Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

canım çok teşekkür ederim aslında stres yapmıyorum yani geçen yıl çok kafama takıyodum ama artık daha rahatım, umutla beklemiyorum aslında, ama yine de bazen içim buruluyor, canım soğan kürü bittikten sonra incir kürü denicem sonra da bal tarçın çörekotu karışımını denicem, bunlardan sonuç alanlar var evet başta karasız kaldım hangisini deneyim diye sonra sıradan hepsini uygulamaya kara verdim bakalım hayırlısıa.s.

Canım bal tarçın çörekotunu ben adetin 3. günü ile 12 günü arasında sabah akşam birer çay kaşığı alınacak diye biliyorum
Tıplı klomen diye bir ilaç var ya yumurta geliştirmek için onun gibi kullanılacakmış
Gerçi o ilaç adetin 5. ve 10 günleri kullanılıyor.
Sonuçta bunlar bitki ve ancak etki ederler vucuda
ayrıca hepsini bi arada yapman sence ne kadar doğru
sonra dengeni iyice bozmayasın
Aman dikkatli ol
Şayet dr kontrolü ltındaysan kullanman daha doğru olur
Ben soğanı kullanırken drum zaten beni takip ediyordu
Tahlillerle felan
tabiii onun haberi yoktu ama
soğandan sonra hormon değerlerim daha güzel çıktı

canım benim bildiğim ilk defa yaparken adettinden 15 gün önce başlıcaksın ve adet görürsen bu süre içinde bırakmıcaksın tammalıcaksın, sonraki aylar adetine 10 gün kala başlıcaksın, ben bunları saraçoğlunun netteki videolarından ve sitesindeki SSS kısmından öğrendim. yemek yedikten en az 2 saat sonra içilcek aç oluncak yani ve içildikten sonra en az 20-30 dk bişey yenmicek
içine bişey katılmıcak başka ki soğan suyunun içindeki aktif maddelerle etkileşip içeriği bozulmasın
ben dün bitirdim 15 gün yaptım önümzdeki 3-4 ay devam etcem
inşallah geçer kistlerin bence usulune uygun yaparsan işe yarar

Canım tşk ederim..En kısa zamanda uygulayacam..İnş. fayda eder...İlgilendiğin için çok tşk ederim canım...

Suaenvar
Tesekkür ederim yanit verdigin icin... Benim adetim 6 gün gecikince kan testiyle gebe olmadigimi ögrendim ve sogan suyuna basladim. Bugün 5. gün, adetim ise 10 den fazla gecikmis oldu ve halen kanama baslamadi. Acaba sogan suyu adeti engelliyor mu? Sogan suyu kullanirken adeti baslayan kisti olan arkadaslar varsa ve yardimci olurlarsa cok sevinirim

Nesrin tüplerine baktırdın mı
Yani rahim filmi çekildin mi hiç?

evet baktirdim ve cok sukur bisey cikmadi, hatta rahim filmi cektirdikten sonra 6 ay icinde hamile kalabilirsin dendi ama maalesef sonuc cikmadi, cunku rahime verilen siviyla tupler iyice acilip hamile kalmayi kolaylastiriyormus.

Canım bal tarçın çörekotunu ben adetin 3. günü ile 12 günü arasında sabah akşam birer çay kaşığı alınacak diye biliyorum
Tıplı klomen diye bir ilaç var ya yumurta geliştirmek için onun gibi kullanılacakmış
Gerçi o ilaç adetin 5. ve 10 günleri kullanılıyor.
Sonuçta bunlar bitki ve ancak etki ederler vucuda
ayrıca hepsini bi arada yapman sence ne kadar doğru
sonra dengeni iyice bozmayasın
Aman dikkatli ol
Şayet dr kontrolü ltındaysan kullanman daha doğru olur
Ben soğanı kullanırken drum zaten beni takip ediyordu
Tahlillerle felan
tabiii onun haberi yoktu ama
soğandan sonra hormon değerlerim daha güzel çıktı

canım zaten hepsini ayna anda uygulamıyorum şu anda sadece soğan kürü uyguluyorum yani sırayla uygulamayı düşünüyorum, klomen falan çok kullandım canım benim 3 yıldır çocuğum olmuyor pek çok tıbbi şeyler yaşadım sadece tüp bebek kaldı o na da şimdi eşim sıcak bakmıyor bana kalsa onu da yapıcam, şimdi yaza kadar kendi haline bıraktık bakalım, bu arada bitkisel şeyleri de deneyim istedim,
bir arkadaş yazısında soğan suyu içildikten sonra 30dk falan bişey yenmemeli demiş ama ben her içişimden sonra reçel yiyodum ağzımın tadı düzelsin diye, 1 haftadır uyguladığım şey boşamı gitti dersiniz kızlar?:sm_confused:

