Slique Tüy Alma Aleti

arkadaşlar slique ipli epilasyon aleti şu an bir fırsat sitesinde 19 Tl'ye satılıyor.
Belki almak isteyen vardır:)
Sanırım site ismi vermek yasak bu sebeple almak isteyenler araştırıp bulabilir.
Bende alsam mı almasam mı karar veremedim..

benimde yüzümde tüy sorunu var aldım ve ilk kullanımda kırıldı .içinde yedek ipleri var ve hemen kopuyor.ayrıca müşteri hizmetleri hiçbir şekilde ilgilenmiyor.iade süreniz doldu deyip iade almıyorlar ve suratınıza telefon kapatılıyor.ben internetten sliqueturk.com dan aldım şuan bu sitede yok.kaldırmışlar bir daha internetten asla bir ürün almayacağım.

Almayı düşünen arkadaşlar, Slique markalı olan bitenekadar sitesinde 9.90'a satılıyor biraz önce aldım. Ama ürün tükenince satıştan kaldırılıyor o yüzden almayı düşünen çabuk davransın. İşe yarar bir alettir umarım.

Merhaba..

Ben de sliqueden ipli epilasyon aletini aldım..Çok araştırdım,yorumlar okudum niyet ettim ve aldım..Ama çok pişmanım gerçekten..:KK50:

Yani 60 TL'e değmezmiş bunu çok iyi anladım..
Şikayetlerim,
Birincisi 60 TL'ye değecek bir kalitede ürün değil..Görünüşünden işlemine kadar gayet basit ve iş göremez bir ürün..

İkincisi beraberinde gelen ipler çok kalitesiz..Hem kopuyor yada gevşiyor,tüy alımını engelliyor..Kendiniz ip takmaya çalışsanız bile ne gerginliğini sağlayabiliyorsunuz nede tüy alımını..

Gerçekten çok üzgünüm..Kolay kolay ürün alırken hata yapmazdım ama bu sefer yaptım..:KK50:

Ben almaya niyetli olan arkadaşlarıma bir kez daha düşünmelerini tavsiye ediyorum..Tanıtım videosunda gösterilenler gibi pratik yada sağlam değil..Belki yanak,favori kısımlarını iyi alıyor ama dudak üstü,kaş arası yada kaş üstü,çene gibi kısımları asla almıyor.

Bunlar da benim deneyimlerim..Yineliyorum lütfen almadan bir kez daha kullanıp kullanamayacağını düşününüz..:KK34:

Sevgiler..

Herkes duysun senin yazdıgınıda almasın. 4-5 mesajlık adamların ay çok hoş ay çok güzel bende aldım koşun alın laflarına hala kananlar var çünküü!

Son düzenleme:
Slique tüy alma aleti...
internette sürekli reklamlarını görüp etkilendim aldım
kimseye ama hiç kimseye tavsiye etmem çünkü saçma sapan bir alet
uyruduk bir plastik ve ipler de aynı şekilde birde yedek ip koymuşlar güya
kısaca ve özetle iğrenç bişey hiç kullanamadım pıt diye gevşedi ipleri
yedeğini takmak ayrı bir mesele taksan yine aynı
sakın almayın derim oturup evdeki dikiş ipliğinizle eminim siz daha iyisini yaparsınız

nasil oldugunu bilmiyorum ama bende aldim..
ve herseye KK da bakan ben bu sefer direk baliklama daldim hic iyi mi kötümü diye yorumlara bile bakmadan
ilk olan ip esnedi uzadikca uzadi,sanirim kullaninca hemen cikarmak lazim yaydan fakat ben cokta kullanmamistim
yeni ipi takinca iyi aliyor pek beceremiyorum ama aldigim kadariyla iyi geldi ama resmen oyuncak gibi ki ben burda
king diye bir alet oldugunuda yeni ögrendim bilsem onu alirdim..
bildiginiz gibi uclarinda boncuk var,ilk kullandigim ipi kirdi boncugu igneyi isitip deldim ip gecirdim bendeki ip
ince ama olsun isimi gördü eger ipi ekstradan satilmiyorsa böyle birsey yapabilirsiniz ama cok üzüldüm 60 tl verdim
hemde yurt disindayim geldigim gün kargo geldi keske daha önce burayi okusaydim
alacaksinz eger uzaklasin daha iyi birsey varsa onu alin paraniza yazik

alacaktim yorumlari okuyunca vazgectim. 30 tl'ye bir firsat sitesinde gormustum de...

ablam 1 seneye yakındır kullanıyor ve çok memnun hiç kuaföre gitmiyor artık. ipler koparsa demiş bazı arkadaşlar tam adetini bilmiyorm ama içinde yedek ipleri vardı ve satın alabiliyomuşsn ipler kullanılmz hale geldğnde :KK70: bende bi kaç kez denedim güzeldi tavsiye ederim..

kızlar sakın fırsat sitelerindekinden almayın bu ürünü çünkü orijinal değil ben aldım denedim 7 tane yedek ip koymuşlar ama ipler bildiğiniz evdeki iplerden ve 2 kere yapıosun pııt die kopuverio acayip kalitesiz bişey ama gerçek yerinden alabilirseniz alın çünkü ipleri dayanıklı onların ben hiç memnun kalmadım malesef

Nilüfer

Giriş tarihi:Aug 2010
kızlar sakın fırsat sitelerindekinden almayın bu ürünü çünkü orijinal değil ben aldım denedim 7 tane yedek ip koymuşlar ama ipler bildiğiniz evdeki iplerden ve 2 kere yapıosun pııt die kopuverio acayip kalitesiz bişey ama gerçek yerinden alabilirseniz alın çünkü ipleri dayanıklı onların ben hiç memnun kalmadım malesef
İyi ki bu mesajı okudum yoksa az daha bende fırsat ürünü olarak sipariş te buunacaktım.

şuan kendi orjinal denilen sitelerdede kampanya var birinde 29 tl diğerinde 39 tl hangisi orjinal acaba

mrb kızlar ben limangoda gezinirken gördüm kampanyadaydı 12 milyona aldım. bence güzell sadece yüzüme kullanıyorum zaten

Kızlar,

Yarım saat önce kurye ile getirdiler ürünü. Utanmasam yüzümün fotoğrafını çekip ekliycem. O kadar güzel alıyo ki. Elimi sürüyorum nasıl kaygan. Biraz acıtıyo tabi kökünden aldığı için. Ama kendi elim ya, ayarladım onu da. Yüzüm kıpkırmızı da olmadı. Çok memnun kaldım. :KK66:

bende aldım kızlar güzel alıyo fakat kuafördeki gibi seri değil.birde ipi, çabuk bollaşıyoo sıkma şansında sınırlı.birde alanlar kaça aldı..ben 26 tl kargo dahil.

Kızlar bir fırsat sitesinden birkaç ay önce aldım 12 tl hemde . Ben memnunum açıkçası. İpler kopar ya da biterse ya da ipi begenmezsenin o boncuklar açılıyor iplerin takılı bulunduğu. Tavsiye ederim..

Kızlar bir fırsat sitesinden birkaç ay önce aldım 12 tl hemde . Ben memnunum açıkçası. İpler kopar ya da biterse ya da ipi begenmezsenin o boncuklar açılıyor iplerin takılı bulunduğu. Tavsiye ederim..
Canım yani ipler bitiği zaman boncukları çıkartıp kendi evdeki ipimize takıp kullanabiliyor muyuz?

X