Son şans verilir mi

3-4 aya eski haline gelir. Kurulu düzeni, yemeği, çamaşır-bulaşığı + vazgeçilmeyi kabul etmek istemeyenler nedense ağlıyor, kendime zarar veririm diye göz boyuyor ya da düzeldim bir daha asla yapmam diyor. Çok nadirdir kalıcı düzelen. O da varsa tabii. Ben görmedim.
Aynen oyle bizimki max 3 ay pismanin vs dedi karsi bosanma dilekçesine hemen bende bosanmak istiyorum dedi 4.ayda sonra eve kadinlar gelmeye başladı. Yani degmiyor kimseye su guzel beynini yormaya tecrube ile sabittir

Aynen oyle bizimki max 3 ay pismanin vs dedi karsi bosanma dilekçesine hemen bende bosanmak istiyorum dedi 4.ayda sonra eve kadinlar gelmeye başladı. Yani degmiyor kimseye su guzel beynini yormaya tecrube ile sabittir
Herhalde tekrar elde edince egoları okşanıyor. Sonra tamamen salıyorlar. Başka bir neden bulamıyorum.
Başka insanlarla görüşme isteği vs. elde edebilme dürtülerine yenik düşüyor erteleniyor bir süreliğine.

Zaten istemiyormuşsun sevmiyormuşsun. Bizim seni ikna edip barış dememiz saçma olur bu durumda. Sen istemedikten sonra her şey boş.

Selam kızlar. Burada daha önce çok konular açtım eşimle mutsuzluğumu hep yazdım ve en sonunda kaçınılmaz son oldu ve biz Mart ayında boşandık. Evi terkeden boşanma davası açan ben oldum terk ettiğim gündem beri eşim barışmak istedi pişmanlığını hep dile getirdi şu anda boşanık olmamıza rağmen barışmak için çabalıyor yaptığı tüm hataları farkında vicdanen çektiği acıyı görüyorum ağlıyor yüzüme bakamıyor ama ben barışmak istemiyorum evliyken yaşadığım mutsuzluk sorunlar kavgalar beni bitirmişti artık ama bana hep dediği cümle herkes ikinci şansı hakeder sizce bir insan değişir mi gerçekten ve o şansa değer mi?
Ne için boşandiniz bilmiyorum ama huylu huyundan vazgeçmiyor.

Selam kızlar. Burada daha önce çok konular açtım eşimle mutsuzluğumu hep yazdım ve en sonunda kaçınılmaz son oldu ve biz Mart ayında boşandık. Evi terkeden boşanma davası açan ben oldum terk ettiğim gündem beri eşim barışmak istedi pişmanlığını hep dile getirdi şu anda boşanık olmamıza rağmen barışmak için çabalıyor yaptığı tüm hataları farkında vicdanen çektiği acıyı görüyorum ağlıyor yüzüme bakamıyor ama ben barışmak istemiyorum evliyken yaşadığım mutsuzluk sorunlar kavgalar beni bitirmişti artık ama bana hep dediği cümle herkes ikinci şansı hakeder sizce bir insan değişir mi gerçekten ve o şansa değer mi?
Çok net HAYIR

herkes ikinci bir şansı ziyan eder mutsuz olduğun ağladığın günleri hatırla

Yoo, herkes ikinci şansı haketmez, bunu kim uydurmuş yani hiç anlamıyorum.

Evlilik içinde kaç bin tane şans verdin kimbilir; gönlünü alsın diye, düzelsin adam olsun diye, mutlu olalım diye. O zaman neredeydi aklı, bitince mi anlamış? Bırak Allah aşkına.
Sen şans vermek istiyorsun sanırım ama sonu hüsran, bunu bilerek kabul et edeceksen.

Napıcaksın seni döven küfür eden eski eşi Allah aşkına? Aşk meşk istiyorsan yeni insanlarla tanış.
O masrafsız köle istiyordur kendine.

Çalışmıyordunuz diye hatırlıyorum, şu an ailenizle misiniz?

İhanet yok ama küfür vurma kırma olayları var
Bunu yapanlar affedilmez %100 tekrar yapar ve onin için bittiginiz an kendinizi kapıda bulursunuz. Şimdi şamar oğlanı gibi görüyor sizi, o yüzden umudunu kesmiyor ama sakın affetmeyin.

boşanık süper kelime😂
konuya gelirsek gerek yok bence
hele çocuk yoksa hiç gerek yok

Şiddet varsa hayır diyorum ben .
Öfkesini kontrol etmeyi öğrenicek bir insan evlilik gibi ciddi bir işe girişiyorsa.
Kimse onun şiddetini bilmem nesini çekmek zorunda değil değil mi.
Bence görüşme bile artık ağlasın dursun.
Zaten kendi suçu olduğunu bildiği için bu kadar pişman.

İnsanlar değişmez, değişmiş gibi yapar.:super:

Ayrıca hazır vurup,kıran birinden kurtulmuşsunuz niye hala bu ihtimali düşünüyorsunuz?

Siz ona sövün,kırın dökün bakalım ne olacak?

Herkese vicdan yapılmaz, yaparsanız da 3-4 aya nasılsa geri döndü diye daha beter olarak yaşarsınız bir daha boşanma durumunda da nasılsa yine barışır imajı verirsiniz.

Büyük düşünür Hadise'nin dediği gibi "Denenmişi denemek yok hiç olmadı kitabımda,olduramazsın" deyin siz ona ve selam vermeyin:süslü:

X