Sizi anlayan kimse var mı?Yoksa sıkıntıdan canınız ağzınızdan çıkacak gibi mi?

Kibristayim tercümanlık 1.sınıf okuyorum.
Çok güzel eğer hazırlık okumadıysanız,yeni başlamışsınız.Kıbrıs çok güzeldir ama magosa biraz sıkıcı gercekten ama Girne çok güzel.keşke orada olsam şimdi günümü gün ederdim.başarılar dilerim.mutlaka iyi bir arkadaş edinirsiniz.Ben de 3 ve 4 ‘te çok samimi dostluklar kurmuştum.

Çok güzel eğer hazırlık okumadıysanız,yeni başlamışsınız.Kıbrıs çok güzeldir ama magosa biraz sıkıcı gercekten ama Girne çok güzel.keşke orada olsam şimdi günümü gün ederdim.başarılar dilerim.mutlaka iyi bir arkadaş edinirsiniz.Ben de 3 ve 4 ‘te çok samimi dostluklar kurmuştum.
Magusada değilim ben Lefkosadayim. Öyle ama fazla arkadaş olmayınca maalesef yine de yavru vatan da olsa el eldir. Neyse ben de el işine verdim kendimi :)
Çok sagolun

Tüp bebek filan uğraşıyorum,transfer filan aşamalarında dışarı çıkamadığım ve sık sık hastaneye gitttiğim için öyle bir şey de yapamıyorum. :KK43:
Yoga ya başlamak ve İngilizcemi biraz daha geliştirmek istiyorum aslında
yoga super fikir hemde orda kafa dengi insan bulma sansiniz artar
bebek olduktan sonra zaten park oyun gruplari vs sosyallesiyor insan

ortamla ne ilgisi var.küçüklük arkadaşlarımla netten yada telden görüşüyorum.canım sıkılmışsa arıyorum birini sesini duyunca zaten iyi geliyor.ya da onlar arıyor görüşüyoruz.
Yeni arkadaş edinmek için ortamım yok demek istemiştim.eğitim,iş ya da çocuk gibi.Dostlarımla da aramda 600 km var.Bir çoğu hala birlikte ve ben uzaklarda.malesef telefon gibi ortamlar yüzyüZe yapılan muhabbet kadar mutlu edip rahatlatmıyor beni.Zaten normali de o diye düşünüyorum.İletişim sadece ses ile kurulan bir şey değil sonuçta.Karşınızdakinin sizi anladığınızı gözlerinden görmek,şevkatini sıcaklığıyla hissetmek gibisi yok

yoga super fikir hemde orda kafa dengi insan bulma sansiniz artar
bebek olduktan sonra zaten park oyun gruplari vs sosyallesiyor insan
Süper ve çok ihtiyacım var fakat malesef daha önce 5 düştüğüm olduğu için başlayamıyorum.1-2 haftalığına değmez diye

Süper ve çok ihtiyacım var fakat malesef daha önce 5 düştüğüm olduğu için başlayamıyorum.1-2 haftalığına değmez diye
o zaman biraz sıkın disinizi , bebisiniz insallah saglikla dunyaya gelir , o zaman zaten sıkılacak vakit bulamayacaksiniz :)

Bir dokun bin ah isit benden...
Yasadigimiz yerde hic bir yakinim yok
Hangi komsuyla samimi olsak tasindilar. Kimine lojman cikti, kimini ev sahibi cikardi, kimi ev aldi gitti.
Ve şu sira gercekten bunaldim. Kis da geldi o da ayri bir sey, sogugu hic sevmiyorum. Tabi tek sorun bunlar degil ama simdilik bu kadar olsun.

:KK14:Bende sıkıliyorum bunaliyorum ya Türkiye yi ozledimmm.Esim yanimda cok sukur ama evim ailem dostlarimm...Sonra diyorum saglikliyim eşim yanimda Allah icimize ferahlik-selamet versin

Bir dokun bin ah isit benden...
Yasadigimiz yerde hic bir yakinim yok
Hangi komsuyla samimi olsak tasindilar. Kimine lojman cikti, kimini ev sahibi cikardi, kimi ev aldi gitti.
Ve şu sira gercekten bunaldim. Kis da geldi o da ayri bir sey, sogugu hic sevmiyorum. Tabi tek sorun bunlar degil ama simdilik bu kadar olsun.
Komşuyla sadece vakit geçiyor zaten.benim aradığım ve en güzeli sosyal arkadaş.evde ikrammış temizlikmiş uğraşmadan söyle süslenip püskenip dışarıda takılmak.sohbet,muhabbet,eğlence...dışarıda buluşmaya alıştığın arkadaşınla ayni ilde olduğun sürece görüşürsün.Komşuyla günlük şeyler konuşuluyor sanki,samimi sohbet anlamında fazla bir şey paylaşılmıyor.zaten evin içinde kalmaktan sıkılmışım şöyle cıvıl cıvıl açık hava en güzeli :KK66: tabi kafa dengi aynı şeyleri yapmaktan hoşlandığın ve sohbet anlayışınızın ortak olduğu eğitim,yaş ve aile yaşantısı olarak uyum sağlayabileceğin komşu bulmak çok güzel olur.

Var bir tane

Sabah 8.30 da okula gidip akşam 5 te geliyor
Allah bağışlasın.vaktinizin çoğunu eşinize ve çocuğunuza ayırdığınız için mutlusunuz,ne güzel.allah daim etsin.Ama yine bu başlık dikkatinizi çektiğine göre dizinde bam telinize dokunan bir şey olmalı

Allah bağışlasın.vaktinizin çoğunu eşinize ve çocuğunuza ayırdığınız için mutlusunuz,ne güzel.allah daim etsin.Ama yine bu başlık dikkatinizi çektiğine göre dizinde bak telinize dokunan bir şey olmalı

Esasen morportakal çağırmış

Topiğinize girip size yazmamak olmazdı

Esasen öyle çok vaktim de yok ki

Hayat koşturmacası yoğun

Kocamla kavga ettik onun sinirini yasiyorum suan sinirden kendimi temizlige verdim

Derdimi anlattigim pek kimsem yok.
Anlatasım olduğunda ya yanimda değiller o an ya da onlar varken ben anlatmak istemiyorum.
Insanlarin geneli ya dedikodu modundalar ya da pek umursamiyorlar.

X