Güneş Kremleri Solante Losyon SPF 50 +

Güneş kremleri, bronzlaşma
kızlar size tavsiyem sakın bu ürünü sahilde güneşlenirken sürmeyin
dün geldim tatilden 2 günlüğüne gitmiştim biryerlere
ürün çok güzel çillerimin çıkmasını çoğalmasını engelledi,yüzüm sahilde oturmama rağmen gün boyu kızarmadı ama bronzlaşmadı da
gerçekten fazla koruyor
vücudum kollarım bronzlaştı esmerleşti ama yüzüm maalesef onlara göre çok çok daha az yandı ve yüzüm şuan vücuduma göre çok beyaz:KK43:
sadece yüzüme uygulamıştım bu ürünü ve boynuma vücudumada nivea güneş yaı sürmüştüm
yani korkmayın bu ürün çok fazla bronzlaştırmıyor ben iyice test edip onaylamış oldum :KK43:

kızlar size tavsiyem sakın bu ürünü sahilde güneşlenirken sürmeyin
dün geldim tatilden 2 günlüğüne gitmiştim biryerlere
ürün çok güzel çillerimin çıkmasını çoğalmasını engelledi,yüzüm sahilde oturmama rağmen gün boyu kızarmadı ama bronzlaşmadı da
gerçekten fazla koruyor
vücudum kollarım bronzlaştı esmerleşti ama yüzüm maalesef onlara göre çok çok daha az yandı ve yüzüm şuan vücuduma göre çok beyaz:KK43:
sadece yüzüme uygulamıştım bu ürünü ve boynuma vücudumada nivea güneş yaı sürmüştüm
yani korkmayın bu ürün çok fazla bronzlaştırmıyor ben iyice test edip onaylamış oldum :KK43:

Ooo çok güzel bunu duyduğuma daha çok sevindim..
Bende kullanalı 1 hafta oldu anca alabildim.Patron iki aydır maaşları geç yatırıyordu fırsatım olmuyordu.Ama memnun kaldım sivilce olmadı.Zaten bronzluk istemiyordum test etmen daha güzel oldu benim için..Sağol canım..

merhaba ben bu ürünü 1- 1.5 aydır kullanıyorum ve inanılmaz memlun kaldım çil sorunu olan biriyim ve güneşte nasıl çogaldıgını bilirsiniz ama bu kremle çogalma olmadı hatta renkleri açıldı en önemlisi göz kapagımda bir tane yag bezesi çıkmıştı onu küçülttü tamamen geçireçegine inanıyorum çünkü günden güne görünümü degişiyor...
Bu ürünle ilgili yazıda yazdım kızlar okuyabilirsiniz..

KADIN VE MAKYAJ TUTKUSU: Solante Pigmenta Spf 50+ Güneş Koruyucu Losyon!!!

merhaba benim yüzümde 3-4 ay öncesinde sivilcelenme oluştu sivilceler geçti anma lekelenme kırmızı kabarıklıklar oluştu. doktor güneş kremi olarak solante atopica spf50 yi önerdi. bu ürünü kullanan arkadaşlar varmı? birde gece sürülmesi için benzalin jel vermişti. oda leke yapıyormuş diye duydum cildi soyduğu için ciltte renk farklılıkları oluşturabiliyormuş kullanmaya korkuyorum.

merhaba ben bu ürünü 1- 1.5 aydır kullanıyorum ve inanılmaz memlun kaldım çil sorunu olan biriyim ve güneşte nasıl çogaldıgını bilirsiniz ama bu kremle çogalma olmadı hatta renkleri açıldı en önemlisi göz kapagımda bir tane yag bezesi çıkmıştı onu küçülttü tamamen geçireçegine inanıyorum çünkü günden güne görünümü degişiyor...
Bu ürünle ilgili yazıda yazdım kızlar okuyabilirsiniz..

KADIN VE MAKYAJ TUTKUSU: Solante Pigmenta Spf 50+ Güneş Koruyucu Losyon!!!

bende güneşte çoğalan çillerimden şikayetçiydim ama artık belli bile olmuyorlar en azından çoğalmaları engellendi..
eve geldiğimde yüzümün heryeri kıpkırmızı gelirdim çarşıda gezerken resmen domates gibi olurdum
ama bu ürün sayesinde çok hafif elmacık kemiklerimde kızarıklık oluyor sadeceo da önemli değil zaten..
ben çok memnunum aradığım güneş koruyucuyu sonunda buldum..

