smmm lik ile ilgili sorularınızı cevaplayabilirim.

Kızlar mrhaba smmm staj sınavına giricem fakat dersaneye gitmiycem bugün sınavkolik diye bir site keşfettim orda konular özet halinde anlatılıyormuş aradım 50 tl karşılığında bu derslerden yaralanabilecekmişim birde kamil özyanızın kitabını alırsam toplam 100 tl ödeniyormuş ama sizlerinde fikirlerini almak istiyorum çok vaktim kalmadı aciln çalışmaya başlamam lazım sizin önerileriniz nedir ne yapmalıyım

kendiniz çalışırsanız disiplinli olmanız lazım ben klendim çalıştım ama 1 ay hemen hemen hiç sosyal olmadım hep çalıştım . ders kitabı olarak kamil hocayı bilmiyorum ben dehadan çalıştım çok da memnun kaldım

[ı][/ı]

kendiniz çalışırsanız disiplinli olmanız lazım ben klendim çalıştım ama 1 ay hemen hemen hiç sosyal olmadım hep çalıştım . Ders kitabı olarak kamil hocayı bilmiyorum ben dehadan çalıştım çok da memnun kaldım

anladım canım birde forumstaj diye bir site var onuda bugün farkettim ama acaba etkisi olurmu ki özetli konularmış içeriğini tam blmiyorum ...sosyalliği geçtim inan ki amacm sınavı kazanmak ve hala ders çalışmaya başlayamadım bazı sebeplerden dolayı bir an önce çalışlmaya başlamam lazım sen dehanın konu anlatımlısına mı çalışmıştın

merhaba,

ben kursa gitmedim

gidecekseniz odalarınkine gidin bence en azından 3 ay stajınız kısalır

temmuz 2013 te sınava gireceğim için staj kısalmak için odanın kursuna gidemiyorum. ağustos 2012 de gitmem gerekiyormuş. saçmalık. deshane için kafamda net olamıyorum deha mı murat mı

anladım canım birde forumstaj diye bir site var onuda bugün farkettim ama acaba etkisi olurmu ki özetli konularmış içeriğini tam blmiyorum ...sosyalliği geçtim inan ki amacm sınavı kazanmak ve hala ders çalışmaya başlayamadım bazı sebeplerden dolayı bir an önce çalışlmaya başlamam lazım sen dehanın konu anlatımlısına mı çalışmıştın

sınavkolik sitesine bende üye olmuştum. soruları çok kolay. sınav o kadar basit değil ama. hiç bir faydasını göremezsin. denedim biliyorum

Kızlar mrhaba smmm staj sınavına giricem fakat dersaneye gitmiycem bugün sınavkolik diye bir site keşfettim orda konular özet halinde anlatılıyormuş aradım 50 tl karşılığında bu derslerden yaralanabilecekmişim birde kamil özyanızın kitabını alırsam toplam 100 tl ödeniyormuş ama sizlerinde fikirlerini almak istiyorum çok vaktim kalmadı aciln çalışmaya başlamam lazım sizin önerileriniz nedir ne yapmalıyım

sınavkolik sitesine bende üye olmuştum. soruları çok kolay. sınav o kadar basit değil ama. hiç bir faydasını göremezsin. denedim biliyorum

forumstaja üye oldum şimdilik memnunum dersaneye gidemiyorum bu sınava bu şekilde hazırlanıcam artık sanada öneririm forumstajı birde kızlar ayrıca dehanın kitabını alsam mı acaba siz nasıl yaptınız

kızlar mart 2014 sınavında verdim . artık bu maraton bitti çok rahatladım. kendinizi üzmeyin her şey gelip geçici

ben de mart 2015 te gireceğim deha nın konu anlatım setinden çalışıp konu tarama testlerini çözüyorum. daha sonra murat ın soru bankası ve deneme sınavlarını çözeceğim

yıllardır bu işin içindeyim yeterlilik sınavlarına hazırlanıyorum

bu süreçte çok badireler atlattığımdan çok şey öğrendim her türlü sorunuzu cevaplamaya çalışırım.

çekinmeden sorabilirisiniz

Benim gibi yeterliliğe hazırlananlarla paslaşabiliriz.

ben daha işin başındayım ama bir sorum var,
yeterlilik sınavı sonrasında ciddi maliyetler olduğunu duydum,
hemen kullanmayacaksanız da almanız gerekiyor mu ruhsatı, oda aidatı vb için de geçerli sorum
çok teşekkürler :)

ben daha işin başındayım ama bir sorum var,
yeterlilik sınavı sonrasında ciddi maliyetler olduğunu duydum,
hemen kullanmayacaksanız da almanız gerekiyor mu ruhsatı, oda aidatı vb için de geçerli sorum
çok teşekkürler :)

Öncelikle merhaba ;
bende Allah nasip ederse 2015 haziranda smmm stajım bitiyor 2015 kasım gibi sınava gircem sanırım.
Sorunla ilgili yeterlilik sınavından başarılı olup ama ruhsatını almayan bi kaç tanıdığım vardı. dediğin gibi ciddi maliyetleri var. Yani yeterliliği geçtikten sonra hemen ruhsat almak gibi bir zorunluluğun yok. Genelde hemen büro açmak isteyenler ruhsatı alıyor.

Öncelikle merhaba ;
bende Allah nasip ederse 2015 haziranda smmm stajım bitiyor 2015 kasım gibi sınava gircem sanırım.
Sorunla ilgili yeterlilik sınavından başarılı olup ama ruhsatını almayan bi kaç tanıdığım vardı. dediğin gibi ciddi maliyetleri var. Yani yeterliliği geçtikten sonra hemen ruhsat almak gibi bir zorunluluğun yok. Genelde hemen büro açmak isteyenler ruhsatı alıyor.
çok teşekkürler

SMMM stajyeriyim ve doğum iznine ayrılacağım. Ancak bu aşamada odaya ne zaman gitmem ve hangi evrakları götürmem gerektiğini bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

SMMM stajyeriyim ve doğum iznine ayrılacağım. Ancak bu aşamada odaya ne zaman gitmem ve hangi evrakları götürmem gerektiğini bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
merhaba,
doğum izni öncesi bilgi vermen gerekiyor canım onlar seni yönlendirecektir.

merhaba canım benden sınava girdim sonuçları bekliyorum heyecanlıyım Rabbim nasip eder kazanırız inşallahhh

Merhaba 01.01.2013 te stajımı başlattım 10.10.2014 te işyerimden ayrıldım 16.10.2014 te başka bir işyerine başladım onlarda girişimi şubeye yapmışlar bunu tam bir ay sonra farkettim 16.11.2014 te merkezden girişimi yaptılar hala çalışmaya devam ediyorum bu durumda ben 2016 mart dönemindeki sınava girebilirmiyim ona göre şimdiden kaynak alıp çalışmaya başlıcam yardımcı olursanız sevinirim :)

X