SOL KASIK AGRISI , BEL AGRISI , GOGUS AGRISI HAMILELIK VAR MI ?

Arkadaşlar attığım testlere de bakabilir misiniz ? Önce pozitif ( silik ) sonra negatif çıktı başına gelen var mı

Eklentiler

• 3D17B4BF-0976-46A0-90F9-917B352D90B2.jpeg
    3D17B4BF-0976-46A0-90F9-917B352D90B2.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 192
  • 2A4CB39D-B76B-4A1B-B5E7-68659A8FE50B.jpeg
    2A4CB39D-B76B-4A1B-B5E7-68659A8FE50B.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 192
Amin tatlım inş. 🖤😍 yarın test yaparsan beni de etiketle mutlaka olurmu daha fazla heyecan yaptım şimdi 🤣🙄. Allahom bütün hamileler dua edin lütfen bizde sağlığı ve sıhhati ile hamiş oluruz. Mevlam isteyen herkese nasip etsin.
Amin canım amin inşallah yarın testler sabahtan gelirse hemen yapıp buraya ekleyeceğim 🥰🥰🥰

Merhabalar
Benim de 10 Eylül ve 11 Eylül yumurtlamam oldu 12 eylülde çatlama oldu adetime 5 gün var daha ama 3 gündür göğüs ağrım var dokununca acıyor normalde adete yakın göğüs ağrım olmaz direk adet olurum. Bugün hafiften geçti o ağrı ama akıntım var ve bacaklarıma arada ağrı vuruyor bunlar sizce gebelik belirtisi olabilir mi 5 gün beklemedeyim ama korkuyorum da
Canım olabilirde olmayabilirde çünkü regl ile gebelik belirtileri birebir aynı çünkü beklemen gerekli biliyorum ama kendini asla dinleme ben hep kendimi dinlerken bile kesin regl olucam diye düşünüyorum yok ya diyorum burda okuduklarım gördükçe AA diyorum bu bende var o yüzden gününe 1 gub varken test yap erken gebelik olur kaset olur baktın silik Bi cizgi var adet gününün geçmesini bekle 1 2 gün sonra birdaha test yap baktın çıkıyor hemen kan vermeye

Canım olabilirde olmayabilirde çünkü regl ile gebelik belirtileri birebir aynı çünkü beklemen gerekli biliyorum ama kendini asla dinleme ben hep kendimi dinlerken bile kesin regl olucam diye düşünüyorum yok ya diyorum burda okuduklarım gördükçe AA diyorum bu bende var o yüzden gününe 1 gub varken test yap erken gebelik olur kaset olur baktın silik Bi cizgi var adet gününün geçmesini bekle 1 2 gün sonra birdaha test yap baktın çıkıyor hemen kan vermeye
Ay inşallah canım ya sabredip bekleyeceğim artık aynen belirtileri okuyunca bende de var diyip psikolojik kendimizi yoruyoruz hayırlısı olsun inşallah bu ay olur

Ay inşallah canım ya sabredip bekleyeceğim artık aynen belirtileri okuyunca bende de var diyip psikolojik kendimizi yoruyoruz hayırlısı olsun inşallah bu ay olur
İnşallah valla ya ben kendimde ne görürsem var galiba diyorum ama sol kasık batması ve eşliğinde bel ağrısı da olunca ve bu uzun sürdüğü zaman hamilelik olabilir diyorlar bende dünden beri vücut sıcaklığı artisida olmaya başladı 37 buçuk oldu ates ben kendimi bilmem böyle ama işte o kırmızı çizgiyi tam net görmeden heveslenmicem

İnşallah valla ya ben kendimde ne görürsem var galiba diyorum ama sol kasık batması ve eşliğinde bel ağrısı da olunca ve bu uzun sürdüğü zaman hamilelik olabilir diyorlar bende dünden beri vücut sıcaklığı artisida olmaya başladı 37 buçuk oldu ates ben kendimi bilmem böyle ama işte o kırmızı çizgiyi tam net görmeden heveslenmicem
Canım benim geçen ay yumurtlamadan sonra 10 gün ağrım oldu kasıklarmda çok kötüydüm adetim 3 gün gecikti o gün doktora gittim alttan muayene etti kist filan yok dedi sonra muayene sırasında kanama oldu 2 gün sonra adetim başladı geçen ay kendimi çok kasmıştım hamileyim diye bu ay o kadar düşünmemeye çalışıyorum gerçekten aslında böyle yerlerden uzak durup kafa dinlemek lazım ama inan biz de bunalıyoruz artık eşimize de her belirtiyi anlatamıyorum umutlanmasın diye ne varsa içimizde yaşıyoruz bende öyleyim inşallah en kısa sürede rabbim kucağımızı doldurur

Canım benim geçen ay yumurtlamadan sonra 10 gün ağrım oldu kasıklarmda çok kötüydüm adetim 3 gün gecikti o gün doktora gittim alttan muayene etti kist filan yok dedi sonra muayene sırasında kanama oldu 2 gün sonra adetim başladı geçen ay kendimi çok kasmıştım hamileyim diye bu ay o kadar düşünmemeye çalışıyorum gerçekten aslında böyle yerlerden uzak durup kafa dinlemek lazım ama inan biz de bunalıyoruz artık eşimize de her belirtiyi anlatamıyorum umutlanmasın diye ne varsa içimizde yaşıyoruz bende öyleyim inşallah en kısa sürede rabbim kucağımızı doldurur
İnşallah be canım güzel haberler verelim birbirimize artık regl olsak gebelikte olsa hayırlısı ne ise o olsun diyorum Allah isteyen herkesin kucaklarini doldursun canım 😊

Aynen öyle hep aynı sıkıntılardayız

Bende ümitlenmek istemiyorum adetime hala var sizce beta baktırmalımıyım ?
Yok canım adetini bekle bak benim iki gün var adetime hergğn test yapıyorum. Hergün negatif. Yıldım artık. Bütün belirtileri mevcut. Demekki psikolojik yaşıyorum. Adet olacakmışım gibi de hissediyorum bilemedim

Yok canım adetini bekle bak benim iki gün var adetime hergğn test yapıyorum. Hergün negatif. Yıldım artık. Bütün belirtileri mevcut. Demekki psikolojik yaşıyorum. Adet olacakmışım gibi de hissediyorum bilemedim
akşam bir test daha patlatır mıyız :KK70:

Eczanelerden utanıyorum ilçe ilçe eczane geziyorum 😂

hep aynı eczaneden alıyorum
Birde başkasına alıyormuşum havası veriyorum 😂🙈 kesin yapıcam etiket 😃
ya ben cesaretle hep aynı eczaneden alıyorum 2 sene önce kız yeni açmıştı eczaneyi saçı açıktı türbana girdi snra nişanlısını onuda işe soktu şimdi evlendi arada anneside eczanede duruyor tüm hayatını test almaya giderken öğrendim :halay:

X