sizin savunma taktikleriniz var mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne ilgisi var,eşim bana saldığında bu sefer çasresice bir şey yapmadan durmadım mesela,onu anlattım.karate öğrenmek kendini savunmak için bunu istemek size neden bunu düşündürttü,sadece eşimiz değil dışarıdaki hayatta da ihtiyacımız olan birşey bence.düşünülmesi normal yani.kim memnun olur eşinin şiddetinden ama o an boşanman mümkün değilse ve eşinin ne zaman elini kaldırabileceğini bilemiyorsan ne yapabilirsin ki.sanırım beni anlamanız mümkün değil boşverin hiç yorum yazmasanız daha iyiymiş
Eşinin ne zaman saldıracağı belli değil.
Saldırdığı an boşayamazsın.
O yüzden bir sonraki saldırıya hazırlıklı girmek istiyorsun.
Tebrik ediyorum.

Sevgili Didem semerci Didem semerci
Kendimizi dünyaya nasıl sunarsak ona göre reaksiyon alırız, eş de buna dahil.
Savunma taktiğinizi geliştirirseniz, kendinizi savunacak olaylara maruz kalırsınız.
Özsaygınızı geliştirirseniz saygı ile mukabele görürsünüz.
Talep ettiğinizi bulursunuz.
Savunma talep ediyorsanız, savaşana razısınız demektir.
Lütfen o evin hanımlığını tercih edin.
Bu da taekwondodan değil özdeğerden geçer.
Kendinizi bu kadar sahipsiz bırakmayın.
Siz atlatırsınız belki ama o yavrucaklar gördüklerini normalleştirmek isterler.
İki güvendiği insanın davranışlarını güvenilir kabul etmek isterler.
Ve siz gibi şiddeti sıradanlaştıran ebeveynlere dönüşsünler istemiyorsanız, hemen yarın bir çözüm bulun buna.
Şuan için hiç imkanınız yoksa, sığınacak yeriniz yoksa da, o anda nasıl korurum kendimiden ziyade, o ana gelmemek için gayret edin.
O yaratıkla bu zordur eminim ama onu yoksayın bi süre, tam ayrılık vaktine kadar yani.

Eşinin ne zaman saldıracağı belli değil.
Saldırdığı an boşayamazsın.
O yüzden bir sonraki saldırıya hazırlıklı girmek istiyorsun.
Tebrik ediyorum.
başlık taktik kelimesini barındırınca,boşanmayı düşündüğüm ama hemen boşanamadığım eşimin şiddetine ilk kez ya ilk kez bu şekilde tepki verdim diye nasıl dövüşmekten zevk alıp bunu normal birşeymiş gibi gören biri oldum.size yorum yazarken diğerlerine de cevap olsun diye yazıyorum.ben bayılmıyorum bunları yaşadığıma.hele çocukların olduğu ortamda olmasına katlanamıyorum.elimden gelen ne varsa yapmak istediğimi yazıyorum.benim başıma geleni ancak yaşadıklarımı yaşayanlar anlar.sizler gibi tuzu kuru olanlar değil.

Resmen şaka gibi çocuklara üzüldüm, boşanmak ne güzel bir nimet diye düşündüm bu yazıları okurken...
benim çocuklarıma benden çok üzülenler.dövüşmeyi zevk haline getiren çift.herkes bunu mu anladı.ben çocuğum için gittim eşime hesap sordum ve başıma gelenleri yazdım.yzdıklarınıza bakın.ah bir sihirli değnek olsa da dediklerini bir anda gerçekleşse,çiçek bahçesine dönse hayatımız

Konu silmek yasak diye biliyorum sevgili konu sahibi.. çok Farklı bir kafa yapınız var önceki konularınızdan biliyorum sizi.. saçma şeyleri normalleştirip bi de ütopik bir dünya hayalleriniz var(çalışmadan yaşamak gibi) yine ciddiye almayacaksınız ama sizin psikolojik desteğe ihtiyacınız var burda kimse yardımcı olamaz size

benim çocuklarıma benden çok üzülenler.dövüşmeyi zevk haline getiren çift.herkes bunu mu anladı.ben çocuğum için gittim eşime hesap sordum ve başıma gelenleri yazdım.yzdıklarınıza bakın.ah bir sihirli değnek olsa da dediklerini bir anda gerçekleşse,çiçek bahçesine dönse hayatımız
Sitemim size değil gerçekten bu duruma sizi nasıl getirdiler, lütfen o evden uzaklaşın yazık olacak size ve çocuklarınıza, eşiniz resmen zulmediyor

