Soğan kürü kullananlar

slm kızlar hiç gezmeyin derim akrabam vardı dotorlar heyet olarak kistin erimez ve asla coçugun olmaz demiş 45 yaşında ama rabbımın işine karışılmaz bitkiler çok faydalı konyada bahartatçıdan getirtti inanın hamile kaldı bitkiler çok faydalı adam çok bilinen biriymiş recep ergun diye tavsiye ederim

Allah şifa versin canım.. Bi farkı yoktur bence de, farklı da olsa zararı dokunmaz diye düşünüyorum

Canım sağ salim kucağına al insallah yavrunu hayıt çayını nekadar ve nasıl kullandıniz ve adetinzide yada hormonlarnizda bir sıkıntı varmiydi
Sagolun. Darisi basiniza. Hayit cayi kullanmadim. Agnucaston kullandim günde 2 kere. Adetle basladim. Yumurtlama günü biraktim. Normalde prolaktinim yüksekti ama düzeldi hapi kullanirkn

Soğan kürünü 10 gün kullandım ikinci günü akıntım başladı 10 günden sonra bıraktım ve bırakınca da akıntım devam etti faydasını görürmüyüm 1 yıllık evliyim bebeğim olsun çok isityorum ilk rabbimden sonra bitkilerden çağre umuyorum ve soğan kürünü duydum bir yerde en az 10 gün en fazla 15 gün yazılmış bende 10 gün kullandım ve 2 gün oldu bıraktım sizce devam etmeli miyim 15 günü mü tamamlamalıyım eğer bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim
Bende bunları kullanıyorum hsg çekildi kanalımın biri kapalı diğeri yarı acıkmış soğan kürüne ne zaman baslanmali kaç gün içmeli
Screenshot_2019-05-21-23-21-32.png

Bende bunları kullanıyorum hsg çekildi kanalımın biri kapalı diğeri yarı acıkmış soğan kürüne ne zaman baslanmali kaç gün içmeli
Eki Görüntüle 2290840
Ben adetim bitti 3. Günü başladım 10 gün kullandım ve 2 gün önce adet olmam gerekiyordu ama olmadım ve emin olmak için bekliyorum bence adetin bittikten. 2. 3 gün sonra başla Bi şekilde faydası olur önce umut Allah ve sonra onun yaratığı nimetler olsun

X