20 günlük eşim ilk kavgada boşanmak istedi.

noordelijk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
3
-28
24
1 yıllık bir ilişkim var. Evleneli 20 gün oldu. Balayından yeni geldik hatta. Bir tartışma yaşadık, şunu bidaha yapamazsın tarzında bir şey direttim o da inatla yapacağım diye aldı eline telefonu, ben de telefonunu elinden almaya çalışırken beni kollarımdan tutup itekledi, ben de canımın acısıyla boynuna bitane tokat attım. sonra tokattan önceki her şey unutuldu sanki ben durduk yere tokat atmışım gibi beni hiç itmemiş canımı acıtmamış gibi bağırmaya üstüme gelmeye başladı kışkırtmak için bir şeyler söyledi, defalarca bu konuda beni kışkırtma diye konuştuğumuz halde, konuşmama izin vermeden bağırmaya devam etti ben de tekrar vurdum. ilki refleksti ama sonrasında öfkeme hakim olamadığım için yaptım. akşamına da şehir dışına annemler bizi bekliyor yola çıkmamız lazım. kalktı hemen eline bi çanta aldı eşya koymaya başladı. pazartesi günü gelirim boşanıyoruz diye bağırarak. 1 yıldır ilişkimiz var ve yeni birlikte yaşamaya başlamadık biz 7-8 aydır aynı evde yaşıyoruz sadece resmiyete döküldü. ve bu ayarda bir kavgamız hiç olmadı. kavga etsek bile 1 gün sürerdi küslük. şimdi ilk büyük kavgada bana gelmiş boşanıyoruz diyor. bu bana mı tuhaf geliyor yoksa tuhaf mı? ne yapmalıyım nasıl hissetmeliyim bilmiyorum? vurduğum için pişmanım ama boşanalım diye çıkması beni çok tuhaf hissettirdi..

O kadar da büyük bi savaş değil ya tv de abartıyorlar. Gazzedekinin çeyreği kadar değil.
Oyuncak su tabancası kullanıyorlar herhalde Ruslar ciddiye almıyorsunuz ya. Orda yaşayan biri de olabilirdiniz.
Hayat orda bir şekilde devam ediyor diye üzülmeye gerek yok demişsiniz napsın insanlar hayat devam etmesin mi?
Aynı şeyi aa Gazze de ki olayları medya abartıyor desek linç edersiniz burda şaka mısınız? Irkçılık değil deyip duruyorsunuz ama dini fanatizminiz var. Biz hepsine eşit ölçü de bakıp üzülüyoruz fark burda, birde milleti kutuplaştırıyorsunuz pes.
Sinirleriniz çok bozulsa da kendinize hakim olmaliydiniz.
Ben de 24 yasi erken buluyorum evlenmek için ayrıca bir yıl da evlilik kararı vermek için çok erken bu benim fikrim
İnş aranızdaki problemleri çözersiniz
Mesajların tümünü okuyamadım, ama başka tartışma olmadıysa aranızda karşılıklı bir konuşma yapın. Boşanmak için fevri bir karar diye düşünüyorum.

Konuyla hiç ilgisi olmayan bu ukrayna ve filistin olayına konu ne ara geldi anlamadım
Ayrıca insanlar burseye tepki gösterirken filistin üzerinden duyar kasmak da moda oldu.
Savaşın milliyeti dini olamaz.
Filistin için insanı değerlerini yitirmemiş herkes üzülüyor ve bir şeyler yapmak istiyor zaten.
Bizden farklı dinde olan zulme uğrayan insanlar için de uzulebiliriz. Bu konu uzerinden kimseye nefret kusmanin bir anlamı yok. Kimsenin milliyetçilik yada dininin bir üstünlüğü yok.
Burada dini yorum yapmak yasak diye biliyorum,fikistin üzerinden başka üyelere saldıran hanımefendinin uyarılması gerektiğini düşünüyorum. @Mune

Konu sahibinin eşi Ukraynaya gidince bağlayıverdiler.Ay hiç sormayın iki kelam ediyorsun başka konu hakkında hemen Filistin Gazze filistin Gazze sanki kimse üzülmüyor orda insana, canlıya , kediye vs.. O kadar yoruldum ki bu duyardan.
Doğu Türkistan, Arakan ismi hiç geçmiyor ama mesele din kardeşi ise. Gazze de ki kıyamet gibiymişte öbürlerinin canı can değil medya abartması oluyormuş bugün kendi başına ne yapabilirsin yapabileceğin kadarını ancak ama bu duyarı en ufak şeyde fanatizme getirenleri savaşa asker olarak göndermek lazım. Klavye arkasından olmuyor.

