Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ilk yaptığımda su gibi sürekli akıntı olmuştu. ne oluyo diye sürekli tuvalete gidiyordum. bu sefer deneme amaçlı adetli iken başladım. her zaman korkunç kanamam olurken kanamam azaldı, normal insan boyutlarında oluyor :KK1::KK1::KK1::KK1: bundan mı bilemedim:))

Şifalı birşey olduğu kesin, soğanın bu kadar mübarek birşey olduğunu bilmezdim. Doğla antibiyotik işte...

slm canlarım :KK16:

soğan kürüne ve bal+çörek otu+ tarçın karışımınada devam .......:KK55: bugün şeffaf ve kıvamlı akıntım oldu ...aynen yumurtayı kırarız ya akını ayırırız böyle aynen o şekildeydi kıvamı da, miktarı da :KK17: ilk defa böyle oldu acaba kürden mi oldu? yoksa yumurtlama mı oldu? 25 günde bir adet gördüğüm için yarın yumurtlama günümdü ...bugünü değerlendirdik ve ilişkiden sonra kalçamın altına yastık koydum ve bacaklarımı yukarı dayayıp bekledim ...inşallah etkisi olur .....:KK16:

Canım benim kürde 14. günüm, yarın son günüm inşallah kürde. Bu daha bu kürü ilk uygulamam. Aslında benim eşimde infertilite var. Dr. Evicap ve Trental verdi, 40-45 gündür kullanıyor; bunların yanısıra da keçiboynuzu kürü uyguluyorum ona. İbrahiç Saraçoğlu'nun bir hastası da bu durumda imiş(yani kadın sağlıklı, erkekte infertilite var), internetten okudum, bayana soğan kürünü ardından da incir kürünü uygulayabilirsiniz demiş. Ben de 30 yaşındayım ve yumurta kalitem artsın, işlem hızlanır diye kürü uyguluyorum. Eşim 20 güne kadar falan tekrar spermogram vermeye gidecek ama hiç gitsin istemiyorum, inşallah gerek kalmaz, hayırlı haberi alırız. Beklene adet tarihim (BAT) 10 nisan canım, ama bazen gebe kalma arzumdan dolayı birkaç gün gecikiyor. Bu küre başlamanı tavsiye ederim canım, bu kürden çok hamile kalan var, üstelik ilk denemesinde. Biz yaklaşık 1.5 yıldır bebek istiyorduk, olmadı, yaklaşık 2 ay önce tam olarak nedenini öğrendik.

Sen ve eşin ne kadar zamandır çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?

Aramıza hoşgeldin şekercim!!!:-)

hoşbulduk canım...
ben 1 senelik evli sayılırım ve denemede 8.aya gireceğiz.Ben bebek isteği ile doktora gittiğimde bana kan ve idrar testi yaptırdı,gebeliğe engel hastalığım var mı diye bakıldı,çok şükür herhangi bişey çıkmadı,adetlerimde düzenlidir.çoğunlukla 28 günder bir gelir.Bebek ile ilgili şüphe duyduğum aylarımda psikolojik olarak gecikme de sağladım açıkçası...:KK14::KK14: (2 ay)
Eşim de spermiyogram testi yaptırdı,solunda hafif varikosel çıktı ama sayıları ve canlılığı etkilemediği için doktor 6 ay sonra tekrar gel,sayı ve hareketliliği ölçelim dedi.Çok şükür ondan sorun yok.Ben de nisan sonuna doğru tekrar doktora gitmeyi düşünüyorum,bebek olmayınca gel demişti.Şimdi de yumurtalık ve rahimle ilgili kısma geleceğiz sanırım.Ben de doktora gitmeden önce çok duyduğum ve uygulamadığım bu kürü deneyeyim dedim,Rabbi'mden vesile olmasını diliyorum,bu sefer yüzümüz güler inşallah...

Rabbi'm inşallah bu ay sana nasip etmiştir bu güzelliği,seninle ilk defa tanışıyorum ama inan gebelik bekleyenler bunu bilir,tüm dualar tüm bebek özlemi ile tutuşanlar için.

Canım öncelikle geçmiş olsun. Saraçoğlunun bir yazısında okumuştum, her tip kiste fayda etmiyormuş zaten. Diğer şifaları için sevindim ama dr.unun dediği gibi devam et, belli mi olur, belki o büyük kistlerine de şifa olur. Yalnız çok uzun süre yapmanın rahim duvarını çok incelttiğini duymuştum. İstersen onu bir araştır.

evet canım teşekkürler bilgin için, ben de bunu okumuştum. zaten sürekli takipteyim, eğer bir sıkıntı görürse doktorum hemen keserim. kullandığımız ilaçların yanında soğan o kadar masum kalıyor ki :) yumurta büyümesi için kullanılan ilaçların bir ton zararı ve tehlikesi var ama napalım...