bu kremi kullanan birçok bayanın yorumlarını okudum herkes çok memnun. bende almaya karar verdim kızlar sizlerinde deneyimleriniz bayagı etkiledi:))) cildiye doktorumda bana önermişti artık kararlıyım sebamedi bırakıyorum çünkü suratım sivilce içinde :KK43:((

anti age için tercih edilebilir demişsiniz ya paylasımın sonunda...20 li yaşlardakiler kullanmasın mı..bu markanın farklı versiyonlarına mı yönelsek acep

solante pigmante +50 faktör losyonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum kızlar müthiş bişeey!! :)) sebamedin neden oldugu sivilcelerim geçti :) ve lekelerimde açılma mevcut yüzümü harika koruyor çok beyaz tenliyim rengimde koyulaşma falanda olmadı bu krem gerçekten cok güzel tavsiye ederim :KK16:

Bende çok memnunum sivilce yapmadı.Sebamed ve Roc yapmıştı.Lekelerimde açıklık oluştu mu hala çözemedim çünkü bende çok çil var ama bazen sanki çok lekesiz tertemiz gibi geliyor bana..Eşim azalma oldu diyor ama inşallah azalıyordur da ben fark etmiyorumdur belki de..

Solante acnes almistim bende. Hem cok yaglanma yapti yuzum resmen paril paril parladi hemde yanaklarimda kist seklinde sivilcelere neden oldu :KK43:

herkesde farklı bi etki yaparken karar vermek çok zor :KK43: tam bir ürünü beğeniyorum, hah tamam işte bunu alayım diyorum sonra olumsuz bi yoruma denk gelince kafam karışıyor :) solantede de bu şekilde olacak sanırım, ne yapsam risk alıp kullansam mı, yağlandırırsa bırakırım artık napalım

Kızlar herkeze merhaba.. Uzun süre Roaccutane kullanmış biri olarak kullanmadığım,denemediğim güneş kremi kalmadı.. Sizlerle deneyimlerimi paylaşmak isterimm..

bende güneş kremi alıcam ama karar veremedim solante acnes veya pigmentlisini düşünüyorum memnun kalanlar varmı veya memnun kalmıyanlar..

Selam kızlar.. Denemediğim güneş kremi markası kalmadı.. Ve tek kelimeyle en en en iyisi La Roche Posay Anthelios Gel Cream SPF 50+ .. Güneş kremlerimdeki en büyük sorunum kremlerin yağlı olması,yüzde parlama yapması ve de sivilce siyah nokta oluşumu yapmasıydı.. Yağsız bir çok güneş koruyucu denedim ama hiç biri üzerindeki yazılarda vaat ettikleri gibi değildi.. En sonunda bu ürünü aldım yine çok büyük bir beklentim yoktu ancak bu ürün tam anlamıyla mükemmel.. Ne cildi yağlı gösteriyor aksine yağlı ciltleri matlaştırıyor nede sivilce oluşumu yapıyor.. Üzerinde yazan herşey gerçek bu kremin ;

ANTHELIOS SPF 50+ Dry Touch Gel-Cream
Çok yüksek koruma.

Çok yüksek ve geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması. UVA ışınlarına karşı Mexorly SX ve Mexorly XL'e sahip, ışığa dayanıklı filtreleme sistemi içerir.Parfüm ve paraben içermez. Komedojenik değildir. Suya çok dayanıklıdır. İçeriğindeki La Roche-Posay termal suyu yatıştırıcı ve antioksidan etkiye sahiptir.

- Parlamaya sebep olmayan doku: Ultra mat sonuç, beyaz leke bırakmayan ve çabuk emilen jel-krem formu.
- Karma ve yağlı ciltler için uygundur.
- Suya dayanıklıdır.

Parfüm ve paraben içermez. Komedojenik değildir. Suya çok dayanıklıdır.

Yoğun güneş ışığına maruz kalan, alerjiye eğilimli, hassas veya güneşe karşı toleranssız cilt.

Ürün sayesinde cilt UV ışınlarının zararlı etkilerinden ve güneş yanıklarından korunur.
Ultra mat sonuç sağlar. Beyaz leke bırakmaz. Parlamayı önler.

Kullanımı:
Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm yüz bölgenize uygulayın. 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayın.

Haziranda alıcam ben de bu markadan. Solante Atopica Spf 50 Lotion alıcam. egzama ve ürtiker sorunu olanlar öneriyorlar...

arkadaşım almış deneyecek ben de ona göre alıcam. yukarıda bi yorumda arkadaşında dediği gibi tam evet işte bu diyoruz hoopp sonra olumsuz bir yorum :KK43:( :26:

X