Sogan suyu tırt mı ?????

meyra8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
7.901
85
merhaba bende 26 aralık sogan suyunu denemeye basladım ama hamile kalmak için değil bana dedilerki içini söküp temizlerler aferdersiniz ama benm adetlerim 2-3 gün sürüyor ve hiç gelmiyor okadar az sürüyor oyuzden 15 gün içtim ve pazartesi olmam gerekirken olmadım ayrıca bekarımda bilmeden kendi kendimi hamile mi bıraktım :KK70: delikafadulden bana da yardım edermisiniz bana yaramadımı acaba yada olcamda geciktiriyormu anlamadımki

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.394
20
valla ben anlamadım bekarım dıyorsun kendı kendıme hamılemı bıraktım dıyorsun...canım sen ne dıyorsun acıklarsan ...

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
8.281
8
sana yaramamış olabilir, mesela ben de sirkeyle hiç zayıflayamamıştım, böyle şeyler büneden bünyeye değişik etkiler gösterebiliyor.

kuzum

Bu konida hassasum
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
8.570
278
hermaphrodite olabilir mi acaba.:kahve:

Af buyur okpit:uhm:, o ne bebenneyaptımki

Arkadaşım soğan suyu çeşitli rahatsızlıklar için kullanılıyor. Ben kist için kullandım faydası oldu. Sen devam et bacım, du bakali ne olacakCADIARZU

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
86.662
41.014
Af buyur okpit:uhm:, o ne bebenneyaptımki

Arkadaşım soğan suyu çeşitli rahatsızlıklar için kullanılıyor. Ben kist için kullandım faydası oldu. Sen devam et bacım, du bakali ne olacakCADIARZU

iki cinsi bir arada taşıyan insan. kendi kendimi ,hamile bıraktım deyince arkadaş,o aklıma geldi......

DUYGUCIKMAZI

Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.394
20
ben bu topıkten bır sey anlamadım..kuzum katılıyorum okypete canım o dedıgın ne olıyıııııı...
zayıflamaksa derdı..zayıflayamıyorum desın neden hamılelıgı karıstırdı onuda anlamadım......

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
86.662
41.014
ben bu topıkten bır sey anlamadım..kuzum katılıyorum okypete canım o dedıgın ne olıyıııııı...
zayıflamaksa derdı..zayıflayamıyorum desın neden hamılelıgı karıstırdı onuda anlamadım......

canım yazdım . bak yukarıda..................

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
8.281
8

ben espri yaptı diye algıladım o hamilelik konusuyla ilgili. soğan suyu hamilelik için kullanılıyor diye biliyor ama kendisi adet söktürmek için kullanmış ama işe yaramadığından acaba hamile mi oldum diyor.

essmeralda

pamuklara sarsam seni...
Pro Üye
30 Ekim 2008
6.811
52
soğan suyunun tek yararı gebe bırakmak olsaydı oooooo delikafadulden

bu arada hiç değilse konu başlıklarında daha özenli olalım.
tırt mı yerine daha manalı bir kelime kullanabiliriz mesela..
:nazar:

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.894
12
merhaba bende 26 aralık sogan suyunu denemeye basladım ama hamile kalmak için değil bana dedilerki içini söküp temizlerler aferdersiniz ama benm adetlerim 2-3 gün sürüyor ve hiç gelmiyor okadar az sürüyor oyuzden 15 gün içtim ve pazartesi olmam gerekirken olmadım ayrıca bekarımda bilmeden kendi kendimi hamile mi bıraktım :KK70: delikafadulden bana da yardım edermisiniz bana yaramadımı acaba yada olcamda geciktiriyormu anlamadımki

Canım bende kullandım evliyim kistleri cidden temizliyor ama sperm özelliği yok merak etme kaydirigubbakcemile3
İnşallah şifa olur bende ilk kullandığımda geçikmişti:1hug:

DUYGUCIKMAZI

Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.394
20
ben espri yaptı diye algıladım o hamilelik konusuyla ilgili. soğan suyu hamilelik için kullanılıyor diye biliyor ama kendisi adet söktürmek için kullanmış ama işe yaramadığından acaba hamile mi oldum diyor.

canım benım....eger zayıflamak amaclıysa yanlıs yere bır kere konu actı....
ayrıca gercekten anlamadım...ben anlamadım dedıgımde arkadas onlıne ıdı ...acıklama yapsaydı...daha anlasılır olurdu...
ama gıtmış...arkadas....
ben soganın zayıflamakta kullanıldıgını bılıyorum fakat hamılelıkle ılgılı oldugunuda yenı duydum..
eger esprı ısede....oyle dıyelım pekı oyle olsun...

meyra8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
7.901
85
arkadaslar ben sadece esprisi olsun diye hamilemiyim dedim ben onu yumurtalarım için içmiştim acaba bende yaramıyormu diye düşündüm benm gibi bekar olupda sogan suyu içen varmı

meyra8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
7.901
85
Canım bende kullandım evliyim kistleri cidden temizliyor ama sperm özelliği yok merak etme kaydirigubbakcemile3
İnşallah şifa olur bende ilk kullandığımda geçikmişti:1hug:

çok tesekkür ederim belkide sizin dediğiniz gibi ilk oldugu için geçikmis olabilir

meyra8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
7.901
85

biri sonunda beni anladı :eek: