soğan kürü uygulayıp hamile kalmak?

dirennur45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2016
96
14
35
Arkadaşlar soğan kürü uygulayıp hamile kalan var mı ?? ben 11 aylık evlıyım ve hiç korunmadık ama cok özel bi çabamız da olmadı fakat cok cocuk istiyorum. bu soğan kürünü okudum faydasını gören de var görmeyen de .....

ben doktor kontrolunden geçtım hormonlarım da falan bı sıkıntı yok sadece bı doktor polikistik over oldugumu söyledi ama bu ay profesöre gittim asla pco değilsin sadece kilo ver şansın artacak ama jinekolojik olarak bi engelı yok dedi :)

şimdi bu soğan kürü adetin 7. günü mü başlanıyor yok sa adet bittikten sonra ki 7.günde başlanıyor?? 15 gün içiyoruz sanırım
yardımcı olursanız ve bu konuda deneyımlerı olan varsa nolur bızı aydınlatsın :)

Kiloyla da alakası yok, öyle olsa ben hamile kalamazdım. Soğan kürüyle ilgili konu var epey de tartışıldı bence o konuya bak daha bir kaç günlük bir konu.

100 kiloyum ve hamileyim kiloyla alakası yok. Kiloyu oynatmakla alakası var 17 kilodan snra hamile kaldım. Adetin 7. Gunü başlıcan sığan kürüne

Ben 83 kiloyum kilo ver derler, ama dün gittiğim bi düğünde 150 kiloluk bi kadının bebeğinin olduğunu gördüm. Hamile kalmadan önce de böyleydim dedi. Kilo filan hikaye, ben inanmıyorum artık fazla kilonun gebeliği engellediğine.

7.günü başlanıyor yazmissin mavikara peki nasıl yapılıyor günün hangi saatinde içiliyor ve ne kadar zaman boyunca

7.günü başlanıyor yazmissin mavikara peki nasıl yapılıyor günün hangi saatinde içiliyor ve ne kadar zaman boyunca
canım ben soğan kürü denedim ama 7. gün falan başlamadım. annem söylediği günün sabahına başlamıştım ben. yani adetimi falan beklemedim. hatta bu sürede adetim oldu yine de devam ettim. bir soğanı kabuğuyla beraber dörde bölüp 1,5 su bardağı su koyarak kaynatıyorsun. bunu aç karnına içiyosun canım. içtikten ancak 20 dakika sonra kahvaltı yapabiliyorsun. birde kahverengi kabuklu soğan olacak. mor ya da beyaz değil. bunu 15 gün boyunca hergün yaptım ben.

Ben 83 kiloyum kilo ver derler, ama dün gittiğim bi düğünde 150 kiloluk bi kadının bebeğinin olduğunu gördüm. Hamile kalmadan önce de böyleydim dedi. Kilo filan hikaye, ben inanmıyorum artık fazla kilonun gebeliği engellediğine.
valla bilmiyorum hangı doktora gitsem sankı agızbirliği yapmışlar hepsi kılo vermeden zor dedı

Arkadaşlar soğan kürü uygulayıp hamile kalan var mı ?? ben 11 aylık evlıyım ve hiç korunmadık ama cok özel bi çabamız da olmadı fakat cok cocuk istiyorum. bu soğan kürünü okudum faydasını gören de var görmeyen de .....

ben doktor kontrolunden geçtım hormonlarım da falan bı sıkıntı yok sadece bı doktor polikistik over oldugumu söyledi ama bu ay profesöre gittim asla pco değilsin sadece kilo ver şansın artacak ama jinekolojik olarak bi engelı yok dedi :)

şimdi bu soğan kürü adetin 7. günü mü başlanıyor yok sa adet bittikten sonra ki 7.günde başlanıyor?? 15 gün içiyoruz sanırım
yardımcı olursanız ve bu konuda deneyımlerı olan varsa nolur bızı aydınlatsın :)
Ben yeni evliyim 5 aydir ama ilk gunden bebek istoyorduk 3 ay hic korunmadik ama yinede gebe kalamiyordum.4 cu ay adetimin bitmesinden itibaren 1 gunden 1 ilişi yaşadık şimdi 1 aylık hamileyim... Bence dene kısmet olursa olur inşAllah

Ben yeni evliyim 5 aydir ama ilk gunden bebek istoyorduk 3 ay hic korunmadik ama yinede gebe kalamiyordum.4 cu ay adetimin bitmesinden itibaren 1 gunden 1 ilişi yaşadık şimdi 1 aylık hamileyim... Bence dene kısmet olursa olur inşAllah
Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inş soğan kürünü de yaptın mı

Mrb cnm ins isteyen herkes gibi sende melegine kavusursun bnde 1.5 yillik evliydim korunmadigim halde olmadi drada gittik hic bi sorun yok dedi kafama cok taktim sonra sogn kurunu duydum uyguladim bu ay olmuyck icm temizlenecek die rahattim ve o ay hamile kaldim cok sukur simdi 22 +2haftalik hamileyim ins en kisa zamn da gzl haberlerini alirz :anneadayı:

Canım bende 1 yıllık evliyim ve hiç korunmadık çocuk istedik ama birtürlü olmadı ve 5 gündür soğan kürünü içiyorum.. denemekten bi zarar gelmez inşallah faydasını da görürüz..

arkadaslar bu sogan kurunu bende denemek istiyorum benim adetim cok duzensiz 2 yada 3 ayda bi geliyor ve oyuzden progesteron dusuk bende hep ilac kullanmak istemiyorum yan etkileride var mesela asiri istahim aciliyor sinirleniyorum bu kuru denemis arkadaslar tadi nasil yani ben sogan hic yemiyorum o yuzden acaba tadi acimi ama nasil olursa olsun hamile kalmak icin kulanmak istiyorum insallah ise yarar hazirlanisi nasil arkadaslar ve adeten oncemi sonrami baslanoyir

Merhaba.jilo gerçekten bir etkenmiş bende 100 kg druma dedimki kilolu kadınlar nasıl hamile kalıyor peki dedim.bana dediki her sigara içenin bacağımı kesiliyor yada kanser mi oluyor.bu bi yapı meselesi.nkdr zayıflarsan Şansın okdr artar dedi.buda bi sebep olabilir

X