SON KEZ BİRLİKTE KİLO VERELİM- KİLO VERME YARIŞMASI

bende oglen tavuklu salata yedim
ara: 2 kare bitter +6 badem ve kahve
ara ogun yapmayip tatli birsey yemeyince elim ayagim titriyor 🥹
45 dk spor yaptim
lily sabrinin karis kasi 2 videosu ve bir ic bacaklar icin olani
birazdan aksam yemegimde kapuska + yogurt ile gunumu kapaticam
hava cok yagisli bugun ondan 10.000 adimda kapaticam gunu ❤️
bugun zarada 36 beden kargo pantolonun icine girdim 2 hafta once tayt gibi duruyordu su an beli hafifcene bol ve bacaklari normal gozlerim yasardi sevincten eve gelip spor yaptim.
Arada elbet bozulucak arada elbet hamburgerler pstalar yiyip icicez onemli olan sonradan dengelemek sporumuzu yapmak zaten diger turlu hayat boyle gecmiyor ❤️
benim hedefim simdi 6 sina kadar kacamak yapmamak. 6 sinda cig kofte ve turkiyeden birton sey getiricek annem bizim burda yok olanda cok kotu e bende hakli olarak gokucem cogkofteyi getirdiklerrinden. 🥹 en azindan o zaman kadar ne kadar verirsem kardir 4-5 gunde tatile gidicez 10-16 arasi ordada tabi kismiycam dondurmasi tatlisi herseyi yiyicem he hos biraz vicdan oluyo ama odul de guzel oluyor. o yuzden en azindan normal zamanda dengeliyip bozmiyim diyorum.
Maşallah maşallahh o 36 beden pantolona girmek ne büyük bir mutluluktur allah bilir. Ben de 36 beden pantolonlarıma gireceğim günü iple çekiyorum 😅😅

İllaki kaçamak yapacağız hayat böyle geçmez ama dediğin gibi önemli olan dengelemek, istikrar vs.

Gün sonu
Akşam bakla yemeği ve çorba içtim. Baklayı biraz abarttım yerken sanki 😅😅
Akabinde 30 dakika leslie yaptım. 10.000 adımı tamamladım. Toplamda 610 kalori yakarak günü bitiriyorumm 💕💕

Herkese selam🌸

11.00; 1 yumurta,3 kasik lor, karisik salata,
5 zeytin, 1 dilim tam bugday

15.00: elma, 2 kasik yogurt, 2 ceviz karisimi

19.00: 5 kofte, tavuksuyu corba, az salata

2lt ustu su, 3 cay, 2 Turk Kahvesi,
1 filtre kahve, 2 bitki cayi.

Tum gun işteydim yorgun argin. gece eve gececegim, tv basinda egzersiz yaparim ancak.

Lamaziaa Lamaziaa yarin tarti gunu mu canim?
Eve gec geldim.25 dk egzersiz yaptim her bolgeden.
Lamaziaa Lamaziaa gece tatli isteginden bahsetmissin, aksam 19.00 da yiyorum, gece 2,3 gibi uyuyorum. Haliyle cok acikiyorum.
Ama bir iki gun aciksam da yemeyip su icip durabildigimi gorunce, beynim alisti.
Gece acikacagim biliyorum ama durabilecegim.bir de tek yasadigim icin su an evde tatli namina bir sey yok.tatli krizini sanirim yendim,her gun onumde kalip kalip cikolata,sutlu tatli vs yeniyor su an, ben bakiyorum sadece 😚

Eve gec geldim.25 dk egzersiz yaptim her bolgeden.
Lamaziaa Lamaziaa gece tatli isteginden bahsetmissin, aksam 19.00 da yiyorum, gece 2,3 gibi uyuyorum. Haliyle cok acikiyorum.
Ama bir iki gun aciksam da yemeyip su icip durabildigimi gorunce, beynim alisti.
Gece acikacagim biliyorum ama durabilecegim.bir de tek yasadigim icin su an evde tatli namina bir sey yok.tatli krizini sanirim yendim,her gun onumde kalip kalip cikolata,sutlu tatli vs yeniyor su an, ben bakiyorum sadece 😚
Evde tatlı olunca ben dayanamıyorum hemen elim gidiyor. Sanki o tatlıyı yemeyince yok olucam ölüp biticem 😅😅 içimden öyle sesler geliyor ki durduramıyorum. Değişik bi his ya
Senin için çok sevindim. Büyük bir şey başarmışsın bravoo 🥰🥰

Günaydın KK' nün güzel kadınları 🥰
Nasılsınız ?
Ben bugün biraz yorgun uyandım çok halsizim ve hiç iştahım yok gibi inşallah tüm gün böyle gider..😂
Yumurta diyeti diye bişey varmış. Ben çok severim haşlama yumurta. O yüzden hoşuma gitti. 1 hafta sabah öğle akşam 2 şer tane yiyomuşuz. Ben 1 hafta değilde 3 gün denemek istiyorum. Hadi bakalım bugüne başlayıp bitirelim gün sonunda yazıcam..
Bol eksilier kızlar hepimize kolay gelsin..

