Sma tip 1 Hastası Muhammed Henüz 3 Aylık Yardımlarınızı Bekliyor

Kk da sma li bebekler için ortak bir konu açıp güncel tutalım diyorum. Ne kadar kişi görürse o kadar iyi
Evet canım bdv de Aybush Aybush ile öyle bir konuyu ilerletmeye çalıştık bir kaç bebeği paylaştık fakat çok ilgilenen olmadı..Biz boş boş yazıp durduk..

Bazıları konu açıyor nereye yardim edebilirim veya çok para harcadığını söyleyen..Fakat onları bile sayfamızda göremedik 😔

Evet canım bdv de Aybush Aybush ile öyle bir konuyu ilerletmeye çalıştık bir kaç bebeği paylaştık fakat çok ilgilenen olmadı..Biz boş boş yazıp durduk..

Bazıları konu açıyor nereye yardim edebilirim veya çok para harcadığını söyleyen..Fakat onları bile sayfamızda göremedik 😔
İllaki yardım eden olmuştur. Yüz kişi görüp beş kişi dönüyor, onlar da başkalarına duyuruyor

Kazen Kazen belki herkese duyuru olarak gonderebilir.

Allah sifa versin yavruya, anne&babasina bagislasin.
Böyle bir özellik varsa süper olur. Mesela sma lı bebeklerin listesini oluştursak her hafta bir tanesine yoğunlaşıp kampanyasını duyursak hızlandırsak çok güzel olmaz mı. Lütfen bu yavrular için bir şeyler yapalım bireysel çabamız yeterli olmuyor büyük kitlelere ulaşmak gerekli Kk sayfası olarak lütfen siz de yardımcı olun Kazen Kazen

Ben tüm sma lı bebekler için bdv de konu açmıştım kısa sürede çok ilgi gördü ancak sonra hemen konu buraya taşındı ve tüm etkileşim kesildi neredeyse. Lütfen bu yavrular için sitenizin en görünür alanını kullanmamıza izin verin 🙏🏻

Böyle bir özellik varsa süper olur. Mesela sma lı bebeklerin listesini oluştursak her hafta bir tanesine yoğunlaşıp kampanyasını duyursak hızlandırsak çok güzel olmaz mı. Lütfen bu yavrular için bir şeyler yapalım bireysel çabamız yeterli olmuyor büyük kitlelere ulaşmak gerekli Kk sayfası olarak lütfen siz de yardımcı olun Kazen Kazen

Ben tüm sma lı bebekler için bdv de konu açmıştım kısa sürede çok ilgi gördü ancak sonra hemen konu buraya taşındı ve tüm etkileşim kesildi neredeyse. Lütfen bu yavrular için sitenizin en görünür alanını kullanmamıza izin verin 🙏🏻
Ben şu an zaman zaman durum kısmından bazı sma lı bebekleri paylaşıyorum. İnsanlara duyurmaya çalışıyorum ama ne kadar insan görebiliyor bilemiyorum

O yüzden aileler acil destek istiyor bunun 6 ayı 2 yaşı yok ..Her çocuğun dayanma eşiği farklı ne yazık ki:KK43:(

F573F6BD-FF71-4F07-AF31-5F496D20F8FE.jpeg

İçim eriyor sanki hepsi benim yavrum gibi
Anneleri babaları ne kadar çaresiz ne olur birlikten kuvvet doğar görmezden gelmeyelim

Muhammed Ali verilen desteklerle cok şükür Amerikaya gitti İlacını almayı bekliyor.Darısı diğer bebeklerimizin başına..
Az az da olsa destek olmalıyız.

X