Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

mrhb arkadaşlar bende aranıza geldim.bende soğan kürüne başladım adetim 2.günü bugün 4 gün oldu soğana başlayalı.iyice söktürttü.bende pko var.1.5 yıldır bebek istiyoruz.inş.bu vesilayle hepimiz anne oluruz.tadı ço iğrenç ama içiorum.arkadaşlar bişi sorcam.haşlanmış suyunun beklememesi ve soğuk olmaması lazımmış.ben sabah kaynattığımı buzdolabına koyuyorum.akşam çıkarıp mikrodalga fırınında ılıtıp içiorum.yanlışmı yapıorum acaba.

SOĞAN SUYUNU DENEYENLER
YADEL
CANGEMA
CEYLAN 06 Aralık
YASGOM
OZBICAN7
SERİFE80

Allah umudumuza umut katarak inşallah Başaracağız İnanın ..

arkadaşlar benide bu listeye eklermisiniz ben pek forumu kullanmayı bilimiorumda.adet tarihim.12 aralıka.s.

kızlar bende sğan kürünü içmeye başladım bende aynen uygulamıyorum yani akşamdan kaynatıyorum akşam yatarken ılık içiyorum birde sabah kalkınca kalanını içiyorum sizce bende yanlışmı yapıyorum aman canım ne olacak değilmi aynı yere gitmiyomu

valla kızlar benim sabah bunlarla uğraşacak zamanım yok bu yüzden akşam hazırlıcam, ayrıca sedece soğanı yiyen bi arkadaşı duuydum çok nadir adet görüyomuş adet görmeye başlamış, demekki yeyince bile faydalı oluyo zamanıda çok önemli değil bu benim fikrim

valla kızlar benim sabah bunlarla uğraşacak zamanım yok bu yüzden akşam hazırlıcam, ayrıca sedece soğanı yiyen bi arkadaşı duuydum çok nadir adet görüyomuş adet görmeye başlamış, demekki yeyince bile faydalı oluyo zamanıda çok önemli değil bu benim fikrim

oğanın üzerine sumak ekleyip böyle yersen de çok faydalı olduğunu okudum.yani doğru canım
:1closedeyes:

haftada 2-3 defa soğanını ince ince doğrayın üzerine sumak ekleyerek yiyin kızlar bakın ama sadece soğan kürü hamile kalmamıza yardımcı olmuyor yanında incir küri uygulanması gerek..Soğan kürü kisti yok ediyor yarın listemizi güncellerim..

yooo listeyi herkes güncelleyebilir ...Ben bu konuya inanarak başladığım için herkesin inanmasını istediğim için liste yapma önerisinde bulundum Başaracağız

SOĞAN SUYUNU DENEYENLERYADEL
CANGEMA
CEYLAN 06 Aralık
YASGOM
OZBICAN7
SERİFE80
BİRCAN 12 Aralık

SOĞAN SUYUNU DENEYENLER

YADEL
CANGEMA
CEYLAN 06 Aralık
YASGOM
OZBICAN7
SERİFE80
BİRCAN 12 Aralık

İnşallah başaracağız

Birazdan çıkacağım Unutmayalım ki bu kür kisti yok ediyor

kızlar ben sogan suyunu dün bitirdim 15gün doldu ama hala adet olamadım pko var bende ve sevgili kistlerim beni çok seviyo anlaşılan biraz ara verip bkez daha denicem sizce zararı olurmu

arkadaslar adetin kacinci gunu basliyorsunuz? birde her ogunden once taze mi hazirlaniyor? mesela oglen ayri aksam ayri hazirlama gibi mi?

SOĞAN SUYUNU DENEYENLER

YADEL
CANGEMA::::::::::::: 05 Aralık
CEYLAN :::::::::::::::06 Aralık
YASGOM
OZBICAN7
SERİFE80
BİRCAN ::::::::::::::::12 Aralık
UMUTSUZ09
İnşallah başaracağız
KIZLAR ADET TARIHINIZIDE VERIRSENIZ DAHA YARDIMCI OLURUZ BIRBIRIMIZE

Günaydın kızlar listemiz güncellenmiş teşekkür ederiz Dün cepten bağlandım tam düzenleyememiştim..

X