Sonsuzluk askısı Infinity lift

fatalcharm

Live Love Laugh
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2013
575
725
Hanımlar merhaba, fransız askısı ile ilgili dr araştırırken bu uygulamaya denk geldim. Sonsuzluk askısı diye geçiyor. Dr nükhet eroğlu nun sayfasında gördüm. Aynı fransız askısı mantığı ama daha kalıcısıymış. Ömür boyu kalıcı olduğu iddia ediliyor. Ama sonuçta yeni uygulanan bir yöntem, kalıcılığından nasıl emin olunabilir bilmiyorum. Bu uygulamayı daha önce duyan/yaptıran memnun kalan/kalmayan var mı acaba? Tşklr

Hanımlar merhaba, fransız askısı ile ilgili dr araştırırken bu uygulamaya denk geldim. Sonsuzluk askısı diye geçiyor. Dr nükhet eroğlu nun sayfasında gördüm. Aynı fransız askısı mantığı ama daha kalıcısıymış. Ömür boyu kalıcı olduğu iddia ediliyor. Ama sonuçta yeni uygulanan bir yöntem, kalıcılığından nasıl emin olunabilir bilmiyorum. Bu uygulamayı daha önce duyan/yaptıran memnun kalan/kalmayan var mı acaba? Tşklr
olur boyu kalici mumkun degil bence ya anatomik olarak elbet sarkma olur ama kaliciligi daha yuksek olabilir

Bu tip konulari bu isleri yaptiranlar veya bu islerin uzmanlari cevaplarsa, degisik uzmanlarin isimleri verilirse, biz de biraz daha bilincli arastirma firsati bulabiliriz...

Ben bir plastik cerrahla görüştüm bir hafta önce daha önce normal askı yaptırmıştım bana fransız askı filan hepsi aynı en fazla bir yıl inanmayjn dedi

X