Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar bide şunu yazim valla onun etkisi oldumu bilmiyorum ben eşime ceviz fındık ve keçi boynuzuda baya yedirmiştimm bunuda deneyin istiyosanız

kızlar soğan kürünün faydası oldu mu bilmem ama ben de bebiş için 1 yıl bekledim yumurtlama ilacı vs çok şey denedik olmadı sonra soğan kürü yaptım aynı zamandA süte maydonoz koyup buharına oturdum ve adetin 10 12 ve 14. günü ilişki o ay hamile kalmadım ama bidahaki ay kaldım bu arada soğan kürünü 1 kereden fazla kullanmayın rahim duvarını inceltir kolay gelsin...

merhaba bende soğan kürü uygulamak istiyorum kullanım şeklini sabah kahvaltı öncesi ve öğlen yemek öncesi olsada olabilirmi yada günde bir defa olsa olabilirmi

iki bardak klorsuz suyu ( hazır su) kaynatın içine orta boy yemeklık soğanın en dıs kabugunu soyup 4 e bolup atın 5 dakıkada oyle kaynatın tencerenın agzı kapalı sekılde.... sonra sabah veya aksam veya oglen ac karnına ıcın yemekten 10 dk once NOT: kürü uygulamak ıcın aradan en az 5 saat gecmıs olması lazım inş faydasını gorursunuz arkadaslar....

iki bardak klorsuz suyu ( hazır su) kaynatın içine orta boy yemeklık soğanın en dıs kabugunu soyup 4 e bolup atın 5 dakıkada oyle kaynatın tencerenın agzı kapalı sekılde.... sonra sabah veya aksam veya oglen ac karnına ıcın yemekten 10 dk once NOT: kürü uygulamak ıcın aradan en az 5 saat gecmıs olması lazım inş faydasını gorursunuz arkadaslar....

nası yani 5 saat kaynattıktan sonra mı ben şimdi adetin 3. günündeyim ne zaman başlıycam

arkadaşlar ne kaybedersiniz mutlaka deneyin derim ama kisti olanlar hariç tabi kızlar bebeğimin kalp atışına baktı doktor herşey yolunda dedi inanın her an dua ediyorum size hamile bayanın duası tutarmış rabbim sizede nasp etsin bu duyguyu

ıns saglıklı bı sekılde kuzagına almayı nasıp eder rabbım

merhaba canım soğan kürünü nasıl yapıyon anlat bende yapım benimde yumurtalar çatlamıyo

cnm bu soğan kürü içini temizlıyor saglıklı bı hamılelıge hazırlıyor.... sen once bunu uygula yumurtaları catlatmak ıcınde ıncır kürü var onu yap arkasına.... yaz incir kürü tarıfı dıye ayrıntılı bı sekılde verıyor tarıfını

nası yani 5 saat kaynattıktan sonra mı ben şimdi adetin 3. günündeyim ne zaman başlıycam

dıyelım sabah ıctın bı bardak.. 2. bardagını ıcmen ıcın aradan en az 5 saat gecmıs olcak.... adetın bıttıkten 7 gun sonra baslanılmasını soyluyor ibrahım saracoglu

iyi akşamlar kızlar ben 16 aydır 2. bebeğim için bekliyorum gecen ay 5 gün soğan kürü yaptım sonra hormon testi verecem belki etkiler diye bıraktım 5. gün sapsarı koyu bir akıntı geldi benden....bugün adetin 28. günü bugün adet olmayı bekliyordum akşamüstü test yaptım ikinci çizgi çok silik sekilde çıktı...ama ben halal inanamıyorum..yarın kanda baktıracagım..bence sogan kürü Allahın izniyle bir mucize...

haber et bızede ıns hamışsindirr :)

teşşekkürler canım yapılışını anladım ama kaç gün kullanacağım konusunda da yardımcı olurmusun daha önce okumuştum ama unuttum bulamıyorum bugün adetimin 2. günü kaçıncı günü başlayıp ne kar süre kullanacağım??

rıca ederımm cnm... adetın bıttıkten 7 gun sonra baslanıyor 15 gun yapıyosunn daha sonrakı ayda adetıne 10 gun kala 1 hafta yapıosun....

teşşekkürler canım yapılışını anladım ama kaç gün kullanacağım konusunda da yardımcı olurmusun daha önce okumuştum ama unuttum bulamıyorum bugün adetimin 2. günü kaçıncı günü başlayıp ne kar süre kullanacağım??

orta boy soğanın kabuğunu soyve 4 e böl. 2 buçuk su bardağı kaynar suya at ve 5 dk orta ateşte ağzı kapalı olarak kaynak.sonra ocaktan indir ve ağzı açık ılıması için bırak.içibileceğin kadar ıldıktan sonra süz ve iç.
bu günde iki kez yapılacak ve adetin 7. günü başalyıp 15 gün devam edilecek günde iki kez ve her defasında taze hazırlanacak.hiç bir yan etkisi yok evli bekar herkes yapabilir.faydasını gören çokkkk :KK34:

orta boy soğanın kabuğunu soyve 4 e böl. 2 buçuk su bardağı kaynar suya at ve 5 dk orta ateşte ağzı kapalı olarak kaynak.sonra ocaktan indir ve ağzı açık ılıması için bırak.içibileceğin kadar ıldıktan sonra süz ve iç.
bu günde iki kez yapılacak ve adetin 7. günü başalyıp 15 gün devam edilecek günde iki kez ve her defasında taze hazırlanacak.hiç bir yan etkisi yok evli bekar herkes yapabilir.faydasını gören çokkkk :KK34:

sen yaptınmı olessa??

X