Saç Rengi ve Saç Boyama sonbahar kızılından turuncuya???

life_city

22.11.2009 evlendik :)
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
6.162
151
34
merhaba bayanlar
benim şuanki saç rengim palette sonbahar kızıılı
yani bu renk;

palette-6888-sonbahar-kizili-mb13358_e7b185e7a34dae7de3b13b9409ca641b_r1.jpg

ben şuanda bu saç rengini istiyorum;

3120957679_078285f215_o.jpg

marciacross000.jpg

ne renge boyarsam bunlara yakın olur?

ya marcia crossun saç rengi çok guzel bu fotoda..sanırım bakır kızıl tonlarında bişey yaparsan böyle olurr sen yinede kuaföre danış bi

canım kuaföre sordugunda oryelle açmadan kesinlikle bu rengi elde edemezsin dicektir ki ilk seferde aynı bu renk olsun istiyorsan haklı da ama ben beklerim saçım yıpranmasın oryelle dersen 2-3 boyamada ulaşırsın sanırım palettenin açıcısıyla ya da sarı tonlarda boyayla boyayıp ardından tarçın bakıra boyarsan 2. fotodaki rengi elde edersin bence

vala canımtarçın bakıra boya şuan kızılsa ben öle yaptım tupturuncuyum yada beyaz boyayla aç saçını

alttaki resmideki rengi kullanmıştım canım yani saçım sarıydı üstüne sonbahar kızılı boyamıştım ve akıncada bu renk olmuştu ama herkes çok beğeniyodu:lepi: bidaha malesef yakalayamadım o tonua.s

sahi lorealde var ama buna benzer renkler tam olarak isimlerini bilmiyorum ama bi göz at istersenopuyorumnanaktan

canım şimdi gördüm hemen üst topicde lorealin renk katoloğunu koymuş bi arkadaş ordaki 6.6 benziyor gibi

işte sarının üstüne yapılınca turuncu olurr o kızıl:)
ama bnm şuan kızıl
napsamdaa o rengi tutursamm

işte sarının üstüne yapılınca turuncu olurr o kızıl:)
ama bnm şuan kızıl
napsamdaa o rengi tutursamm

ben siyah sçımı açtım canım palette yoğun renk açıcıyla kahve oldu.Kızılı açınca turuncu oluyo diyo arkadaşlar ama saçının durumunu bilmediğim için yap veya yapma diyemem.Benimkilere hiçbişey olmadı ama

kapalı olduğum için hiç açık fotom yok cnm
ama sonbahar kzıılı varya onun biraz daha koyu kızılı şuan saçım

o renk tam benm istediğim renk hatta gecenlerde aynı fotoyu ben de koydum .benim sacımda kızıl vardı ama solktu akmıştı.üzerine tarcın bakırla atın sarı karıştırıp boyadım çok güzel oldu. ama resimdekinden bi ton koyu oldu.iki gün önce boyadım resmim yok olursa koyarım bi bak bugun koymayı deniycem.ben bikaç hafta sora tekrar boyucam istediğim reng tuttururum artık.artık rengimi buldum tarcın bakır.sanada tavsiye ederim.ama saçımda kı kızıl solmustu böyle bunu unutma cok kırmızıysa sennki bilemem.

yok bnmki çok kızıl değil
2 aydır nerdeyse hiç boyamıyorum
soldu artık aktı hatta.
ama şimdi evlenicem o yuzden turuncu kafa gelin olmak istemem.
kahve yapıcam
ama genede resmini koyarsan sevinirim cnm

X