Sizler..neden böylesiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
açık sözlü olduğumu düşünüyorum. ve bunu da elimden geldiğince kırmadan yapmaya çalışıyorum. ancak kendi hassasiyeti veya tabiri caizse yarası varsa o kişinin,normal bir lafa bile kırılabiliyor. bu da benim sorunum değil.

gerçek hayatta da fikirlerimi özgürce ve üslubunca ifade edebiliyorum, kimseden korktuğum yok.

genelde klavyeden saydıranlar reelde bla bla diye yorum yapan hanımlar kendi konularında haksız duruma düşüp kendini savunamayan,veya destek görmediği için sinirlenen üyeler oluyor. siz bunların dışındaysanız sizi tenzih ediyorum.

sinirlenince saç dolayan avam insanlarla da iletişim kurmuyorum.size de tavsiye ederim. iyi forumlar.
Valla Otreracim ben de hic oyle insanlarla iletisim kurmam, bu boyla agzimi burnumu kirarlar benim cunku

Arkadaşlar bir fikre bir düşünceye destek olurken lütfen mantık süzgecinden geçirin önce gözünüzü seveyim yaa.

Herkesin burda en çok kızdığı konu sahipleri dini-siyasi ayrımcılık yapanlar, ahlaksızlık yapıp pişkin olanlar, çocuklarının hayatını mahvedenler, kemalim yapmazcılar.. vs vs

Burda kaç konu sahibi ve onları savunanlar yorum yapanlara hakaret etti sayamadım. Küfür edenler de oldu. Bunlar göze gelmiyor mu ?

Yorum yaparken konu sahibine fazla acımasız olanlar, durduk yere sataşanlar, saldıran ve hakaret edenler minimum düzeyde. Zaten yönetim gerekeni yapıyor.

Ben bu forumda bazı konu sahiplerinin üslubundan, yaşantısından, zihniyetinden öyle iğrendim ki yorum yapan insanlar yine sabırlı. Şimdi kalkıp bu insanları savunup yorumculara laf atanlar da aynı zihniyete mi sahip ?

açık sözlü olduğumu düşünüyorum. ve bunu da elimden geldiğince kırmadan yapmaya çalışıyorum. ancak kendi hassasiyeti veya tabiri caizse yarası varsa o kişinin,normal bir lafa bile kırılabiliyor. bu da benim sorunum değil.

gerçek hayatta da fikirlerimi özgürce ve üslubunca ifade edebiliyorum, kimseden korktuğum yok.

genelde klavyeden saydıranlar reelde bla bla diye yorum yapan hanımlar kendi konularında haksız duruma düşüp kendini savunamayan,veya destek görmediği için sinirlenen üyeler oluyor. siz bunların dışındaysanız sizi tenzih ediyorum.

sinirlenince saç dolayan avam insanlarla da iletişim kurmuyorum.size de tavsiye ederim. iyi forumlar.
Ben sizin yorumlarınızı görüyorum konuları okudukça gayet seviyeli ve kalp kırmadan yapıyorsunuz benim konuma da hatamı söyleyen gören insanlara saygım sonsuz olur tabi bunu siz gibi yaparsa …

Bende konularla dalga geçilmesine kızıyorum, yorum yapmama hakları var, bunu kullanmayıp, kıran arkadaşlar var.Bu lafım suanda hiçbirinize degil. Bunlar kim diye hic dikkat etmedim. Benimde konuyu gorup yeter be dediklerim var, girmiyorum konuya.
Konuyu açan arkadaşa kizdim boyle birseyi bilerek susmuş olması ve yıllar sonra bunu bu şekilde yazması. Zaten bu siteyi sevmeyip gitmis demekki sen niye insanları eleştirmek için geri geliyorsun o zaman.
Suanda kimin kimden farki kaldi, herkes birbirine kırıcı bir söz söyledi ve tartisiyor. Alaya kızan arkadaslarda alay ettiler.

Yasamadiginiz gerçeklerle ilgili dalga gecmek keyifli olur tabi.
Bu arada yaşamadığımız gerçeklerin insanlara kötü özellikler kazandırdığını söyleyip iyi hayatlar olmadığını söyleyen kişiler var
Bu yüzden de yorumların ciddiye alınmadığını bu şekilde rahatladığını söyleyen insanlar var
şimdi o gerçeklikler üzerinden duyara gerek yok

Başta sensin. Her halta yazan, komik olduğunu zanneden.. kültürsüzlüğün paçalarından akıyor. Çok şekil durduğunu zannedip "hiçbir şey" olmayanlardansın. Al hadi silahı, patlat. Bekliyorum. Bakalım isabet edecek mi:KK48:
Varsayalım ki kadın komik değil kendini komik zannediyor
Kültürlü değil öyleymiş gibi takılıyor
Kendini çok şekil zannediyor
Ama gerçekte hiçbirşey değil

gerçekte hiçbirşey olmadığına inandığınız birinden neden bukadar rahatsız oluyorsunuz?
Madem mış gibi yapıp zannediyor niye gocunuyorsunuz? Size ne?
Madem hiçbirşey olmayacak kadar vasat bir insan sizi rahatsız etmeyi nasıl becerebiliyor?

