Sol kasık ağrısı ????

günaydın arkadaşlar alıntı yapmakla uğraşmayayım dedim melike ve nagihan çok sevindim adınıza Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ne güzel haberler aldım bu sabah böyle nagihan doktora gittin mi canım? Zeynepcim darısı başına inşallah sağlıcakla öptüm sizi

canım benim bende bilionya kızla uğraşıyom ancak açabildim benim adetten 4 gün önce bile çıkmıştı demiştimya sana çıkar tabiki telde güzel çıkmış foto bariz belli

farkındayım canım ama bendeki belirsizlik durumundan sonra insan en yakınını arıyor canım benimmmm yaaaaaa

farkındayım canım ama bendeki belirsizlik durumundan sonra insan en yakınını arıyor canım benimmmm yaaaaaa

saol tatlıcım benim belirsizlik olmaz inşallah kesinleşir canımmm allahım seni güldürsün mutlu etsin inşalalh ayrıca beni aramana da çok sevindim allah gönlüne göre versin arkadaşım hayırlı haberler duyur bize yaptığın testin markası neydi değişik bi markayla bida yap ama ucuz olanlardan pahalı olanlar dahada çok yanıltıyomuş burda okuduklarımdan öğrendiğimle bekliyorum

iyi dileklerin için saol canım allah hepimize hayırlısını nasip etsin tatlım sanada

amin inşaallah canım yaaa inşaallaahh darısı tez vakitte başınaaa :) canım benim testin markasını unuttum :) bu sefer değişik bir markayla denicem bakalım bu akşam tekrar yapıcam aslında acele etmekte istemiyorum bu aradaa akıntım çok yoğun olmaya başladı resmen sırılsıklammm hiç böyle olmamıştı açıkcası bir de sol bacağım sızlıyor göğüslerimde iğnelenme olmayada başladıı :)

ya adet olcakmışın gibi değil dimi benimde tam adet zamanı akıntım çok oluyodu hamileyken tabi allahım inşalalh hamişsindir

ya adet olcakmışın gibi değil dimi benimde tam adet zamanı akıntım çok oluyodu hamileyken tabi allahım inşalalh hamişsindir

evet çok çok farklı ve normalde kuru oluyorummm resmen pantolomundan dışarıya çıkacak hatta nemli üstü pfff eve gitmeyede çok var rezil olmadan gidemde :) tedirginlik yaşıyorum şuan neden böyle oldum bilmiyorum

işte hamileyken benimde öle olmuştu gerçi ben unuttum 3 sene geçti aklıma geldikçe va hatırladıkça yazıyırum neyse sen yine yap bakam testte akşamlarıda giremiyon yarın haber verirsin artık inşallh adet olmazsın alalhım

allahtan hayırlısını diliyorum canım cümlemizi sevindirsin rabbim bakalım beklemekten başka bişey yapamıyorum

kızlar çift çizgiyi gördüm bennn

hadi bakalımmmmmm hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün inşallahhh canım benim darısı olmayanların başına aminnn :) senin adına çok sevindimmmmmm kanda ne zaman öğreneceksin peki ?

merhaba arkadaşlar
nagihan hayırlısı olsun inşallah bakalım yazarsın di mi akşam merak ettim, bu arada benim pek bi şikayetim kalmadı zaten değildir diyordum ama o günlerde kasık ağrım falan çok oluyordu şimdi kalmadı sayılır Allah hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar versin hepimize inşallah

arkadaşlar dünde yazmıştım... 25 mart son adet günüm pazar günü bulantı falan oldu kahverengi akıntı oldu....pazar akşamı geldi akıntı , pazartesi gelmedi salı sabahı geldi yine ve bugün akşam üzeri yine neden böyle oluyo acaba korkuyorum. önce hamilelik diye sevindim pazartesi kan tahlilinde çıkmadı.bekliyorum belki dedim ama bel ağrısı sağ kasığa doğru bir ağrı oluyor.hamilleik belirtileri gibiydi ama bu aralıklı gelen kahverengi akıntı olur mu?

hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
aaamiiiin Allahım herkese versin inşallah sağlıkla yarabbim.. yarın da kanda baktırıcam canım inşallah bi aksilik yoktur

can cağızım hamilelik belirtisi gibi yerleşme kanamasıdır o bel ağrısı ve kasık ağrısı da var bide göğüs acısı varsa tamamdır neden test yapmıyonki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…