Şizofren miyim?

Adam açık ilişki yaşıyor sizle. Gayet de net. Size ayrı çevresine ayrı oynamıyor. Size "senle evlenmek istiyorum" diyip ortam içinde evlenmem ben demiyor. Her şey apaçık ortada. Size göre bu tür yorumlar "içimizdeki nefreti kusmak" (o da ne nefretse kus kus bitmedi) bize göre ise görünen köy kılavuz istemez meselesi.. Düşürmeyin kendinizi bu konumlara.. Sizi göğsünü gere gere her ortamda koluna takıp "sevgilim" diyen bir adamı hak etmiyor musunuz gerçekten de?

Vallahi aynı şey aklımdan geçti ya. Seni şanslı çakal dedim adama içimden. Evlenip boşanmış ol, bekar çıtır gibi kız bul, senden 6 yaş küçük olsun. Bi de afralar tafralar...

Poposu kalkmıştır tabi, bir de üstüne kendini bir halt sanıp konu sahibesini toplum içinde küşük düşürmeye çalışmış. ben olsam kimsin o.ç. der tokadı basarım. Konu sahibesi umarım ağzının payını verir saygısız herif.

Saygısızlık tabi ki hem de en alası. Tamam evlenmek istemeyebilirsin de ortam içinde "bön höööçç övlönmöömm" diye gevşek gevşek de yorum yapmazsın, ordaki herkes o kızın senle sevgili olduğunu biliyor. Nasip kısmet der geçersin. Resmen "ben müsaitim" diye ilan veriyor kendisini ya. Zaten iş yerindeki başka kızlara da yürüyor baksana.

Adam 35 yaşında boşanmış haliyle konu sahibinden daha özgüvenli.

Bence o özgüven değil maymun iştahlılık bence ya. Zira 35 yaşındaki o erkeğin fikir olarak benim 25 yaşım bile değil..

27 yaşımda eşimle tanıştım 29 yaşımda evlendim. Aynı şirkette çalışıyorduk. O ilk başlarda arkadaş gibi gezip tanımak istiyordu. Tabi bir ortamda böyle şeyler uzun süre saklanmaz. Ona ciddiyetle senin için bu riski almama değer misin diye sordum. Baktı ben hiç anlamam giderim ondan sonra açıldı..

Konu sahibinin durumu farklı tabi. O erkek kişisi bence gayet net yanar döner. Hiçbir açıklamayı bile haketmeden engellemelik..

Ona göre çok fazla ciddi bir ilişki değil demekki bu nedenle konuşmalısınız biz neyiz diye

Bende ayrılsam ve ilişki yaşasam evlilik düşünmem. Sevgilime de bunu söylerim. Devam etmek istiyorsa eder, istemiyorsa bitirir. Siz evlilik istemediğini bile bile devam ediyorsanız beklentiye girmeyin. İnsanlardan ilişkinizi neden saklıyorsunuz anlamadım.

Beklentin evlilikse bu ilişki sana bunu sağlamaz. Niye saklıyor bir, başka kızlarla ne münasebet gezecek orada burada iki, ortalıkta evlenmicem ya diye konuşması üç. Ağzına ıslak tuvalet terligiyle vuracaksın. Zamanını boşa çalıyor.

Şimdi diyor ki Ben o Eskişehir’e gidelim lafını gırgır şamata olsun diye söyledim, sen bunu nasıl bu şekilde anlarsın! O benim kız kardeşimden farksız. Sen onu kendine rakip almışsın.’ Sonra masada ettiği evlilik lafını da kimse benim gibi anlamamış. Kimse bilmiyormuş ben öyle sanıyormuşum. Konuşuyoruz ve ikna olur gibi oluyorum. Ama içime sinmiyor. Manipüle edilip edilmediğimi nasıl anlarım ?

??
Ablacım adam net evlenmicem demiş, daha ne desin? Kıza yılıştı diyorsun. Adam saygısız. Boşver adamın ne dediğini senin içgüdülerin ne diyorsa o. Uzatma bence ayrıl gitsin. Olmazsa engelle gitsin bu adam açıklamayı bile hak etmiyor zaten ilişkinizi kimse bilmiyor bile.

Kalabalıkta efelenenin tenhada özrü kabul olmaz. Tabii öyle kiviracak. Nasıl elinde tutsun seni?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…