Son görücü vakam🤦🏻‍♀️, iç dökme

ay bana da cafedeyken sırtımdan dokunmuştu ayaga kalkana kadar bişey yoktu selamlaşmak için kalktım ve dünyam başıma yıkıldı 1 saat zor kaldımm Allah kurtarmış canım bizi ekmek neyim mi kırsak 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
ay dokunması hiç olmamış ama. yanına gelip merhaba deseymiş
ben de 1 saat falan takıldım, muhabbeti fena değildi allahtan ama arkadaşlık harici imkansızdı
yani dolandırıcı bildiğin
fotolardakinden farklısın deyince de evet onlar eski, biraz kg aldım bu aralar deyip gülmüştü
bi de antin kuntin salaş bi çin lokantasına gittik. hiç sevmem normalde
zaten ne zaman dünya mutfağı yapan bi yere gitsem bana asla yaramıyor
beni alcan kebapçıya götürcen, dönerciye götürcen ben buyum arkadaş
bi keresinde de başkasıyla ikinci buluşmamdı, meksika mutfağı yapan bi yere götürdü
taco'larımı beğenmeyince yemedim doğal olarak, çok bozuldu bi daha görüşmedik ahhshsdwjdjwk

ay dokunması hiç olmamış ama. yanına gelip merhaba deseymiş
ben de 1 saat falan takıldım, muhabbeti fena değildi allahtan ama arkadaşlık harici imkansızdı
yani dolandırıcı bildiğin
fotolardakinden farklısın deyince de evet onlar eski, biraz kg aldım bu aralar deyip gülmüştü
bi de antin kuntin salaş bi çin lokantasına gittik. hiç sevmem normalde
zaten ne zaman dünya mutfağı yapan bi yere gitsem bana asla yaramıyor
beni alcan kebapçıya götürcen, dönerciye götürcen ben buyum arkadaş
bi keresinde de başkasıyla ikinci buluşmamdı, meksika mutfağı yapan bi yere götürdü
taco'larımı beğenmeyince yemedim doğal olarak, çok bozuldu bi daha görüşmedik ahhshsdwjdjwk
ahhahhahahaha ocakbaşı isteyen kıza adam biraz hafıf kalmışş keşke fikrini sorsaydı gerçi ilk buluşma genelde kahve falan içilir zor içt,m 1 bardak kahveyı bogazımda kaldı😁😁😁😁

bende boy yüzünden ayrılmıştım bana 1 80 demişti boydan olan fotoları da oynanmış instgramda dolandırıcı, bı geldı karşıma benim boyum 1.73 , bende 180 yakın olayım dıye topuklu gıymıştım oldum olmasına da... Adam mınıcık kaldı o an o küçük adamı son görüşümdü aman yarabbi tövbeler tövbesi

ay aynısı oldu bana da ben 174 üm bir de o gün dolgu topuk giymiştim adam 165 var yok yanında dev gibi kaldım ama hiç önemsemedi başka saçma şeyler yüzünden istemedim ben ama adam bayıldı resmen

Bu sekilde tanıştırılmak bana hiç normal ve mantıklı gelmiyor. Neden bir başkasının kendi şartlarına göre olan çevresindeki insanlarla tanışma gereği duyuyorsunuz ki. Herkes çevresinde kendine benzer , kendi kriterlerine göre insan edinir . Kendi cevrenizden bulmaya çalışın, neden boyle gereksiz insanların enerjinizi düşürmesine izin veriyorsunuz ki?

Ben şuna da çok inanırım çok çok iyi görünür görsel olarak ama ne bileyim bi ses tonu telafuz şekli yada dişleri ne bileyim birşey uymaz, ya da çirkin denilebilecek biridir ama tavırlarına ses tonuna, kendini ifade ediş şekline bile aşık olabilirsin.

bu yüzden yüzyüze görüşmek çok önemli.

bunu kendine amaç edinmiş insanlar var :)

ben asla tanışmam derdim ama en yakın arkadaşım o kadar darladı ve adamı o kadar bulunmaz hint kumaşı gibi anlattı ki 1 şans vereyim dedim sonuç olmadı

eşimle o benle tanışmayı göze kestirmiş bir etkinlikte yanıma geldi öyle tanıştık mesela

Kadro durumu,kazanç kısmına gelmeden direk boy fotoğrafı isteyip mi bitirdi?
Kesin Google öğretmen maaşı sorgulatmış,gelir gider tablosu çıkarmış sonrada finale gelmiştir.
Bazı erkeklerin evlenirken. Aradığı kriterler kadro ,maaş olmuş

evet öğretmenler en istenen gelin adayı

hem maaş hem yarım gün çalışıyor eve akşam yorgun gelmez oğluma iş yaptırmaz kafasında anneler

benim kuzenimi bu sebeple daha okuldayken bir akraba zorla aldı resmen sonuç kuzenim atanamadı adam ek iş taksicilik falan yaptı yani niyetleri patladı

tabi tabi zaten fotosuna bakıp beğenirsen buluşuyorsun
elbette fotodakinin aynısı gelmeyebilir, ufak farklar olabilir
ama bu farklar asla 20-30 cm uzunluk/kısalık veya +40 kg olmamalı

