Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

drgsk ve duruşah 92. sayfaya size yazdıklarıma bakın olurmu? ben çıkıyorum öptüm sizi:=) mugababy senideç ok öptüm içini fareh tut fazla stres yapma kendine ve artık ne yapacağına karar ver olurmu:=)

yok ttalım bişey olmaz sen devam et...sen bu 15 günü tammalayınca zaten diğer ay adetine 10 gün kala bir daha yapacaksınya..işte o ay eşinle birlikte olursun...o zamana kadarda yumurtalıkların çalışır temizlenir

selamlar herkeze.kendinol canım teşekkürler link için.ayrıca soğan kürü ile ilgili başka sayfaya geçmem ben bende sevdim burayı sadece başka konu açıp başka birşey hakkında hep birlkite konuşalım demiştim:):enbuyukkk:

drgsk ve duruşah 92. sayfaya size yazdıklarıma bakın olurmu? ben çıkıyorum öptüm sizi:=) mugababy senideç ok öptüm içini fareh tut fazla stres yapma kendine ve artık ne yapacağına karar ver olurmu:=)

canım ben karar verdim zaten klomenle birlikte kullanıcam kürü.artık ister faydası olsun ister olmasın yapıcam sadece aklımdaki bi iki soruyu değerledirdim burda canım:)

merhaba kızlar,
bu sogan kürünü herkes farklı tarif etmiş. ben adetin 7, günü başlayarak 15 gün devam ettim ama yine adetim gecikti (hamile değilim) şimdi tekrar baslamam gerekecek ama nezaman? bilenler yardımcı olursa cok sevinirim.
sogan küründen cok umutluydum hem bebek hem kilo vermek hem de pco dan kurtulmak açısından ama daha adetim bile düzene giremedi :çok üzgünüm:
birde kullanılacak soğanın cinsini bi türlü anlayamadım bildiğimiz kışlık yemeklik soğanmı yoksa salatalara doğranan sulu beyaz soğanmı? yardım lütfen..

çok teşekkür ederim beni yalnız bırakmadığın için:1hug:

ah canım yazını görmemişim şimdi gördüm çok sağol tatlım ama dün birtek akşam içmedim birşey olmaz demi

bende dün sadece bir kez içebildim, tam yaptım kaynadı, dışarı çıkmak zorunda kaldım, 3 saat sonra eve dönünce içmedim tabi, bi tane daha hazırladım tekrar onu içtim. mutlaka aksaklıklar olur bi kereden bişey olmaz canımyerimseniben

öncelikle merhaba canım beyaz soğan olacak.bende senin gibi adetin yedindi günü başlayıp on beşincigünü bitirecem çünkü klomen gibi adetin beşinci gününden on beşinci güne kadar yumurtalar gelişiyo ve olası hamilelik olduğunda kürü kesmiş oluyoruz riske atmıyoruz.ve birinci aydan sakın ümitsizliğe kapılma ilk ay yumurtalıkların temizlendi önündeki aylarda inşallah hamile kalırsın:ecrin_bebek:

tesekkürler mugebaby
ama şimdi nezaman başlayacağımı da bilmiyorum o kürü yaptım gelmesi gereken tarihte gelmedi adetim? bende pco var belki 2 ayda gelecek bekleyecekmiyim ??? bunu anlayamadım

canım soğan kürü herkese ilk içişte etkisini gösterecek diye birşey yok, saraçoğlunun sitesinde en az üç ay kullanmak gerek diyor. şimdi sen ilk 15 günlük olanı yapmışsın, 2. küre adetine 10 gün kala başlaman lazım, sanırım senin adetin olmak üzere, eğer olursa diğer adetine 10 gün kala başla. ama olmazsa ilk kürden 15 gün sonra 2. küre başlayabilirsin, bu arada adet olursan bırakmadan devam edersin.
kullanılacak soğan normal yemeklik soğan dışı kahverengi içi beyaz olanyerimseniben

hmm benım adet dönemim geçti ikincisi geliyor neredeyse :S olmayınca baslamamıstım. adetten on gün önce başlama olayını duymamıstım ondan olmadı belkıde cok saolasın.

hmm benım adet dönemim geçti ikincisi geliyor neredeyse :S olmayınca baslamamıstım. adetten on gün önce başlama olayını duymamıstım ondan olmadı belkıde cok saolasın.

ilk kürünün zamanı önemli değil ne zaman başlarsan başla önemli olan 15 güne tamamlaman. yani yanlış zamanda yaptım diye düşünme. saraçoğlunun sitesinde sık sorulan sorular bölümüne bir bak istersen orada çok şey bulabilirsin bu konuyla ilgili.yerimseniben

hmmm cok saolasın cnm ordan da bakayım bakılma.s.

DRGSK canım ne doktorusun? maşaallah tebrik ederim:)

SURMENER SENDE HOŞGELDİN ARAMIZA CANIM

DRGSK, SURMANER,mugebaby,duruşah,kahvekolik,gamze GIYMATLIM ronya FORUMA GİRDİKÇE BURAYA YAZMAYI İHMAL ETMEYELİM OLURMU?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…