Solgar Rutin (Hemoroid, varis, varisin yol açtığı ödemler gibi sorunlar için)

DevrimGzde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2006
178
2
SOLGAR RUTİN

Hemoroid ve varise karşı yardımcı

Bioflavonoidler bitkilere çiçek ve yapraklara renklerini veren önemli maddelerdir. 500 den fazla türü olduğu bilinen bioflavanoidlerin en önemlilerinden birisi Rutindir. Rutin diğer biaflovonoidler gibi kan damarlarının güçlenmesine, damar elastikiyetinin artmasına yardımcıdır. Özellikle toplar (ven) ve kılcal (kapiller) damarları korur. 1940lı yıllardan itibaren "Vitamin P" adıyla yaygın olarak kullanılmaya başlanan bioflavonoidler üzerine bu dönemlerde yapılan çalışmalarda, hipertansiyonlu hastalarda günlük rutin kullanımının kapiller damar hasarınının azalmasına önemli ölçüde yardımcı olduğu rapor edilmiştir.Bioflavonoidler 80li yılların sonunda tekrar dikkat çekmiş ve birçok bilimsel çalışmaya konu olmuştur. Rutin özellikle Hemoroid, varis, varisin yol açtığı ödemler gibi sorunlara yardımcıdır, bacaklardaki damar sorunlarında damar güçlendirici olarak kullanılmaktadır.Aynı zamanda güçlü bir antioksidan olan Rutin, bu özelliğiyle de damarlar için koruma sağlar.

Kullanım Önerisi: Günde 1 tablet yemeklerden önce veya sonra

Ambalaj: 50lik cam şişede

Ürün Formu: Tablet

İçindekiler :
Her tablette
Rutin 500 mg

Arkadaşlar kullanıp deneyen var mı bu ürünü?

P vitamini hangi yiyeceklerde bulunur:
Menekşe yapragı
marul
taze biber
mersin (murt)
portakal
yumurta
yer fıstığı
at kestanesi kabuğu

ben ilk defa duyuyorum, bilgilendirmen için teşekkürler :)

Bugün bu ürünü son çare olarak satın aldım. Hemoroidim kötü durumda. 3 aydır geçmiyor ağlıyorum artık wcde. Kaç kere doktora gittim muayene ilaç güle güle. Normalde geçerdi tabi. Bu sefer doktora gitmeden Aynı ilaçları kullandım geçmedi. Yine gittim doktora yine birtakım ilaçlar. Geçmezse artık cerrahi dedi. Benim de bi yerlerim tutuştu. Bunu aldım. Kullanan var mıdır?

X