Sokakta baktığım kediler için mama önerisi?

Iremizm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2022
221
164
30
Her gün besleme yapıyorum daha önce 10 kiloluk pronature kuru mama alıyordum ama fiyatı çok arttı. Önerebileceğiniz kuru mama var mı? 500 600 tl civarı😑

Her gün besleme yapıyorum daha önce 10 kiloluk pronature kuru mama alıyordum ama fiyatı çok arttı. Önerebileceğiniz kuru mama var mı? 500 600 tl civarı😑

Temizmama' nın micho,mito, mito max seçenekleri 15 kg'lık paket halinde 514 tl ile 583 tl arasında şu anda.

Enjoy kullanıyorum yıllardır hiç yemeyen bir kediye rastlamadım. Tarçınım da çok severek yiyor :) Hatta geçen hafta 15 kg 500 tl ye almıştım indirimde.

ne ev kedilerine ne sokak kedilerine micho almayin lutfen. cok zararli maalesef. bunun yaninda whiskas bile cok saglikli kaliyor.

ne ev kedilerine ne sokak kedilerine micho almayin lutfen. cok zararli maalesef. bunun yaninda whiskas bile cok saglikli kaliyor.
Konu sahibi 500-600₺ aralıgında öneri istemis ne yazık ki. Sizin var mıdır bu fiyata önerebileceginiz bir mama? “Whiskas” haricinde.

Konu sahibi 500-600₺ aralıgında öneri istemis ne yazık ki. Sizin var mıdır bu fiyata önerebileceginiz bir mama? “Whiskas” haricinde.

micho ile hastalanmayan kedi gormedim neredeyse, o yuzden bunu yazma ihtiyaci hissettim. icerigi vs fazlasiyla zararli.

sokaktakiler icin bonacibo mama daha iyi gibi. temizmama'da diger yerlere kiyasla daha uygun fiyatli. 15 kilo olarak yok ama 2 kglik paketleri var. sitede de 2 adetx2 kg 211 lira diyor mesela. 3 tane alinabilir. hem agzi hep acik olmayacagi icin daha iyi.

X