Nasılsınız ?
Ben bugün biraz yorgun uyandım çok halsizim ve hiç iştahım yok gibi inşallah tüm gün böyle gider..😂
Yumurta diyeti diye bişey varmış. Ben çok severim haşlama yumurta. O yüzden hoşuma gitti. 1 hafta sabah öğle akşam 2 şer tane yiyomuşuz. Ben 1 hafta değilde 3 gün denemek istiyorum. Hadi bakalım bugüne başlayıp bitirelim gün sonunda yazıcam..
Günaydınn 🎉🎉
Bugün benimde iştahım yok keşke her zaman öyle olsa 😅😅
Yumurta diyetini duymuştum ama 7 yumurta mı neydi sanırım japon diyeti diye de geçiyor. Yumurta yemeyi hiç sevmiyorum o yüzden yapamam ama sana başarılar 😅😅

Acaba bi tık mideyi mi küçülttük o yüzden mi iştahımız yok ki 😇
Teşekkür ederim başlicam bugün bakalım ben seviyorum haşlama yumurta deniyim bugün..
😋

selam hanimlar, ben aksam diyetimi bozdum fistik baya bir ve birazda yulaftan yapilmis yogurtlu tatli yedim ama olsun napalim. gene daha kotu olabilirdi dedim. 26 gunde ilk cheat.
sabah kalktim 1 lt suyumu ictim
2 yumrta 2 dilim
peynir domates salatalik + yesil cayimi ictim
oglen sebze sote ve yogurdum var
ara: meyve +2 ceniz
aksamda kabak sote + yogurt yiyip gunumu kapaticam
biraz karin ve bacak videosu yaptim 45 dk kadar
gun icerisindede yuruyus yapicam allahtan hava guzel bugun
bu arada belirledigimiz tarti gunu varmi?

selam hanimlar, ben aksam diyetimi bozdum fistik baya bir ve birazda yulaftan yapilmis yogurtlu tatli yedim ama olsun napalim. gene daha kotu olabilirdi dedim. 26 gunde ilk cheat.
2 yumrta 2 dilim
Pazartesi tartı günü sanırım Lamaziaa Lamaziaa

Eklentiler

• IMG_20230526_141838.jpg
    IMG_20230526_141838.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 18
Acaba bi tık mideyi mi küçülttük o yüzden mi iştahımız yok ki 😇
Teşekkür ederim başlicam bugün bakalım ben seviyorum haşlama yumurta deniyim bugün..
😋
valla ben midemin küçüleceğini sanmıyorum. 57 kiloyken de çok yiyordum ama ne olduysa bu pandemi de 80 kilo oldum :KK12: :KK12:

Bugun bana 1 kilo borek getirmisler.
Kahvaltida arkadaslara verdim, ben de yanlarinda kendi listemi yedim ama sicak sicak offfff.
Bugün de senin için üzülüyorum canım :KK43:(
2 yumrta 2 dilim
Selam canım. Yaptığım kaçamaklar için afiyet olsunn. Yendi bitti önümüze bakalım. Bugünün sporunu düne göre arttır bir de 2.5 litreyi doldur böylece yediklerin kilo yapmaz.
Pazartesi tartı günü sanırım Lamaziaa Lamaziaa
evet pazartesi günü. Grubumuzun 1.haftası doluyor. Bakalım bir haftada kaç kilo verdik. Önemli olan ise 1 hafta önceki vücut şişliğimiz bu pazartesi olacak mı yoksa azalmış mı olacak ? Kilo sadece tartıdaki bir sayı biz aynı zamanda incelmeye bakmalıyız. İnceldiğimiz görünüyorsa yağdan kilo vermişiz demektir :cool::cool:

Evvvet kızlar, bende kahvaltımı 12 gibi ettim. Yumurta domates,zeytin, 1 dilim ekmek ve 2 dilim hindi füme.
1 litre suyu bitirmek üzereyim.
şimdi filtre kahve içiyorum. Ara öğün olarak yine çorba +yaprak galeta diye düşünüyorum.
Akşama allah büyük :kk77::kk77:

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-05-26 at 14.46.46.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-26 at 14.46.46.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 15
Kızlar bu arada, aralıklı oruç çok popüler çok kilo verdiriyor ancak ben günde 2 öğün beslenmeyi beceremiyorum. Daha sonrası bu rutini hayatıma adapte edemiyorum.
Sabah 7 de uyanıyorum işe gidiyorum 12 ye kadar aç beklemek zulüm geliyor.
Mesela bir arkadaşım akşam yemeğini 17.00 de bırakıyormuş. Ben bunu da yapamam çünkü akşam ailecek yemek yiyoruz. Bu en büyük aile etkinliğimiz. Yani anlayacağız, başka türlü nasıl yapılır bu aralıklı oruç ? :eek: :eek:

Nasılsınız ?
Merhaba yumurta diyetini duymuştum. Protein olduğu için yağdan verdirdiğini biliyorum. Ama sadece yumurta mı yeniyor acaba yani yanında salatalık yeşillikler vs yeniyor mu acaba? Aslında bir hafta uygulamaya değer.

Ben de bugün okulda bir şeyler yeme fırsatım olmadı eve gelince de 14- 14.30 civarı olmuştur. İlk önünüzü yapmış oldum eğer acıkmazsam daha yemeyi düşünmüyorum acıkırlar da yoğurt falan yerim inşallah

X