Son Arizona Kertenkeleleri BuluşmaTopiği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
cok sevindim gerçekten cok istiyordu Rabbim saglikla kucagina almayı da nasip etsin cok mutlu oldum ya cok sevindim. cok dua etmiştim kabul oldu dilosum şimdi adet bitsin sana da dua edicem ona mesajimi iletir misin tebrik ediyorum 😍 D Dilos06
Sağol cnm Allah razı olsun 🙏
Kuzu da çok selam söylüyor teşekkür ediyor çok 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰çok şükür bir bebek haberi daha aldık 🥰🥰🥳🥳🤲🏻

Bende numarası yok ki az önce kızlardan biri attı bende sordurdum numarasının verilmemesini istiyor
Kizlardan kimde var ozaman 1 kiside var numarasi
Kendisi bilir cnm ne diyelim Allah hayirla tamamina erdirsin insallah darisi sana ve youlost a

Kizlardan kimde var ozaman 1 kiside var numarasi
Kendisi bilir cnm ne diyelim Allah hayirla tamamina erdirsin insallah darisi sana ve youlost a
Sağol canım Allah razı olsun bir gün cesaret edersem veririm dedi eşi bilmiyorum burayı şimdi whsatsap da numara vs gizleme yok. Anca sessize alınıyor eşi görürse sıkınti çıkar haber aldıkça kizlardan yazarız sizlere
Onunda çok selamı var

Sağol canım Allah razı olsun bir gün cesaret edersem veririm dedi eşi bilmiyorum burayı şimdi whsatsap da numara vs gizleme yok. Anca sessize alınıyor eşi görürse sıkınti çıkar haber aldıkça kizlardan yazarız sizlere
Onunda çok selamı var
Kimde var numarasi peki merak ettm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X