Son Konu

Evet en büyük suçlu o aslında o eleştirileri açık açık yüzüne sizi ilgilendirmez bizim hayatımız deseydi ki dedi ama adamı ciddiye almıyorlar... Bekarken hiç bir şey demiyor kendini eleştiriyorlar yine sessiz kalıp ben ciddiye almıyorum sende alma... Ben telefon oynarım onları dinlemem şimdi onlara bir şey derim konuyu uzatırlar... Deyip gaysız bir şekilde uzatıyor eğer beni o aileyle muhatap etmeseydi... Ben zaten kendime odaklanırdım ama o aile de eşimi eş geçip bana laf sokmaya başladılar... Bazen sessiz kaldım bazen de cevap verdim hep susmadım bazen de uyardım ama bir türlü durmadılar... Eşimi zerre ciddiye aldıkları falan yok.....
Kendi ailesi eşime hakaret ediyor adamın dediği şey..... Tamam ya bir daha dikkat ederiz bu yani lakayt bir şekilde....
Kaç kere söyledim seni eleştirdiklerinde sert çık ailene diye... Anladığı şu ne yapayım öldürmeye mi gidiyim diyor laf söyle ama sert söyle diyorum biraz sakin sakin cevap verirsen edepsizliklerine devam ediyorlar....
Aile o kadar edepsiz ki bir de utanmadan bana sen ne alıngansın ben büyük oğluma neler dedim bir bilsen yok eski gelinime ne kavgalar ettim anne babasın diye çocuklarına zorbalık yapamazsın el kızı çekmez çekmek zorunda da değil....

Yerden ğöge kadar haklısın en büyük sorun ama eşim iyi biri beni eleştirme yargılamaz bir dediğimi iki etmez bütün kararları bana bırakır ama ailesinden koruyamıyor... İlle muhatap ediyor.. Ailesinden çekiniyor öz güvensiz ve korkağın teki ben çekinmiyorum....
Ailesi ile ben muhatap olup en sonunda kavga etmek zorunda kaldım...
Her yerde ben eşimin avukatlığını yapmak zorunda mıyım sürekli.... Bıktım illallah ettim....
Aslında ilk sorunda ben boşanmak çok istedim ekonomik özgürlüğü olmadığı için o anda ailem de istemedi destek olmadı... Boşanıp gelicektim....
Eşine iyi biri değil eşim pasif kendini savunmaktan acizsin teki bırak beni......
Laf sokuldupunda sürekli eline telefonu alıp dinlemiyorum deyip yaaa 20 metreye öteye kaçan biri böyle olursa tabi... Sonrada bana sürekli mız mız sın diyor sebebi kendi.....

Kompleksli insanlar sürekli birilerinin onlara laf soktuğunu, saldırdığını düşünüyor ama çoğu kendi kurguları. Senin durumun da böyle bence. Kompleksli, alıngan ve diken üstünde bi yapın var, en ufak şeyi bile büyütüp hayatı kendine zindan ediyorsun. Sürekli beklenti içindesin, istediklerin yapılsa da yetinmeyeceksin bence. Biraz bakış açını değiştirmeye çalışmanı tavsiye ediyorum; kendi iyiliğin için. Herkesin sorunları, travmaları var, herkes kolay şeyler de yaşamıyor ama sen küçük şeyleri bile olay haline getirebilecek, fazla negatif ve dramatik birisin, bence.

Son düzenleme:
Haklısın da yani farklı bir şehirde olunca öyle oluyor.... Ama biraz da benim yapımlar alakalı o konuda haklılık payın var. Bende 3 senedir çok sıkıntılı geçti sürekli tedavi sürekli artık tahammülüm azaldı.... Öyle geçti....

O yüzden kendi iyiliğim için umursamaz olmayı deneyeceğim..

Anneniz için çok üzüldüm.... Haklısınız kendimize yazık yahu....

Doğru haklısın stabil ve dengede olmam lazım.... İç huzuru yakalamak lazım ama 2 veya 3 gündür çok huzurluyum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…