o değil böyle değil şöyle hiç değil dediğiniz insan sizin içinizde öyle bir yer etmiş ki aslında kendini sandığından da meziyetli olduğunu siz görmüş ve kendi eksikliklerinizle yüzleşip kompleks bile yapmışsınız

geçmiş olsun,acil şifalar dilerim

Varsayalım ki kadın komik değil kendini komik zannediyor
Kültürlü değil öyleymiş gibi takılıyor
Kendini çok şekil zannediyor
Ama gerçekte hiçbirşey değil

gerçekte hiçbirşey olmadığına inandığınız birinden neden bukadar rahatsız oluyorsunuz?
Madem mış gibi yapıp zannediyor niye gocunuyorsunuz? Size ne?
Madem hiçbirşey olmayacak kadar vasat bir insan sizi rahatsız etmeyi nasıl becerebiliyor?

o değil böyle değil şöyle hiç değil dediğiniz insan sizin içinizde öyle bir yer etmiş ki aslında kendini sandığından da meziyetli olduğunu siz görmüş ve kendi eksikliklerinizle yüzleşip kompleks bile yapmışsınız

geçmiş olsun,acil şifalar dilerim

Tamam. :)

Psikolog değilim Sadece bir psikologdan alıntı yapıyorum. Insan kendisinde olanı yansıtır olmayanı yansitamazmis. Bir insan sevilirse sever sevgi görmezse kimseye sevgiyle yaklazmis. Annesinden sevgi yakıtını alamayan bu nedenle sevgi veremezmiş. Kendisiyle mutlu olan insan basit laf sokmalarla uğraşmaz zaten.
Ciddi bir soru soracağım her insan sevgiyle yaklaşma kalıbı bana aşırı gerçek dışı geliyor
Nötr yaklaşıyorum

herkesi nasıl sevip sarmalayayım yahu
O kadar saygılıyım ki hakaret edenlere etmiyorum ahaha ama yine de kuduruyorlar

Ya işte o açık sözlülük anca burda gerçekte kimse böyle değil böyle olan bir Kac kişiden de herkes uzaklaşiyo zaten
Hayatlarındaki herkes o kadar uzaklaşmış ki buradan medet umuyor,streslerini buradan atmaya çalışıyorlardır belki...olabilir...ama zaten bu forumun amacı da tam olarak bu...çevremizdeki insanlara anlatamadığımız,paylaşamadığımız durumları, gösteremediğimiz tepkileri,yaşayamadığımız buhranları buradan paylaşarak rahatlamaya çalışmak...
Hoş bu tiplerin yorumlarınada çok takılmamak lazım..Arada iyi niyetli,gerçekten bilgili ,samimî, görmüş geçirmiş hanımların da var olduğunu bilmek konu açmak için yeterli olabiliyor..en azından benim için öyle
Diğerlerini çok dikkate almıyor hatta insan yerine bile koymuyorum da diyebilirim sadece gülüyorum arada da onların yaptığı gibi aşağılayıp anladıkları dille cevaplıyorum ..inanır mısın asla tahammülleri yok dahada geriliyorlar..
Ve bunu onları ciddiye aldığım için değil gerildiklerini bildiğim için yapıyorum.. 😀 bu arada ismi bekliyorum özelden

Siz güzel üslupla konuşuyorsanız size kim ne diyebilir ben bilerek insanların hassasiyetine dokunanlar alay edenler vs vs bahsettim

Ciddi bir soru soracağım her insan sevgiyle yaklaşma kalıbı bana aşırı gerçek dışı geliyor
Nötr yaklaşıyorum

herkesi nasıl sevip sarmalayayım yahu
O kadar saygılıyım ki hakaret edenlere etmiyorum ahaha ama yine de kuduruyorlar
Hayır ben hiç tanımadığım elin kadınına neden sevgiyle yaklaşayım ki? Sevgi böceği miyim ben?

Yasamadiginiz gerçeklerle ilgili dalga gecmek keyifli olur tabi.
Ne yaşadığımızı kesin bilen tavırla konuşuyorsunuz ama. Baya ahkam kesiyorsunuz burda, yok sevgisiz büyümüşüz yok ilgisizmişiz yok reelde bir şey değilmişiz. Bunlar sağlıklı tespitler mi?

Hayatlarındaki herkes o kadar uzaklaşmış ki buradan medet umuyor,streslerini buradan atmaya çalışıyorlardır belki...olabilir...ama zaten bu forumun amacı da tam olarak bu...çevremizdeki insanlara anlatamadığımız,paylaşamadığımız durumları, gösteremediğimiz tepkileri,yaşayamadığımız buhranları buradan paylaşarak rahatlamaya çalışmak...
Hoş bu tiplerin yorumlarınada çok takılmamak lazım..Arada iyi niyetli,gerçekten bilgili ,samimî, görmüş geçirmiş hanımların da var olduğunu bilmek konu açmak için yeterli olabiliyor..en azından benim için öyle
Diğerlerini çok dikkate almıyor hatta insan yerine bile koymuyorum da diyebilirim sadece gülüyorum arada da onların yaptığı gibi aşağılayıp anladıkları dille cevaplıyorum ..inanır mısın asla tahammülleri yok dahada geriliyorlar..
Ve bunu onları ciddiye aldığım için değil gerildiklerini bildiğim için yapıyorum.. 😀 bu arada ismi bekliyorum özelden
Çok yalnızım ablaaağ😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X