Güneş Kremleri Solaryum, saçma denemem ve sonuç yüzümde belirgin ton farkları oldu

Güneş kremleri, bronzlaşma

Epcet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2010
474
2
31
Kızlar benim bugün solaryuma 2. girişimdi ve ben birşey denemek istedim sonuç berbat :KK14: burada solaryumu ben yada çil gibi açık renkli lekeleri koyulaştırdığını okumuştum.Benimde yüzümde 4 tane açık renk leke vardı yakından bakmayınca belli bile olmaz ama oralar koyulaşmasın diye güneş kremi sürdüm.Ama nokta kadar değil taşırarak sürmüştüm pek önemsememiştim şimdi yüzümde 4 yerde parmak ucu kadar beyazlık var bembeyaz hemde.Pazartesi tekrar solaryuma gricem ama mantıken koyu olan yerler daha çok koyulaşır beyaz olan yerlerde daha açık renk kalır yine :KK14: Kızlar napıcam nasıl dengelenir yüzümün bu rengi ben ışıl ışıl bi cildim olsun pudra sürmeyeyim diye girmiştim solaryuma şimdi pudra kullanmak zorundayım bu renk ayrımı yüzünden :KK14: Acayip moralim bozuk ne yapabilirim nasıl düzeltirim yüzümü

renk farklılığı olan yerin fotosunu koysan durumun vahimiyetini görsek olur mu?:26:

canım çok kötü oldu işte fotoğraf koyamam ama yüzüm müthiş derecede kızarık şuan o dediğim yerler bembeyaz.bi dahaki girişimdi acaba yüzümün kararan yerlerine güneş kremi sürsemde beyaz olan yerleri mi açıkta bıraksam diyorum ama yine taşırırda tutturamazsam hepten alaca olur yüzüm :KK43:Yılbaşında sevgilim geliyor diye girmiştim solaryuma :KK14:

görünüyrosda e bilen birine sorsaydın ya arkadaşım malesef yapılacak birşey yok

ben çooook beyazım ve solaryuma 5 dk. giriyorum 1 gün arayala 20 dk. seyansımdan sonra 10 dk cıkardım suan 40 dk gırdim kızardım 10 da ama ertesi gün rengim kırıldı... ayrıca lekelenme yapmaz solaryum parfüm fonteden cios vs.vs. vucuduna sıkma sürme nivea koruyucu kullanın !

dark Tan tube ve Apres Tan tube dehşet bişey bu kremler solaryum salonların temin edilebiliyor. girmeden bütün vücuda sürüyoruz slolaryumdan cıktıkdan sonra vucut kuruyo kurudugu için tekrar sürüyoruz! en önemli nokta ise 6-8 saat kadar duş almamamak.Nedeni rengin tene oturmasını sağlamak.

X