Sonunda beklenen oldu.

Siz ne yaparsanız yapın elbet konuşmak isteyen arkanızdan da konuşur sizi de bir şekilde karalayıp suçlu konumuna koyar. Boşuna kendinizi üzmeyin onlar aralarında ne yapıyorlarsa yapsınlar burada ben de bir eşinizin en azından sizden dolayı sizi saydığını belli etmesi açısından biraz tavır almasını beklerdim ve bence kesinlikle bir yere gitmeyin hiç kendinizi de zorunlu, sorumlu hissetmeyin zaten herkes kendi işine geldiği gibi konuşacaktır.

Ooo sizde hoşgeldiniz
herkes ne kadarr meraklıymış bu duruma
olur tabi başka
ne yalan soyleyim ben yazıyorum bazen iki kez düzeltme yapıyorum sanki ben harika yazıyorum da milletin yazdığına dikkkat edicem sadece ufacık bir espriydi anlarsın diye gözde kırpmıştım ...

ne yalan soyleyim ben yazıyorum bazen iki kez düzeltme yapıyorum sanki ben harika yazıyorum da milletin yazdığına dikkkat edicem sadece ufacık bir espriydi anlarsın diye gözde kırpmıştım ...
Farkındaysanız bende durumu makaraya alarak eğlendim malum dilekçe yazmıyoruz sanal ortam dikkatsiz ve hızlıca yazıp geçiyoruz O yüzden problem yok

Siz evlenmeden, hayatınıza kayınvalide, görümce vs girmeden önce ne yapıyordunuz çok merak ediyorum.
Hayatınız ve kafanız eşinizin ailesiyle öyle dolu ki onlardan önce yaptığınız tek şey koltuğa oturup duvar izlemekmiş gibi geliyor bana.

Ne yaparsanız yapın sizden hoşlanmıyorlar işte. Ama siz inatla her ortama girme peşindesiniz.
Büyük ihtimalle eşinizin size bağlılığına ve kendi aklıyla hareket edeceğine güveniniz yok ve ailesiyle aranız açık olursa eşiniz onların yanında olur diye korkuyorsunuz.
Aksi halde, neden her görüşmede size laf soktuğunu düşündüğünüz görümcenize, kayınvalidenize yapışmaya çalışasınız?
Böyle böyle paspas edeceksiniz kendinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…