Sol kasık ağrısı ????

can cağızım hamilelik belirtisi gibi yerleşme kanamasıdır o bel ağrısı ve kasık ağrısı da var bide göğüs acısı varsa tamamdır neden test yapmıyonki

canımcım pazar günü hem kan tahlili hemde idrar tahlili yaptım negatif çıktı. adet günüm 22 nisan olmalı bekliyorum o günü.böyle aralıklı gelmesi sıktı canımı..

nagihancım bu günde ben açtım erkenden sen yoksun nerelerdesin

zeynepcim çalışıyorum biraz yoğunum yerimde değildim acayip bir yorgunluk mevcut halsizlik baygınlık geçiricem kafamı koysam uyuklıycam resmen yaaaa dün akşam test yapmadım beklicem biraz daha birde karnımda şişlik vardı akşam ölücem sandım sancıdan bakalım bu akşam test yaparım

merhaba arkadaşlar nasılsınız? nagihan sen yaptığın testlere güvenmediğin için mi tekrar yapacaksın kan tahlili yaptırmadın mı daha?:26:

merhaba arkadaşlar nasılsınız? Nagihan sen yaptığın testlere güvenmediğin için mi tekrar yapacaksın kan tahlili yaptırmadın mı daha?:26:

yok aslında kan tahlili için gidemedim dün akşam çok yağmur vardı işten eve zor geldim bide rahatsızlandım karnım şişti dedim acele etmekte istemiyorum hüsranlar sonrası biraz kırgınım testlereeee :) sakinim hiç beklenmeyen bişey bende bu ama bu akşam bir test yapmak istiyorum ondan sonra kan testi yaptırırm çünkü daha yeni adetim geçti korkuyorumda ama hissediyorum bişeyler var :)

keşke öyle olsaydı ya her ay hevesleniyorum ama erkende olsa bugün adet oldummm

üzülme canım bende çok yaşadım senin gibi . Ama insan evli olunca bu ay geçikti ahaaa dedim gebeyim heralde seviniyor ama hüsran oluyor sonraaa bence kendini rahat bırakmalısın

geçmiş olsun tatlım hamişlikten ağrıyo olsun inşallah neyse haberini yarına saklıycan ozman

arkadaşım bu aynı belirtiler bendede var ama daha adetime 10 gün var kan testi yaptırdım dün negatif çıktı
artık mecbur adetimi beklicem yoksa çıkmıyor testlerde ve ben hamile olduğuma inanıyorum
bir arkadaşta 10 gün önce yaptırmış çıkmamış kanda bu sefer adet günü idrar testi yapmış evde gene çıkmamış adetini 4 gün geçince tekrar evde
idrar testi yapmış o zaman çıkmış ben kan testi ne kadar erken olsada kesin sonuç verir diyordum artık onada güvenmiyorum illaki adetin gelmesi lazım
bende bekleyecem artık acele etme canım ama dayanamayıp herhangi bir testte yaptırırsan mutlaka yaz olurmu bende merak ettim şimdi?

evet katılıyorum sana bu akşam yapıcam tekrar idrar testi kaset olanlarından bu seferde çıkarsa artık o zaman kanda baktırırım çünkü ne kadar erken kesin teşhis olursa o kadar dikkatli olurum bide beslenme vs vs folik asit kullanımı çok önem veriyorum inşaallah hayırlısı olsun bugunde değişiklik olarak akıntım çok yoğun ve sarı adette olmadım geçti gelmedi yarın artık burdan inşaallah duyururummm :)

zeynepçim ben geldim sen çıktın sanırım kızınla ilgileniyorsun canım benimmm ben çıkıyorummm eve giderken test alıcam sabahın erken saatlerinde inşaallaahh burda olursun :)

hadi ya kaç gün önce geldiki adetin

3 gün önce geldi canım...galiba bu ay üşüttüm biraz o kahverengi akıntılarda ondandı heralde.nasip bir dahaki aya artık diyelim aslında ben temmuzda hamile kalmak istiyorum. öğretmenim ve en azından 4 ay bebeğimle zaman gçireyim istiyorum. Rabbim herkesin gönlüne göre versin hamile olduğunu öğrenen tüm arkadaşların kıcaklarına almak nasip olur inşallah.....

negatif çıktı kızlar (((((((((( sağlık olsun artık

canım benim olsun belkide birlikte aynı ay hamile kalırı<z bellimi olur neyse canım düngiremedim kızım ateşliydi çok hastaydı valla sabah 4 lerde acildeydik oyüzdne ancak girebildim
nagihancım sora görüşürüz öptüm sni kendine ii bak yarında ayvalığa gitçez hafata sonu giremem öptüm canım seni bu arada adet oldunmu

Merhaba arkadaşlar =) 7 aylık evliyim ve korunmadığımız halde hamile kalamadım,vajinal muayne olmuştm birşey yoktu geçen ayda artık canıma tak etti hormon testleri yaptrdm adetimin 3.günü,Allahıma bin şükür birşey çıkmadı fakat biraz proklatin hormonum yüksek çıktı dostinex die bir ilaç aldım 2 adet. Aşırı akıntım war,adetime 10 gün war ve bu sıra yumurtalama dönemim sanırm sadece sol kasığım ağrıyor. Yumurtalama döneminde oldğum için mi acaba

Merhaba arkadaşlar =) 7 aylık evliyim ve korunmadığımız halde hamile kalamadım,vajinal muayne olmuştm birşey yoktu geçen ayda artık canıma tak etti hormon testleri yaptrdm adetimin 3.günü,Allahıma bin şükür birşey çıkmadı fakat biraz proklatin hormonum yüksek çıktı dostinex die bir ilaç aldım 2 adet. Aşırı akıntım war,adetime 10 gün war ve bu sıra yumurtalama dönemim sanırm sadece sol kasığım ağrıyor. Yumurtalama döneminde oldğum için mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…