Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ayy kızlar yaa ne dıyorsunuz sız bende basladım soğan kurune bugun4. gunum bıttı benım adet duzenlıdır 30 gunde bır gercı gecen ayı saymassak ılk defa 17 gun gecıktı bende anlamadım bısey zaten yaa ama kıst falan da yok cok sukur soğan kurunu bıakıyımmı sımdı ne yapayım kafam karsıstııııı yardım edınnnnnnnnnnn:44:

kızlar yarım edin lütfen soğan kürüne başladım ama teredütlerim var yumurtanın oluşumuna gelişimine kötü yönde bi etkisi oluyomu onu merak ettim lütfen cevap

kızlar yarım edin lütfen soğan kürüne başladım ama teredütlerim var yumurtanın oluşumuna gelişimine kötü yönde bi etkisi oluyomu onu merak ettim lütfen cevap

valla kızlar soğan kürü kiminde işe yaramış kiminde yaramamış..hamile kalanda var..benim gibi adeti geciktirende yapmak istiyorsanız yapın yani zararı yok soğan kürünün

Kızlar bende dün başladım soğan kürüne hamiş olursam yazarımmmm...3 hafta sonra yazarımmmm

valla kızlar soğan kürü kiminde işe yaramış kiminde yaramamış..hamile kalanda var..benim gibi adeti geciktirende yapmak istiyorsanız yapın yani zararı yok soğan kürünün

aynen hala regl olamadım 24 25 gun oldu dun yıne test yaptım yıne bısı cıkmadı pzt doktora gıdıp ogrenıcem en kısa surede regl olmak ıstıyorum artık gercı belırtıler tıpatıp aynı ama psıkolojık belırtılerın de aynı tıpatıp benzemesıne sasırdım kendımı de kandırmak ıstemıyorum artık mutlaka testte cıkması gerekırdı

bende denemek istiyorum soğan kürünü eltim öyle kaldı ve ikizlere hamile adet bittikten sonra 15 gün kullanmış ara vermeiş adet olunca tekrar yapmış ben 2 sefer düşük yaptım allah hepimize ikiz ikiz versin

evet canım oleymıs bende okudum kımsı hamiş kımısınde ıse gecıkme hayırlısı olsun ben rahım temızlensın dıye yapıyorum gercı bende bısey yok tu ama ne bılım gaza geldım bır kere hahaha bu aydan sonra ıncır kuru bakalımm

regl oldum maalesef yine bebiş olmadı...((((

canım hakkında hayırlısı olsun umudunu yitirme bır daha kı aya nasipsee artık sen onundekı maclara bak

dünn tam hisettim geldi geldi diye cok emındım lavoboya gıttım bısı yok kırmızı da yok bebıs de yok 2 aydır

Kızlar Bende hala adet olmadım..artık bebişi değilde adeti bekler oldum
2 gün önce kahverengi leke gelmişti artık oda gelmiyor akıbetimi merak ediyorum:) bugün öğleden sonra kan testi yaptırıcam herşeyin hayırlısı olsun

inş. hakkında hayırlısı olur canım...Bende delircem daha yeni başladık çalışmalara bir hafta oldu...Ama afedersin çişimi yapınca yanma oluyor sızlıyor bu hamilelik belirtisi olabilirmi....

inş. hakkında hayırlısı olur canım...Bende delircem daha yeni başladık çalışmalara bir hafta oldu...Ama afedersin çişimi yapınca yanma oluyor sızlıyor bu hamilelik belirtisi olabilirmi....

Sen soğan kürü yapıyormuydun canım idrarı yaparken yanma idrar iltihabı diye biliyorum ben..inşallah hamiş kalmışsındır canım

inş hamişssindir canım hayırlısı bakalım

dünn tam hisettim geldi geldi diye cok emındım lavoboya gıttım bısı yok kırmızı da yok bebıs de yok 2 aydır

canım sen ne zaman kan testi yaptıracaksın..seninkide çok gecikmiş..bence yaptır bir an öncede yoksa bişey söktürücü kullanırsın ben öyle yapıcam valla beklemenin anlamı yok

canım sen ne zaman kan testi yaptıracaksın..seninkide çok gecikmiş..bence yaptır bir an öncede yoksa bişey söktürücü kullanırsın ben öyle yapıcam valla beklemenin anlamı yok

pzt yaptırcam canım son care bakalım dusunuyorum da 2 aya yakın olsa gozukurdu ama yıne de yaptırmakta fayda var tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…