Şizofren miyim?

Yok nefret kusmak bu değil, normal hatta pozitif bir yorumda bulunmuşsunuz, teşekkürler.

hiç bir bekar yetişkin kadın, o yasta bir erkeğin arkadaşı falan olamaz, buradan manipüle edildiğini anlayabilirsin,

ozur dileyerek söylüyorum, beraber oluyorsaniz, o yüzden sizi elinizde tutmaya calisiyordur.
etarfina söylememesi de baska seylere açık olmak icindir.
buradan görünen bu.. bence zaman kaybetmeyin bu kisiyle.

Birlikte olduğunuzu ilan etmemenizin nedeni nedir?
Çalıştığım yerde dedikodu çıkarsa zarar görmemem ona göre. Ben de başta bu şekilde olmasını istedim çünkü kendisini henüz tanımıyordum ve bir kaç hafta konuştuktan sonra ondan hoşlanmayıp konuşmaya devam etmezdim belki. İlişkinin başında bu sebepleydi, sonra öyle kaldı. Fakat ilişki ilerledi.

ya açık ilişki işte sor o zaman sevgiline biz napacağız evlenecek miyiz, ciddi miyiz? Evlenmeyi düşünüyorsak bile ciddi bir ilişkimiz varsa niye insanlar niye bilmiyor de. Bu şekilde açıkçası adamı suçlayamayız istediği kızla geziye de gider gezer de çünkü sevgili gibi değilsiniz. Sevgili olun hele bir de, sonra düşünürsünüz kız arkadaşı mı geziye gidip gitmemesi normal mi diye.

İş yerinde ilişkinin gidişatı netleşmeden ortaya çıkmasını sevmem. Bu konuda adamı anlarım. Ama evlenmeyi düşünmüyorumu bilerek söylemiş. Size söylemiş beklentin olmasın istemiş. Artı olarak çok da ciddiye almıyor sizi kıza gezdirme teklifinden belli.
Adam ilişki değil takılma olarak bakıyor, sizden ciddi sinyaller aldığı içinde ciddi bir şey bekleme diyor size açıkça.
Bundan sonrasında size kalmış. Amacınız takılmaksa bilerek devam edin. Ama siz ciddi bir beklentideyseniz yanlış yoldasınız. Bu adamın amacı o değil. O zaman yolunuza bakın

Bir erkek sürekli "sen kuruntu yapıyorsun" diyorsa emin olun ki küçücük aklıyla sizi kandırmaya çalışıyordur ve evet sizi manipüle ediyordur. Bu kadar insan yorum yaptı bir kişi bile "ne var canım bu lafta" demedi. İlk yorumumda adama "net" demiştim, geri alıyorum yorumumu, adam kaypak biri. Gerçekten net olan biri siz o lafa arıza çıkarınca karşınıza delikanlı gibi geçer der ki "canım o lafıma alınmışsın ama gerçekler bunlar, benim senle olan ilişkimde beklentim bu bu bu... senin de beklentilerin buysa devam edelim." Lafının arkasında bile duramıyor çünkü işine gelmiyor onu terk edecek olmanız. Gencecik kadınsınız, annemin bi lafı var amiyane tabirle "yeter kullandın kullandın kaldır at" der. Siz de kaldırın atın bence. Neler çıkar karşınıza...

Erkek arkadaşı kıza beni gezdirir misin demiş. Okuduğumuzu anlayalım önce.

Bence yavas yavas degil bi anda kopar baglati o da bi dumura ugrasin o gereksiz egosu bi sarsilsin

Çok mu seviyorsunuz? Duygularınız çok mu güçlü?
Sizi tekrar manipüle edebilir, kendinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz, adamın ağzı laf yapıyor çünkü belli. Bence de pat diye bitirin. Böyle kalsın dımdızlak.

Artık o öyle diyor bundan şöyle diyor demek yerine, 'ben bir lişkiden ne istiyorum'a odaklanın. Bu kadar değeri hakediyorsunuz..

Ayrıca yavaş yavaş kopmak neden? 'Sen beni haketmiyorsun' deyip kestirip atın uzatmadan. Kendinize devam etmek ve ikna edilmek için sebepler istiyorsanız elbet bulursunuz, ama bu kişiyle geleceğiniz pek parlak olmaz. Hayat sizin tabi..

Pek fazla arkadaş çevrem yok, ve bu kişi benim hayatta en fazla samimiyet kurduğum kişiydi. O yüzden pat diye kopmayı beceremem belki. İş yerlerinin taşınması ihtimali var. İnşallah taşınırlar salı günü belli olacakmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…