canım zaten hepsini ayna anda uygulamıyorum şu anda sadece soğan kürü uyguluyorum yani sırayla uygulamayı düşünüyorum, klomen falan çok kullandım canım benim 3 yıldır çocuğum olmuyor pek çok tıbbi şeyler yaşadım sadece tüp bebek kaldı o na da şimdi eşim sıcak bakmıyor bana kalsa onu da yapıcam, şimdi yaza kadar kendi haline bıraktık bakalım, bu arada bitkisel şeyleri de deneyim istedim,
bir arkadaş yazısında soğan suyu içildikten sonra 30dk falan bişey yenmemeli demiş ama ben her içişimden sonra reçel yiyodum ağzımın tadı düzelsin diye, 1 haftadır uyguladığım şey boşamı gitti dersiniz kızlar?:sm_confused:

canım bende 15 gün soğan kürünü yaptım.şimdi bu ayda reglden 10 gün önce yine yapcam.ben saraçoğlunu sitesinde okudum yemeklerden 10 dk önce yapın diyordu.yani 20-30 dk bekleyin sonra yemek yiyin dediğini okumadım.benim okuduğumda yemeklerden 10 dk önce diyordu hepsi bu.istersen sende bir 10 dk bşe yeme yada ağzına sadece şekersiz sakız at çiğne.bugüne kadarkilerinde boşa gideceğini düşünmüyorum canım sen devam et...

Kızlar soğan kürüne yumurtlama dönemindede devam edilmesi sakıncalımı acaba??kullanan varsa lütfen yazsınn.....

Kızlar soğan kürüne yumurtlama dönemindede devam edilmesi sakıncalımı acaba??kullanan varsa lütfen yazsınn.....

bu soru ibrahim saracogluna ve burada cok soruluyor, ibrahim saracoglu bir zarari yok diyor, hamile kaldiginizi ogrendiginizde kesmeniz yeterli diyor, zaten hamile kaldigimizi ogrensek niye kullanalim kiCADIARZU

ıyı seyler demek ısterdım ama bende bır degısıklık yok, kıst aynı. doktor amelıyat dıyor.Kotu ornek ornek degıldır ama unutmayın. sonucta saddece 15 gun kullandım. 4 ay uygulanması gereken bır kur bu. Suan kure devam mı etmelıyım yoksa gıdıp bıranonce amelıyatmı olmalıyım onu dusunuyorum.

24 ekımde baska bır doktora gıttım ve sasırtıcı bır sonucla karsılastım.Kıstım 4 cm cıktı.
Doktora ,oncesınde 5 cm oldugundan ve sogan suyundan bahsettım bana olcum hatası olabılecegını soyledı. fakat 5 cm lık kıstte 1 cm olcum hatası cok cıddı bır hata. Ben sogan suyunun ıse yaradıgını dusunuyorum.Bugun yanı adetıme 10 gun kala 2. kure basladım.Kesınlıkle ıse yaradıgına emınım.
Bu arada bu doktorum kıstı amelıyat etmeden asılama ıle hamıle kalabılecegımı dogumda kıstı de alabılecegını soyledı.Her doktor ayrı bırsey soyluyor yani.Ama ben oncelıkle sogan kurunu bıtırıp sonra ıncır kurune gecıcem.Lutfen devam edın sakın sakın:lepi: bırakmayın..

bu soru ibrahim saracogluna ve burada cok soruluyor, ibrahim saracoglu bir zarari yok diyor, hamile kaldiginizi ogrendiginizde kesmeniz yeterli diyor, zaten hamile kaldigimizi ogrensek niye kullanalim kiCADIARZU[/

haklısın nesrin77 hamile olduğumuzda zaten amacımıza ulaşmış saylıyoruz.şansa deyip soğan kürüne devam etmek gerekiyo demkkii a.s

Merhaba
Bugün sogan suyunu uygulamamin 8. günü, doktora gittim 2 cm bile olmayan kistim 4 cm olmus, ayrica baska yeni bir kist daha olusmus. Ben cok pisman oldum sogan suyunu denedim diye... Dikkatli olun!

