Sogan suyu tırt mı ?????

meyra8

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
7.831
117
merhaba bende 26 aralık sogan suyunu denemeye basladım ama hamile kalmak için değil bana dedilerki içini söküp temizlerler aferdersiniz ama benm adetlerim 2-3 gün sürüyor ve hiç gelmiyor okadar az sürüyor oyuzden 15 gün içtim ve pazartesi olmam gerekirken olmadım ayrıca bekarımda bilmeden kendi kendimi hamile mi bıraktım :KK70: delikafadulden bana da yardım edermisiniz bana yaramadımı acaba yada olcamda geciktiriyormu anlamadımki

valla ben anlamadım bekarım dıyorsun kendı kendıme hamılemı bıraktım dıyorsun...canım sen ne dıyorsun acıklarsan ...

sana yaramamış olabilir, mesela ben de sirkeyle hiç zayıflayamamıştım, böyle şeyler büneden bünyeye değişik etkiler gösterebiliyor.

hermaphrodite olabilir mi acaba.:kahve:

Af buyur okpit:uhm:, o ne bebenneyaptımki

Arkadaşım soğan suyu çeşitli rahatsızlıklar için kullanılıyor. Ben kist için kullandım faydası oldu. Sen devam et bacım, du bakali ne olacakCADIARZU

Af buyur okpit:uhm:, o ne bebenneyaptımki

Arkadaşım soğan suyu çeşitli rahatsızlıklar için kullanılıyor. Ben kist için kullandım faydası oldu. Sen devam et bacım, du bakali ne olacakCADIARZU

iki cinsi bir arada taşıyan insan. kendi kendimi ,hamile bıraktım deyince arkadaş,o aklıma geldi......

ben bu topıkten bır sey anlamadım..kuzum katılıyorum okypete canım o dedıgın ne olıyıııııı...
zayıflamaksa derdı..zayıflayamıyorum desın neden hamılelıgı karıstırdı onuda anlamadım......

ben bu topıkten bır sey anlamadım..kuzum katılıyorum okypete canım o dedıgın ne olıyıııııı...
zayıflamaksa derdı..zayıflayamıyorum desın neden hamılelıgı karıstırdı onuda anlamadım......

canım yazdım . bak yukarıda..................

ben espri yaptı diye algıladım o hamilelik konusuyla ilgili. soğan suyu hamilelik için kullanılıyor diye biliyor ama kendisi adet söktürmek için kullanmış ama işe yaramadığından acaba hamile mi oldum diyor.

soğan suyunun tek yararı gebe bırakmak olsaydı oooooo delikafadulden

bu arada hiç değilse konu başlıklarında daha özenli olalım.
tırt mı yerine daha manalı bir kelime kullanabiliriz mesela..
:nazar:

merhaba bende 26 aralık sogan suyunu denemeye basladım ama hamile kalmak için değil bana dedilerki içini söküp temizlerler aferdersiniz ama benm adetlerim 2-3 gün sürüyor ve hiç gelmiyor okadar az sürüyor oyuzden 15 gün içtim ve pazartesi olmam gerekirken olmadım ayrıca bekarımda bilmeden kendi kendimi hamile mi bıraktım :KK70: delikafadulden bana da yardım edermisiniz bana yaramadımı acaba yada olcamda geciktiriyormu anlamadımki

Canım bende kullandım evliyim kistleri cidden temizliyor ama sperm özelliği yok merak etme kaydirigubbakcemile3
İnşallah şifa olur bende ilk kullandığımda geçikmişti:1hug:

ben espri yaptı diye algıladım o hamilelik konusuyla ilgili. soğan suyu hamilelik için kullanılıyor diye biliyor ama kendisi adet söktürmek için kullanmış ama işe yaramadığından acaba hamile mi oldum diyor.

canım benım....eger zayıflamak amaclıysa yanlıs yere bır kere konu actı....
ayrıca gercekten anlamadım...ben anlamadım dedıgımde arkadas onlıne ıdı ...acıklama yapsaydı...daha anlasılır olurdu...
ama gıtmış...arkadas....
ben soganın zayıflamakta kullanıldıgını bılıyorum fakat hamılelıkle ılgılı oldugunuda yenı duydum..
eger esprı ısede....oyle dıyelım pekı oyle olsun...

arkadaslar ben sadece esprisi olsun diye hamilemiyim dedim ben onu yumurtalarım için içmiştim acaba bende yaramıyormu diye düşündüm benm gibi bekar olupda sogan suyu içen varmı

Canım bende kullandım evliyim kistleri cidden temizliyor ama sperm özelliği yok merak etme kaydirigubbakcemile3
İnşallah şifa olur bende ilk kullandığımda geçikmişti:1hug:

çok tesekkür ederim belkide sizin dediğiniz gibi ilk oldugu için geçikmis olabilir

biri sonunda beni anladı :eek:

benım bır arkadasımda sogan suyunu ıctıgı ay adetı gecıktı ama sonra oldu
korkulacak bırsey oldugunu sanmıyorum

belki bu ay göstermicektir etkisini bi daha ki aya gösterir
ben geçen ay bi dünya ısırgan çayı içtim reglim çok gecikmişti sökülsün diye
sonra bi de tarçın çayı içtim yürüyüş yaptım hep ama bi faydası olmamıştı sökülmedi
benim adetimde seninki gibi gelmez gelmez gelince de bu ne bee hiç gelmeseydin dedirtir
ammaaaa o geçen ay içtiğim ısırgan çayları bu ay işe yaradı bu ay 1 gün erken geldi ve söküldü
sana da onu tavsiye ederim
ben aktardan yaprak halinde alıp kaynattım

benim cok şükür düzenli doktoruma göre az gelmeside normalmiş ama işte benm kuruntum bu ısırgan cayını ve tarcın cayını kac gün içicem tam tarif verirsen sevinirim bide onları deniyim

benim cok şükür düzenli doktoruma göre az gelmeside normalmiş ama işte benm kuruntum bu ısırgan cayını ve tarcın cayını kac gün içicem tam tarif verirsen sevinirim bide onları deniyim

benimki de doktora göre normalmiş herkesin zamanında gelcek çok gelcek diye bişey yok seninki de senin normalin dedi ama insan istiyo ki içi sökülsün tamamen
ben 10 gün boyunca hergün 3 bardak içtim
tarçın çayını 1-2 kez
aktara da sorarsın daha olmadı

benimki de doktora göre normalmiş herkesin zamanında gelcek çok gelcek diye bişey yok seninki de senin normalin dedi ama insan istiyo ki içi sökülsün tamamen
ben 10 gün boyunca hergün 3 bardak içtim
tarçın çayını 1-2 kez
aktara da sorarsın daha olmadı

cok tesekkür ederimmm hihoyyyt

X