Sol kasık ağrısı ????

amin canım hayırlısı tabiki hafta sonuna kadar bekliycez artk bakalım bizde senin haberlerini merakla

merhaba canım hoşgeldin, valla ben de yeniyim ama anneler hisseder annen dediyse vardır bişi bence belirtiler var gibi sanki ama hayırlısı sen garantiye al da adet olmazsan ümitlen istersen Allah gönlüne göre versin

teşekkürler canım.Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah canım........

evet dün test yaptım önceki yaptığım hassas testti ve çok çok silik bişey çıkmıştı daha sonra doktora gidince kist olduğunu duyunca ümidim kesilmişti şimdi dün normal ucuz testlerden aldım bayan bana 1 hafta geçince yap dedi ve dün adetime 1 gün vardı yani bugün olmam gerekiyor ve testti yaptım yine silik çizgi çıktı bakın kızlarrrrrrrrrr

canım benim lekeler devam ediyorsa bence doktora git gerçi testlerde bişey çıkmamış ama neden böyle olduğunu bilmiyorum geç döllenmiş olabilir bence dikkat etmelisin kendinee canımmm

canım burdayım dasen ciddimisin ya sen mi yükledin bunu inanmıyorum bariz çizgi çıkmış hemen git beta hcgye baktır

canım burdayım dasen ciddimisin ya sen mi yükledin bunu inanmıyorum bariz çizgi çıkmış hemen git beta hcgye baktır

evet bu sabah yükledim canım yaaaa dün akşam yaptım normal de bu testi bir hafta sonra yapınca çıkıyor ama bende 2. defa silik çıktı meraktan gebericem resmen

tesekkur ederım canım ya inşallah darısı sana ama ben dun gece hastaneye gidip kan testi yaptırdk sende oyle yapsana kesin sonuç alırsın

zeynepcim seni bekledim sabahtan beri yolunu gözledim resmen gördün mü resmi telefonum güzel çekmedi ama gözle görünür şekilde çıktı bu kadar erken çıkar mı anlamadım geçen aylarda da yaptırmıştım böle çizgi hiç yoktu

canım benim bende bilionya kızla uğraşıyom ancak açabildim benim adetten 4 gün önce bile çıkmıştı demiştimya sana çıkar tabiki telde güzel çıkmış foto bariz belli

kızlar hamile haberlerini alınca çok seviniyorum inşallah güzel haberler almaya devam ederiz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…