Güneş Kremleri Solante Losyon SPF 50 +

Güneş kremleri, bronzlaşma

bu arada eklemeyi unuttum diğer losyonlar gibi değil cilt hemen emiyor parlatmıyor diğer güneş koruyucular cilte yapışıp cildi beyaz yapıyor bu hemen emiliyor

kızlar ben de bugun aldım yarın surcem bakalım nasıl olcak cok merak edıyorum

slm, ben solante acnes kullanıyorum cildiye doktorum önermişti daha önce ismini duymadığım için almakta tereddüt ettim ama sivilceli ciltler için özel bi ürün olduğundan denemek istedim. Yağlanma , parlama yapmıyor, hemen emiliyor tavsiye ederim gerçekten koruyor, beyaz tenli olmama rağmen hiç bronzlaşmadım.

doktorum solante pigmenta al dedi almadım hiç duymadığım için ama bugün gidip alıcam :)

Bende lekelerden muzdaripim yaa baya olumlu yorum var bioderma kullanıodm çok parlama yaptı doktoruma danışıp bende solanteye geçeyim:KK53:

kızlar yardımcı olabilirsem sevinirim çünkü ben kendimi bildim bileli cildim hep tavuk derisi gibiydi yapmadığım şey kalmadı hiç bi doktorun aklınada sende güneş alerjisi var demek gelmedi geçen seneye kadar

gerçi dr ilk yazdığında adını hiç duymadığım için aman bu da ürününü satıo heralde demiştim ama bana iyi geldi şimdi hiç sivilce cıkmıo adet dönemi hariç kışında diğerini sürüyorum fondöten gibi olan umarım işe yarar

tabi etkisini hemen göstermio düzenli kullandım ben

Ben hiç ama hiçç memnun kalmadım
Özelden iletişime geçmek isteyen olursa bi link vereceğim orada ayrıntılı bi şekilde anlattım
Ben de alerji yaptı özet olarak:2:

Yüzümde o kadar çok kabarcıkcıkcıklar çıktı ki dayanamadım :KK43:

kızlar yardımcı olabilirsem sevinirim çünkü ben kendimi bildim bileli cildim hep tavuk derisi gibiydi yapmadığım şey kalmadı hiç bi doktorun aklınada sende güneş alerjisi var demek gelmedi geçen seneye kadar

gerçi dr ilk yazdığında adını hiç duymadığım için aman bu da ürününü satıo heralde demiştim ama bana iyi geldi şimdi hiç sivilce cıkmıo adet dönemi hariç kışında diğerini sürüyorum fondöten gibi olan umarım işe yarar

tabi etkisini hemen göstermio düzenli kullandım ben
fondoten gibi olanının bana adını söylermisin?teşekkürler :KK34:

geçenlerde sebamed güneş koruyucu almaya gittim eczaneye
ama bana ısrarla solanteyi önerdi
cildimin hassas olduğunu ve sebamedin yağlı olduğundan sivilce yapabileceğini söyledi
eve gelip yorumları okudum solanteyle ilgili ve bugün de gidip aldım
az önce sürdüm dokusu ve kokusu çok güzel cildi yağlandırıp bembeyaz yapmıyor
sebamede göre de fiyat farkı oldukça yüksek
umarım memnun kalırım

geçenlerde sebamed güneş koruyucu almaya gittim eczaneye
ama bana ısrarla solanteyi önerdi
cildimin hassas olduğunu ve sebamedin yağlı olduğundan sivilce yapabileceğini söyledi
eve gelip yorumları okudum solanteyle ilgili ve bugün de gidip aldım
az önce sürdüm dokusu ve kokusu çok güzel cildi yağlandırıp bembeyaz yapmıyor
sebamede göre de fiyat farkı oldukça yüksek
umarım memnun kalırım

Cildim aşırı derece hassas,kuru ve çilliyim sizce solentanın hangi ürününü almalıyım.Pigmenta için bronzlaştırıyor diyorlarda..Hala kararsızım.. :KK25:

Cildim aşırı derece hassas,kuru ve çilliyim sizce solentanın hangi ürününü almalıyım.Pigmenta için bronzlaştırıyor diyorlarda..Hala kararsızım.. :KK25:

bende de çillenme sorunu var ve aşırı derecede kızarıyorum
pigmentayı önerdi ecnazedeki görevli arkadaş
3. kullanışım henüz ama çok memnun kaldım
en azından güneşte çillerimin belirginleşmesini önlüyor
bronzlaşmaya gelince böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum
ama bugün eve geldiğimde bende güneşten hafif bronzlaştığımı farkettim
beyaz tenli olmama rağmen çok çabuk bronzlaşabilen bir tene sahibim
güneş koruyucu sürmüştüm oysaki neden bronzlaştım ki diye düşündüm bende
ama hoş bir bronzluktu yani benim hoşuma gitti
sanırım söylenenler doğru hafif bronzlaştırıyor pigmenta

bende de çillenme sorunu var ve aşırı derecede kızarıyorum
pigmentayı önerdi ecnazedeki görevli arkadaş
3. kullanışım henüz ama çok memnun kaldım
en azından güneşte çillerimin belirginleşmesini önlüyor
bronzlaşmaya gelince böyle bir özelliği olduğunu bilmiyordum
ama bugün eve geldiğimde bende güneşten hafif bronzlaştığımı farkettim
beyaz tenli olmama rağmen çok çabuk bronzlaşabilen bir tene sahibim
güneş koruyucu sürmüştüm oysaki neden bronzlaştım ki diye düşündüm bende
ama hoş bir bronzluktu yani benim hoşuma gitti
sanırım söylenenler doğru hafif bronzlaştırıyor pigmenta

Solentada karar kıldım dün eczacıma sipariş ettim iki güne geliceğini söyledi kullandıktan sonra bende tecrübelerimi paylaşıcam..Teşekkür ederim verdiğiniz cevaplara..
:KK76::KK17:

canım nasıl memnun kaldın mı üründen ?

Canım henüz elime geçmedi ürün eczacım dün aradı fakat gidemedim.Benim aynı zamanda bebeğim var ondan her şeye fırsatım olmuyor ama akşam gidip alacağım yarın sabah en azından nasıl olduğunu emilip emilmediğini,yüzde katı his bırakıp bırakmadığını yazarım Allah kısmet ederse inşallah..:44::KK37:

Ben nerdeyse bir yildir solante acnes i kullaniyorum fiyati digerlerine gore yuksek ama daha bitmedi
Guzel bi urun ben memnunum fakat boyuna falan surunce beyaz bi sey giydiyince onlarda yesil lekeler birakiyor bende soylemesi

bugün doktor banada yazdı bu kremi 70 tl üzeri olduğunu okudum kozmetik ürün olduğu için devlet karşılamaz dimi ?

X