SOL KASIK AGRISI , BEL AGRISI , GOGUS AGRISI HAMILELIK VAR MI ?

Ayy valla bütün mesajları okudum şimdi bana yardım edin sanırım aranızda hamiş çıkan benim 1 yıllık evliyim 2 kere kimyasal gebelik geçirdim. Adete 9 gün var halsizlik uyku hali göğüs hassasiyeti bel ağrısı belirtileri var diye test yaptım ama ikinci çizgi hemen çıkmadı biraz bekledikten sonra belirginleşti kocam uyanırsa kan vermeye gidicez ama kış uykusuna yatmış gibi uyuyo az içini rahatlatın be
Var gibi görünüyor canım inşallah vardır hadi bakalım. Bol bebişli günlere :))))

kızlar gelişme var mı ? bugün adet olmam gerekiyor ama ağrım bile yok doktora gittim geç döllenme dedi ve ben son 3-4 günü değerlendirmedim. :KK43: yardımsız hamile kalamazsın pcos dedi. siz ne durumdasınız ? ama benim çok midem bulanıyor ve sersem gibi dolanıyorum
Hayırlısını dile tatlım. Sitres yapma o bebişler olacak Allah’ın izni ile. 🤣

Kızlaarr ben siteye yeni üye oldum tüm mesajlarınızı okuduktan sonra adet günüm bugün düne kadar hep test yaptım negatif hamilelikle ilgili tüm belirtilerim var ayın 21inde doktora gittim kan testi verdim çok çok erken olduğunu biliyorum sonuç 2 çıktı yükselmiş olabilir mi hamile olma ihtimalim var mııı

Kızlaarr ben siteye yeni üye oldum tüm mesajlarınızı okuduktan sonra adet günüm bugün düne kadar hep test yaptım negatif hamilelikle ilgili tüm belirtilerim var ayın 21inde doktora gittim kan testi verdim çok çok erken olduğunu biliyorum sonuç 2 çıktı yükselmiş olabilir mi hamile olma ihtimalim var mııı
Tabiki Yüksel miş olabilri tatlım yarın adet olmazsan yine ver kan testını değer yükselmişse inş. Bebiş vardır. 💋🖤🧿

Kızlarrrrr nerelerdesiniz bakalım. Sesiniz çıkmıyor. Bebişler nerde. Benim ovü testlerini bi yorulayın. :)

Eklentiler

• B6715AE9-FC72-4E7F-BCFD-380046F11D98.jpeg
    B6715AE9-FC72-4E7F-BCFD-380046F11D98.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba kızçeler pco var bende bir kızım var 3 yaşında bu sene tekrar karar verdik ama bi türlü olmadı pcodan dolayı yumurtalar gelişmiyor dedi klomen verdi sat 17 eylül 2 ekimde çatlatma iğnesi vurdu o günden beri aşırı derecede kasık ağrım var ve deli gibi akıntım var 2 3 4 ekimi değerlendirdik bi tek varmı bilgisi olan bu konuyla ilgili

X