapilmayin.
Benim aramam ve bu kim diye sormam bitirmiş böyle demiş arkadaşına , başını taşlara vuracak demiş , 1 hafta geçmedi biriyle flört ediyormuş bu kız daha iyi demiş , sessiz demiş , arkadaşı artık unut onu ye anlattı bana . Benimle asla ve kesinlikle olmayacağını söylemiş ben zaten bu kadar şeye istemem ama zoruma gitti bir insan hakkaten de ayrılınca belli edermiş , çok terbiyesizlik etti ona üzülüyorum sadece haketmedim

İki dakika da nasıl bulmuş başkasını pes

X