hoşbulduk canım...
ben 1 senelik evli sayılırım ve denemede 8.aya gireceğiz.Ben bebek isteği ile doktora gittiğimde bana kan ve idrar testi yaptırdı,gebeliğe engel hastalığım var mı diye bakıldı,çok şükür herhangi bişey çıkmadı,adetlerimde düzenlidir.çoğunlukla 28 günder bir gelir.Bebek ile ilgili şüphe duyduğum aylarımda psikolojik olarak gecikme de sağladım açıkçası...:KK14::KK14: (2 ay)
Eşim de spermiyogram testi yaptırdı,solunda hafif varikosel çıktı ama sayıları ve canlılığı etkilemediği için doktor 6 ay sonra tekrar gel,sayı ve hareketliliği ölçelim dedi.Çok şükür ondan sorun yok.Ben de nisan sonuna doğru tekrar doktora gitmeyi düşünüyorum,bebek olmayınca gel demişti.Şimdi de yumurtalık ve rahimle ilgili kısma geleceğiz sanırım.Ben de doktora gitmeden önce çok duyduğum ve uygulamadığım bu kürü deneyeyim dedim,Rabbi'mden vesile olmasını diliyorum,bu sefer yüzümüz güler inşallah...

Rabbi'm inşallah bu ay sana nasip etmiştir bu güzelliği,seninle ilk defa tanışıyorum ama inan gebelik bekleyenler bunu bilir,tüm dualar tüm bebek özlemi ile tutuşanlar için.

Canım en kısa zamanda, hayırlısıyla hepimize meleklerimizi nasip eder. Sokaktaki, alışveriş merkezindeki, akrabalarımın çocuklarını sevmekten yoruldum artık ben de. Meleğimi istiyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah, bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin!!!

Canım en kısa zamanda, hayırlısıyla hepimize meleklerimizi nasip eder. Sokaktaki, alışveriş merkezindeki, akrabalarımın çocuklarını sevmekten yoruldum artık ben de. Meleğimi istiyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah, bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin!!!

aminn arkadaşımmm amin.....
Rabbi'm daha fazla bekletmesin inşallh..İsteyenlerin,dua edenlerin,özlemiyle tutuşanların kucakları boş kalmasın inşallah.:KK16::KK16:

:-) kız olursa cücüke erkek olursa cücükcan yada cücük hüsamettin :)))))

:-)))Alemsin pegasum, cücük hüsamettine bayıldım. "Flaş, flaş, flaş, bu sene garip bir isimde artış başladı, cücük hüsamettin, uzmanlar araştırıyor, neden aileler böyle bir isimi sıklıkla tercih ediyor diye":-)))

slm arkadaşlar...
4 . günüm soğan küründe ama bende hala akıntı çoğalması yok :KK43: bu arada pkolu olduğum için korkuyorum ya pko geçmezse ya bebeğim olmazsa diye dualarım hepimize ....:KK16:

evet canım teşekkürler bilgin için, ben de bunu okumuştum. zaten sürekli takipteyim, eğer bir sıkıntı görürse doktorum hemen keserim. kullandığımız ilaçların yanında soğan o kadar masum kalıyor ki :) yumurta büyümesi için kullanılan ilaçların bir ton zararı ve tehlikesi var ama napalım...

Canım benim, Allah şifa versin. Çok haklısın, o ilaçlara Allah muhtaç etmesin, muhtaç ederse de hemen şifa buldursun. Etkileri, yan etkileri derken insan baya yıpranıyor. Güzel haberlerini bekliyoruz canım, bizimle paylaş...

:-)))Alemsin pegasum, cücük hüsamettine bayıldım. "Flaş, flaş, flaş, bu sene garip bir isimde artış başladı, cücük hüsamettin, uzmanlar araştırıyor, neden aileler böyle bir isimi sıklıkla tercih ediyor diye":-)))

cücük hüsamettinin annesi hamile kalmadan kk da belirtmiş.isim gerçegini az sonra ilk kez hüsammetin kanalında izleyebilirsiniz.......kız bizimle de görüşürlermiş teyzeleri bu ismi biliyordu ve bize olayı anlatacaklar....:KK1::KK1::KK1:

slm arkadaşlar...
4 . günüm soğan küründe ama bende hala akıntı çoğalması yok :KK43: bu arada pkolu olduğum için korkuyorum ya pko geçmezse ya bebeğim olmazsa diye dualarım hepimize ....:KK16:

Canım bende pko yok ama ben de uygularken çok akıntım olmadı. Şöyle söyleyeyim, bugün son günüm, sadece dün baya bir fazla şekilde beyaz akıntım oldu ama daha önce böyle bir akıntım hiç olmamıştı. Hiç akıntısı olmayıp adette atanlar da var. Kesinlikle ümitsiz olma, bu işin en önemli kısmı Allah'tan umudunu kesmemek. Bu kürler sebep olur ve şifa bulursun inşallah canım...

slm arkadaşlar...

canım bir sakin ol hormonlarımızı biz yönetiyoruz unutma....daha dört gün olmuş ve çoğumuzda sadece pedde hissettiğimiz akıntılar oldu illa akıntı olacak diye de bir yorumu yok saraçoğlunun akıntınızda artış olabilir diye....korkma sen gününün tadını çıkar...

cücük hüsamettinin annesi hamile kalmadan kk da belirtmiş.isim gerçegini az sonra ilk kez hüsammetin kanalında izleyebilirsiniz.......kız bizimle de görüşürlermiş teyzeleri bu ismi biliyordu ve bize olayı anlatacaklar....:KK1::KK1::KK1:

Bence bizi cücüklerin anneleri soğan hatunlar diye yayına alırlar:-))

X