SOL KASIK AGRISI , BEL AGRISI , GOGUS AGRISI HAMILELIK VAR MI ?

almillaaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2022
92
72
29
Merhaba
Yaklaşık 10 günü gecik kasık ağrısı bel ağrısı göğüslere dokunduğunda sizlama oluyordu regl 2 kaldı bu yazdıklarım git gide artmaya başladı ve sık idrara çıkma da eklendi bacaklarim agrisini hiç anlatamam öyle kipirtmasi zor geliyor ki uyku hali var ama uyuyamıyorum sadece uzanmak istiyorum gebelik testi yaptım kaset olanlardan ikinci hayalet çizgi gibi çıktı çok dikkatli bakılması gerekli ki görebilmeliyiz yada ben var görüyorum bilmiyorum insan ister istemez burda okudukça AA bu da var bende e bu da bu da derken kesin hamileyim diyor buda oldukça etkiliyor sizce kafamda mi kuruyorum ??

Umitlendirmek istemem tabi ama benimde ilk cocukta 2 gun kala silik cizgim vardı :) eğer istiyorsan umarim hamilesindir.. sabah ilk idrarla yapilan daha net gosteriyor :)

Bel ve kasik agrisi bende de oldu. Bence bu buyuuk bri belirti ki siz bir de hayalet cizgiyi de gormussunuz. Bence hamilelik var

Bel ve kasik agrisi bende de oldu. Bence bu buyuuk bri belirti ki siz bir de hayalet cizgiyi de gormussunuz. Bence hamilelik var
İnşallah dediğin gibidir inşallah vardır erken gebelik testi yaptım sabah ilk idrar ile bu sefer de ince pembe silik Bi cizgi var hayırlısı diyelim eger hamileysem zaten yaşadığım bütün belirtileri yazacağım yorumub için teşekkür ediyorum

Umitlendirmek istemem tabi ama benimde ilk cocukta 2 gun kala silik cizgim vardı :) eğer istiyorsan umarim hamilesindir.. sabah ilk idrarla yapilan daha net gosteriyor :)
Yorumun için teşekkürler
Evet istiyorum bugün sabah yaptım erken testlerden onda direk pembe silik Bi cizgi var yine acaba gec döllenmemi diye düşünüyorum yada çok erken bakıyorum Bi heyecan kaplıyor Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Canim kan testi ver istersen hamilelik var cunku net bir sekilde

Merhaba benim de 22 Ağustos sat tarihiydi bat 19 Eylül 2 gün gecikti. 9 Eylül yumurtlama oldu 10 Eylül çatlama oldu. 12 Eylülden biri 9 gündür sol kasığım ağrıyor 4 gündür karnımın içi ağrıyor göğüslerim acıyor. Ve 2 gündür sol bacağım kasılıyor acıyor yürürken: 25 Eylülü bekliyorum test için bende

Hemen hemen aynıyız arada 1 2 gün var bende de 10 gündür yaklaşık bu belirtiler var ama Got gide arttı simdi bas ağrısı uykuya eğilim de başladı inşallah gebelik vardır da bu kadar umutlanip üzülmeyiz Allah hepimizin gönlüne göre versin

Evet canım benim de 3 gündür şiddeti çok arttı. Yürürken ayağım kasılıyor, göbek deliğim acıyor karnımdaki ağrı bazen göbek deliğime vuruyor. Benim çarşamba günü de gelmezse 3. Gün olacak gecikmem

İnşallah vardır ya mutlaka yaz olur mu Allah isteyen bütün herkese nasip etsin bu duyguyu
Belirtiler regl ile aynı olunca insan karamsar kalıyor benim henüz gecikme olmadı 22 sinde bekliyorum ama inşallah regl değildir diye dua ediyorum

Benim ovülasyonsa yumurtlama 9. Da olduğu için 4 gün kaydı bende bekliyorum aynen öyle benziyorlar

29 Ağustos benimde. Her ay 4.5 gün öne geliyor adetim. 10.12 si yumurtlama ve çatlama değerlendirdik. Bakalım iki var dün test yaptım negatif çıktı üzülmemeye gayret gösteriyorum. İki günü bekliyorum. Adet olacakmışım gibi hissediyorum. Aşırı ağrılarım var göğüs ucu sırt bel bacak kasık. Ama aşırı iştahım açıldı bulantım ve aşırı yorgunluk ve uyku halim sık idrara çıkma var. Psikolojik te olabilir diyorum. Kaç aydır deniyoruz. Bakalım mevlam isteyen herkese sağlığı ile nasip etsin inş. Bebişlerimizi

2 gün Bi geçsin vereceğim bakalım şimdi daha regl günüme 2 gün var belki kimyasal Bi gebelik kendimi Bi hevesle gitmek istemiyorum
Aynı bende canım 2.3 daha bekliyim diyorum. Ama sabırsızlıktan duramıyorum uykudan yorgunluk ve ağrıdan işe gidemiyorum. Çok yiyorum bu seferde midem bulanıyor. Aşırı duygusal ve sinirliyim çözemedim inş. Adet olmayız. Hamiş oluruz sağlıkla inş. Bebişleniriz

Benim yarın regl günüm ve bu akşamdan itibaren devamlı wc gidiyorum ha geldi geliyor devamlı biseyler var gibi geliyor sanırım psikolojik oldu artık umutlanmak istemiyorum ama ister istemez oluyor bu akşam test yaptım erken gebelik olanlardan ince hayalet cizgi yine flaş yakınca görebilirsiniz ancak kendi kendime diyorum neden kıpkırmızı değil ooof off inşallah bw canım hayırlısı ne ise o olsun

Kurban olurum aynı durumdayım şuan iki gündür işe gitmiyorum. Kafamı kaldırıpta ilişkiye girmek bile istemiyorum varsa da bişey olursa diye dk başı bişeyler hissedip wcye gidiyorum gitmeye korktuğun halde. Aynı adet olucakmışım gibi hissediyorum. Nasip bakalım tatlım. Yarı. Mutlaka yaz.bana tamam mı merak ederim. Benim de 24 dünü beklemem lazım yada 25 ini

Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun canım seni okadar iyi anlıyorum ki böyle içim gidiyor bisey olcak gelcek diye gelcegi varsa da stresten gelmicek ay iyice psikolojim bozuldu galiba yazarım tabi canım sende inşallah gelmez de bebislerimz olur hamile oluruz Allahim bizde nasip etsin

Amin tatlım inş. yarın test yaparsan beni de etiketle mutlaka olurmu daha fazla heyecan yaptım şimdi . Allahom bütün hamileler dua edin lütfen bizde sağlığı ve sıhhati ile hamiş oluruz. Mevlam isteyen herkese nasip etsin.

Size diym.bizim testler yanlış biz hamileyiz

Merhabalar
Benim de 10 Eylül ve 11 Eylül yumurtlamam oldu 12 eylülde çatlama oldu adetime 5 gün var daha ama 3 gündür göğüs ağrım var dokununca acıyor normalde adete yakın göğüs ağrım olmaz direk adet olurum. Bugün hafiften geçti o ağrı ama akıntım var ve bacaklarıma arada ağrı vuruyor bunlar sizce gebelik belirtisi olabilir mi 5 gün beklemedeyim ama korkuyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…