Sonunda 7 Haziran 2022 meme ameliyatı yaptırıyorum 375cc iyimidir?Olanların tavsiyelerine talibim

Markaların şöyle önemi var, mesela Mentor'un %80 dolu protezleri satılıyor hala piyasada. Ve bu bilgi çok hasta ile paylaşılmadan protezler takılıyor. Mesela siz, sizin protezlerinizin yüzde kaç dolu olduğunu biliyor musunuz?
Hayir bilmiyorum. Hic bir bilgim olmadigi icinde merak edip sormadim bile. Ben kucuk olmalarini ciddi anlamda cok taktigim icin hic markasiyla falan ilgilenmedim. Yaptrana kadar markaları oldugunu bile bilmiyordum ben. Gozumu karartip sadce ameliyat olmaya odaklanmistim. Yaptrmadan önce arastrip bilgi hic edinmedim. Yaptrdiktan snra arastirmalara basladim garip bi sekilde. Siz simdi yanii mentor un iyi olmadignimi sòylemek istiyorsunuz

Hayir bilmiyorum. Hic bir bilgim olmadigi icinde merak edip sormadim bile. Ben kucuk olmalarini ciddi anlamda cok taktigim icin hic markasiyla falan ilgilenmedim. Yaptrana kadar markaları oldugunu bile bilmiyordum ben. Gozumu karartip sadce ameliyat olmaya odaklanmistim. Yaptrmadan önce arastrip bilgi hic edinmedim. Yaptrdiktan snra arastirmalara basladim garip bi sekilde. Siz simdi yanii mentor un iyi olmadignimi sòylemek istiyorsunuz
Yoo mentorda iyi bir marka ve Türkiye de genelde takılan markalar arasında mentor ve motiva ben çok araştırdım

Merhaba hayırlı olsun ameliyatınız şu an durumunuz nasıl. Hangi şehirde, hangi doktora ve ne kadara ameliyat oldunuz bilgi verirmisiniz lütfen
Teşekkür ederim bugün 18. Günüm oldukça iyiyim protezlerim aşağıya inmeye başladı yavaş yavaş yumuşama başladı İstanbul da Elif Eren Aydın hanımefendiye ameliyat oldum kendisinden çok çok memnun kaldım fiyat paylaşmam uygun olmaz instagramdan buldum kendisini

Teşekkür ederim bugün 18. Günüm oldukça iyiyim protezlerim aşağıya inmeye başladı yavaş yavaş yumuşama başladı İstanbul da Elif Eren Aydın hanımefendiye ameliyat oldum kendisinden çok çok memnun kaldım fiyat paylaşmam uygun olmaz instagramdan buldum kendisini
Özel mesajla paylaşmanız mümkünmüdür hangi hastanede yapıyor ameliyato

Bayındır hastanesinde yapılıyor hastanedende çok memnun kaldım ilgi alaka süper
Merhaba, çok uzun zaman geçmiş ama nasıl memnun musunuz? Ben de düşünüyorum bir sürü soru işaretim var. 410 ve 380 demişsiniz. Ben de ne çok büyük olsun ne küçük kalsın istiyorum ama nasıl görünür kestiremiyorum. O zamanlara ait fotonuz varsa mahsuru yoksa gönderebilir misiniz?

X