Son düzenleme:
Oyuncak su tabancası kullanıyorlar herhalde Ruslar ciddiye almıyorsunuz ya. Orda yaşayan biri de olabilirdiniz.
Hayat orda bir şekilde devam ediyor diye üzülmeye gerek yok demişsiniz napsın insanlar hayat devam etmesin mi?
Aynı şeyi aa Gazze de ki olayları medya abartıyor desek linç edersiniz burda şaka mısınız? Irkçılık değil deyip duruyorsunuz ama dini fanatizminiz var. Biz hepsine eşit ölçü de bakıp üzülüyoruz fark burda, birde milleti kutuplaştırıyorsunuz pes.

Konu sahibinin eşi Ukraynaya gidince bağlayıverdiler.Ay hiç sormayın iki kelam ediyorsun başka konu hakkında hemen Filistin Gazze filistin Gazze sanki kimse üzülmüyor orda insana, canlıya , kediye vs.. O kadar yoruldum ki bu duyardan.
Doğu Türkistana , Arakan ismi hiç geçmiyor ama mesele din kardeşi ise. Gazze de ki kıyamet gibiymişte öbürlerinin canı can değil medya abartması oluyormuş bugün kendi başına ne yapabilirsin yapabileceğin kadarını ancak ama bu duyarı en ufak şeyde fanatizme getirenleri savaşa asker olarak göndermek lazım. Klavye arkasından olmuyor.
Haydi buyurun gazzeye gidilecek diye çağrı yapılsa hiçbiri gitmez
Sadece "mehmetcik gazzeye "diye bagirirlar.ve en alakasız konuda ,Filistine bağlarlar. Herkes istediğini düşünmekte serbest elbette, ama bu başkalarına saldırma hakki vermiyor.kendisi başlatmış ve size ve diğer üyelere saldırmış. Aynen söylediğiniz gibi klavye de yazmakla faydalı olunmuyor.

1 yıllık bir ilişkim var. Evleneli 20 gün oldu. Balayından yeni geldik hatta. Bir tartışma yaşadık, şunu bidaha yapamazsın tarzında bir şey direttim o da inatla yapacağım diye aldı eline telefonu, ben de telefonunu elinden almaya çalışırken beni kollarımdan tutup itekledi, ben de canımın acısıyla boynuna bitane tokat attım. sonra tokattan önceki her şey unutuldu sanki ben durduk yere tokat atmışım gibi beni hiç itmemiş canımı acıtmamış gibi bağırmaya üstüme gelmeye başladı kışkırtmak için bir şeyler söyledi, defalarca bu konuda beni kışkırtma diye konuştuğumuz halde, konuşmama izin vermeden bağırmaya devam etti ben de tekrar vurdum. ilki refleksti ama sonrasında öfkeme hakim olamadığım için yaptım. akşamına da şehir dışına annemler bizi bekliyor yola çıkmamız lazım. kalktı hemen eline bi çanta aldı eşya koymaya başladı. pazartesi günü gelirim boşanıyoruz diye bağırarak. 1 yıldır ilişkimiz var ve yeni birlikte yaşamaya başlamadık biz 7-8 aydır aynı evde yaşıyoruz sadece resmiyete döküldü. ve bu ayarda bir kavgamız hiç olmadı. kavga etsek bile 1 gün sürerdi küslük. şimdi ilk büyük kavgada bana gelmiş boşanıyoruz diyor. bu bana mı tuhaf geliyor yoksa tuhaf mı? ne yapmalıyım nasıl hissetmeliyim bilmiyorum? vurduğum için pişmanım ama boşanalım diye çıkması beni çok tuhaf hissettirdi..
Bu bana hiç tuhaf gelmedi 20 günlük eş gün içinde iki kez vuruyor gayet makul boşanmayı istemek

X