Kontakt Lens Solotica Lens

ozzq

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
21
0
Elinde kullanılmamış -7 veya -8 solotica hidrocor mel lensi olan varsa acil benimle iletişime geçebilir mi? Yada hemen alabileceğim bir yere yönlendirecek var midir? acil lütfen :KK43:

Elinde kullanılmamış -7 veya -8 solotica hidrocor mel lensi olan varsa acil benimle iletişime geçebilir mi? Yada hemen alabileceğim bir yere yönlendirecek var midir? acil lütfen :KK43:
lens optik ya da renklilensten alabilirsin

arkadaşlar yeni üye oldum lütfen birisi bana yardımcı olabilir mi siteyide pek anlamadım zaten başlık açamıyorum . merak ettiğim bende bir iki ayrdır bu lensleri araştırıyorum fakat bc eğrim 8.4 biliyorsunuz ki soloticalar 8.7 almayı denemeyi çok istiyorum kimisi diyor ben kullanıyorum çok rahat kimisi diyor çok bombeli duruyor kayma yapıyor batıyor bc değeri 8.4 olup solotica kullanıp memnun olan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba elimde bana dün gelen solatica hidrocor quartz lens kargo poşeti falan herşeyi duruyo kullanılmamıs tarihi poşette yazıyo zaten eger dusunursen yollayabilirim bana rengi açık yeşil geldi ben koyu istediim icin satıyorum.ilgilenrsen fotolarıni falan gönderirim dogal duruyo baya daha kullanmadım bede ocre rengi almak istiyorum

X