benimkinde o kadar fark vardı ki buluşma yerinde yanıma gelene kadar fark etmedim tanımadım kendisini
karşıdan 4-5 kişi geliyordu onların arasındaymış meğer
karşıya bakıyor olmama rağmen aa o galiba diyemedim yani o derece bi fark :KK70:
zaten gördüğüm an inanılmaz modum düşüyor ve herşeyime yansıyor.
o kadar zaman ayırdım şimdi napıcam, geri dönüp kaçsam bi dert, 1 saat oturup zaman geçirsem bi dert diye düşündüm
yani normalde beğenmesem bile mutlaka 1 saat sohbet eder kalkarım ben ayıp olmasın diye
ama şimdi beni kandırmış birine ayıp olmasın diye mi düşünmem lazım? gibi düşüncelere boğulmuştum :KK70:
Ben direkt beğenmedim seni deyip gidiyorum valla.onlar da yazdığı kadına bir baksın, bu beni kabul eder mi benim dengim mi diye? Ya da adam gibi yalansız dolansız herşeyiyle göstersin kendini adam gibi.bence hakediyor böylesi dolandırıcı tipler.

35 yaşında bekar öğretmenim. Arkadaş, yakın çevrenin önerisiyle tanıştığım kişiler oldu ama bu görüşmeler birer kahve içimi olarak kaldı hep. Son olayda bir tanıdık 40 yaşında bir beyefendiden bahsetti. Aynı şehirde değiliz önce bir süre telefonla görüşür eğer uygun görürse iki taraf da yüz yüze görüşme gerçekleşir dedim. Aracı olan kişiden fotoğraf istedik onlar da fotoğraf istediler sonrasında telefon numaraları verildi. Mesajla görüşmeye başladık. Gayet güzel sohbet ettik bütün bir gece. Ertesi sabah uyanacağım saatte günaydın mesajı gönderdi gün içinde yine mesajlar devam etti sohbet akıp gidiyordu ta ki bir boydan fotoğrafımı isteyinceye kadar. Fotoğrafı gönderdikten sonra 2 saat kadar herhangi bir yanıt gelmedi. 2 saat sonra da kıymetli vaktinizi aldım teşekkürler mesajı aldım. 🤣🤣🤣 Olaya hâlâ bir mana verebilmiş değilim. Evet öyle woow güzellikte biri değilim ama önceden fotoğraf gördü zaten aşırı kısa da değilim. Manasız bir durum oldu.
Senin yaşında bekar hiç evlilik yapmamış erkek kardeşim var, tanışmanıza vesile olmak isterim

ahhahhahahaha ocakbaşı isteyen kıza adam biraz hafıf kalmışş keşke fikrini sorsaydı gerçi ilk buluşma genelde kahve falan içilir zor içt,m 1 bardak kahveyı bogazımda kaldı😁😁😁😁
epeydir kahve içiyorum zaten
eskiden yemek olabiliyordu veya alkollü mekan
ama çok uzun zamandır sadece kahve takılıyorum
beğenmediysem kahve çabuk bittiği için kısa zaman ayırıp kaçıp gitmek daha kolay oluyor

Çok saygısız bir hareket sergilemiş.
Fiziğiniz de gayet güzel bence yorumlarda yazdığınıza göre.
Kendine de baksaymış öncesinde. Cidden bu erkekler çok tuhaflaştı bu dönemde :KK70:D

Belki fotografınızı gorunce kendisini size yeterli gormemıstır

Bi kız Arkadasımı iki kişiyle tanıstırmıstım mesela ve fotograflarını gordugunde bana 'kuzum bu çok yakısıklı ya benımle yetınmezse, hem yetınse bıle ben kendımı layık goremem rahatsız hissederim daha fazla ilerleyemicem' filan demişti.

Sonra gitti cırkın bişeyle evlendi
Kendisini oyle daha ıyı hıssedermıs

35 yaşında bekar öğretmenim. Arkadaş, yakın çevrenin önerisiyle tanıştığım kişiler oldu ama bu görüşmeler birer kahve içimi olarak kaldı hep. Son olayda bir tanıdık 40 yaşında bir beyefendiden bahsetti. Aynı şehirde değiliz önce bir süre telefonla görüşür eğer uygun görürse iki taraf da yüz yüze görüşme gerçekleşir dedim. Aracı olan kişiden fotoğraf istedik onlar da fotoğraf istediler sonrasında telefon numaraları verildi. Mesajla görüşmeye başladık. Gayet güzel sohbet ettik bütün bir gece. Ertesi sabah uyanacağım saatte günaydın mesajı gönderdi gün içinde yine mesajlar devam etti sohbet akıp gidiyordu ta ki bir boydan fotoğrafımı isteyinceye kadar. Fotoğrafı gönderdikten sonra 2 saat kadar herhangi bir yanıt gelmedi. 2 saat sonra da kıymetli vaktinizi aldım teşekkürler mesajı aldım. 🤣🤣🤣 Olaya hâlâ bir mana verebilmiş değilim. Evet öyle woow güzellikte biri değilim ama önceden fotoğraf gördü zaten aşırı kısa da değilim. Manasız bir durum oldu.
Yüzyüze görmeden sohbet etmeyin kimseyle çok gereksiz. Ek olarak da yıpratıcı olmuş bu süreç. Çok güvendiğiniz bir yakınınız önermiyorsa bulusmayın kimseyle.

X