başlık taktik kelimesini barındırınca,boşanmayı düşündüğüm ama hemen boşanamadığım eşimin şiddetine ilk kez ya ilk kez bu şekilde tepki verdim diye nasıl dövüşmekten zevk alıp bunu normal birşeymiş gibi gören biri oldum.size yorum yazarken diğerlerine de cevap olsun diye yazıyorum.ben bayılmıyorum bunları yaşadığıma.hele çocukların olduğu ortamda olmasına katlanamıyorum.elimden gelen ne varsa yapmak istediğimi yazıyorum.benim başıma geleni ancak yaşadıklarımı yaşayanlar anlar.sizler gibi tuzu kuru olanlar değil.

Konu silmek yasak bu yüzden muhtemelen banlanacaksınız bilginiz olsun. Kendinizi yanlış ifade etmenizin sorumlusu biz değiliz

azço
Sevgili Didem semerci Didem semerci
Kendimizi dünyaya nasıl sunarsak ona göre reaksiyon alırız, eş de buna dahil.
Savunma taktiğinizi geliştirirseniz, kendinizi savunacak olaylara maruz kalırsınız.
Özsaygınızı geliştirirseniz saygı ile mukabele görürsünüz.
Talep ettiğinizi bulursunuz.
Savunma talep ediyorsanız, savaşana razısınız demektir.
Lütfen o evin hanımlığını tercih edin.
Bu da taekwondodan değil özdeğerden geçer.
Kendinizi bu kadar sahipsiz bırakmayın.
Siz atlatırsınız belki ama o yavrucaklar gördüklerini normalleştirmek isterler.
İki güvendiği insanın davranışlarını güvenilir kabul etmek isterler.
Ve siz gibi şiddeti sıradanlaştıran ebeveynlere dönüşsünler istemiyorsanız, hemen yarın bir çözüm bulun buna.
Şuan için hiç imkanınız yoksa, sığınacak yeriniz yoksa da, o anda nasıl korurum kendimiden ziyade, o ana gelmemek için gayret edin.
O yaratıkla bu zordur eminim ama onu yoksayın bi süre, tam ayrılık vaktine kadar yani.
azçok beni anlamışsınız ama ama tamamen anlamınızı da bekleyemem.ben de biliyorum yapmam gereken herşeyi,ama olmuyor ya şuan olmayan şeyler var.ve başıma gelenlerden nefret ediyorum evet nasıl ğlıyorum nasıl sabrediorum ve başa çıkıyorum Allah biliyor.ben bunu buraya şov olsun diye mi yazdım.Allahın verdiği kuvveti eşine karşı kullanan bir adma karşı ilk kez kendimi savundum bugün,içim soğudu bu sefer adam da bir şaşırdı.polisi arayacağım da dedim.adam bugün ilk kez geldi sarıldı,özür diledi.onu affetmiyorum ve her seferinde gelsin dövsün de kendimi savunayım mı diyorum ben.bugün bu olayda bana vuracağını düşünmedim bile.dengesiz ama yaptı,belki 1 kaç saat sonra oğlan ağlar niye ağladı diye tekme atar bilemiyorum ki.ben de savunsam iyi olacak kendimi,öyle birşey yapmadan durmaktansa dedim.yazılmayan kalmamış.ben de birgün bu boşanacağım biliyorum ama o gün gelene kadar bir arada olmak zorunda olduğum bir adam var.önceki konulardan okuyup psikolijik destek almam gerektiğini söyleyenler anlatsın.çok biliyorlar çünkü

k
Sitemim size değil gerçekten bu duruma sizi nasıl getirdiler, lütfen o evden uzaklaşın yazık olacak size ve çocuklarınıza, eşiniz resmen zulmediyor
keşke uzaklaşabilsem.benim hayatımda şuanda öyle bir halde ki gidebileceğim bir yer yok devletten başka şuanda da bunun olması zor.ben sabrediyorum aten,olay çıkmasın istiyorum bunun için ayrı odalarda bile yaşıyoruz ama olack olan oluyor yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X