Merhaba
Bugün sogan suyunu uygulamamin 8. günü, doktora gittim 2 cm bile olmayan kistim 4 cm olmus, ayrica baska yeni bir kist daha olusmus. Ben cok pisman oldum sogan suyunu denedim diye... Dikkatli olun!

kistine en son nezaman baktırmıstın. sogan suyuyla alakalıysa en son 8 gun once baktırmıs olman lazım..

kistine en son nezaman baktırmıstın. sogan suyuyla alakalıysa en son 8 gun once baktırmıs olman lazım..

Lena, kistime 8 gün önce bakildi, cok kücük 18 mm lik bir kistti. Doktor ilac verdi ama ben ibrahim Saracoglu'yla görüstüm, ilac kullanma, sogan kürüne basla dedi. Ben de ayni gün soagn kürüne basladim ve cok düzenli yaptim. Bugün kontrole gittim ve sonuc bu...

sorunlarını geçirmeyenleri işe yaramadığını söyleyen arkadaşlara denk gelmiştim ama soğan suyu kist yaptı diye ilk kez duyuyorum.. açıkçası arkadaşım çok da mantıklı gelmedi yaa.. 1 hafta da kistini 2 kat büyütüp yeni bir kist daha oluşturması. yani sonuçta her gün yemeklerimize koyduğumuz yıllardır yediğimiz bir bitki bu. saraçoğlu bile sonuç alabilmek için 4-5 ay devam edin diyor. doktorun yanlış ölçümü olabilir bu da bir ihtimaldir.. hatta bence daha güçlü bir ihtimaldir..
inşallah hayırlısıyla bir an önce sorunundan kurtulursun.. geçmiş olsun..

Lena, kistime 8 gün önce bakildi, cok kücük 18 mm lik bir kistti. Doktor ilac verdi ama ben ibrahim Saracoglu'yla görüstüm, ilac kullanma, sogan kürüne basla dedi. Ben de ayni gün soagn kürüne basladim ve cok düzenli yaptim. Bugün kontrole gittim ve sonuc bu...

Hay Allah. Baska bır doktora daha baktırma sansın var mı ? Insallah doktorun yanılmıstır.

yaa arkadaslar ben inanmiyorum kisti buyutecegine, bence bir onceki kontrolde gozden kacan biseyler vardi, alti ustu sogan suyu ve 8 gunluk kullanim sonrasi bunlarin olacagina inanmiyorum, faydasini gorulmeyebilir ama zarari oldugunu dusunmuyorum krndi adima. bence bir yanlisklik oldu arkadasimiza

canım bende 15 gün soğan kürünü yaptım.şimdi bu ayda reglden 10 gün önce yine yapcam.ben saraçoğlunu sitesinde okudum yemeklerden 10 dk önce yapın diyordu.yani 20-30 dk bekleyin sonra yemek yiyin dediğini okumadım.benim okuduğumda yemeklerden 10 dk önce diyordu hepsi bu.istersen sende bir 10 dk bşe yeme yada ağzına sadece şekersiz sakız at çiğne.bugüne kadarkilerinde boşa gideceğini düşünmüyorum canım sen devam et...

sağol canım inşallah bir faydası olur yalnız 2 gün önce bir yere davetliydik ve eve geç geldik o yüzden o akşam soğan kaynatamadım dün de misafirlerim vardı geç gittiler çok yorgundum hemen yattım dün gece de içemedim yani 2 kez akşamları içemedim çok etkisi olurmu arkadaşlar, aslında çok önem veriyorum yani sabahları okula gitmeden önce içeyim diye 1 saat erken kalkıyorum ama iki kez kaçırdım inşallah etkisiz olmaz

sağol canım inşallah bir faydası olur yalnız 2 gün önce bir yere davetliydik ve eve geç geldik o yüzden o akşam soğan kaynatamadım dün de misafirlerim vardı geç gittiler çok yorgundum hemen yattım dün gece de içemedim yani 2 kez akşamları içemedim çok etkisi olurmu arkadaşlar, aslında çok önem veriyorum yani sabahları okula gitmeden önce içeyim diye 1 saat erken kalkıyorum ama iki kez kaçırdım inşallah etkisiz olmaz

sen devam et bısey olmaz, sakın 2 kere kacırdım dıye bırakma..

bu arada ben saracoglu'nun kıtaplarını aldım. Sogan kuru ıle ılgılı dıyorkı :
** 1,5 su bardagı klorsuz su 2 bardaga oranla daha etkılı olabılecegını dusundum bende
** soganın kabukları cok ınce soyulmalı cunku soganın faydalı kısmı kabuga yakın kısmıymıs.

mumkun oldugu kadar atlamadan ıcmeye devam edın.ben suan adete 10 gun kala 2. partıye basladım. keyıfle ıcıyorum. cunku faydası olacak emınım..

X