Sonunda ben de Ameliyat oluyorum ama :(

E

EU1

Ziyaretçi
pazar günü bende ameliyat oluyorum sonunda, 6 aylık kk araştırması sonunda :)
Sizinde sayenizde cesaret full ama nerde heyecan :KK43:
merak var ama ne korku ne başka heyecan yok
kızlar bu normalmi yaa :uhm:

normal canımm, yani insanın yapısıyla alakalı, ben burada ameliyata saatler kala hic heyecanlanmayanları da gördümm, biir hafta kala yerinde duramayanını daa, o nedenlee hiicc meraklanmaa hersey güzel olacak insallahh simdiden gecmis olsunn

pazar günü bende ameliyat oluyorum sonunda, 6 aylık kk araştırması sonunda :)
Sizinde sayenizde cesaret full ama nerde heyecan :KK43:
merak var ama ne korku ne başka heyecan yok
kızlar bu normalmi yaa :uhm:

bende de ne korku ne heyecan vardı:) hatta normalde doktora gittiğimde bile heyecanlanırım. sadece ameliyattan önceki gece düşünmekten uyuyamamıştım, merak aslında yerimseniben
hastaneye gittiğimde, ameliyata giderken bile normaldim:)

Son düzenleme:
bir de bu siteyi çok okumakla alakalı olabilir. ben her şeyi okumuştum başıma geleceklerden az çok haberdardım. o yüzden heyecanlanmıyor olabilir misin ki?

canım bende 3 hafta önce oldum.bende sıfır heyecan vardı .benim senin kadar fazla bi bilgimde yoktu acıkcası.bu ameliyatı gercekten cok istediğim için heyecanlanmadım.bundan olsa gerek.korkuda yoktu.hiç bişe hissetmiodum bile.

kızlar hepiniz çok sağolun bugünki görüşmede ameliyata çarşamba saat 9 diye karar verdik birazda benden kaynaklandı ama belkide doktoruma güven yada dahlia nın dediği gibi olabilir okadar çok yazdıklarınızı okudumki doktorum bile şaşırdı bildiklerime :)
siz ameliyat oldunuz ve biz olmayanları okadar aydınlattınızki ve okadar heyecan yaşadıkki sizinle zaten defalarca ameliyat olduk biz :)
ıYıKı VARSINIZ ıYıKı BURDASINIZ ıYıKı IŞIK OLDUNUZ DıLERıM HER ıSTEYEN OLSUN VE RAHATÇA ATLATSIN BEN HıSSEDıYORUM HERŞEY GÜZEL OLUCAK SADECE BENıM ıÇıN DEĞıL HEPıMıZ ıÇıN SıZı SEVıYORUM
AMELıYAT SONRASI BENDE SıZıN YAPTIKLARINIZI YAPICAM OLANLARI HEMEN YAZICAM BELKı BENDE BıRıLERıNE IŞIK OLURUM :kedi:

bende de ne korku ne heyecan vardı:) hatta normalde doktora gittiğimde bile heyecanlanırım. sadece ameliyattan önceki gece düşünmekten uyuyamamıştım, merak aslında yerimseniben
hastaneye gittiğimde, ameliyata giderken bile normaldim:)

işte aynı ben ya bende öyleyim ama girerken ne olur bilmiyorum tabi

evet her şey çok güzel olucak. yatıcaksın kalkıcaksın bu kadar, zaten gerisi anlamadan geçiveriyo. işin en zor kısmı karar verebilmekti yerimseniben

girerken midende hafif bi heyecan hissi olur ya onu da verdikleri şurupla geçiriyolar canım. bebek gibi giriyosun ameliyata :1closedeyes:

ya bişey daha sorucam peki yeni burnunuza alışmanız nasıl oldu ne kadar sürdü hala aynalara bakıp duruyormusunuz ben şimdiden nasıl olucağını tahmin etmekle geçiriyorum zamanımı ucunu kaldırıyorum basık yapıyorum yanlardan sıkıyorum yani anlayacağınız ben ameliyata girmeden şeklini değiştircem sanırım kaydirigubbakcemile3

normal canımm, yani insanın yapısıyla alakalı, ben burada ameliyata saatler kala hic heyecanlanmayanları da gördümm, biir hafta kala yerinde duramayanını daa, o nedenlee hiicc meraklanmaa hersey güzel olacak insallahh simdiden gecmis olsunn

ebrucum yanlış hatırlamıyorsam sen çok rahat bir op süreci geçirdin burnun normale dönmediyse bileen azından artık ağrısız morsuz zamanları geride bırakıyorsundur benim baktığım resimlerin çoğunda yani doktorumun ameliyatlarında bir hafta sonra morlukları sarılık şeklinde görmek için çok incelemen gerek bünyeden bünyeyemi yoksa yapılan işlemden işlememi değişiyor CADIARZU

ya bişey daha sorucam peki yeni burnunuza alışmanız nasıl oldu ne kadar sürdü hala aynalara bakıp duruyormusunuz ben şimdiden nasıl olucağını tahmin etmekle geçiriyorum zamanımı ucunu kaldırıyorum basık yapıyorum yanlardan sıkıyorum yani anlayacağınız ben ameliyata girmeden şeklini değiştircem sanırım kaydirigubbakcemile3

doktorumun saydığına göre alışma sürem 6 sn sürmüş ama yine de bi gün beğeniyosun bi gün allahım bu ne diyosun :roflol: beklentine göre, burnunun şişliğine göre değişir bence alışman.

bir de sonuçta hala senin burnun, oraya başkasının burnu konmuyo, senin burnundan şekillendirilen bir burun oluyo. korktuğun şeylerle karşılaşmıyosan alçı çıkınca, güzele alışmak kolaydır yerimseniben

ben 2 haftada alışmıştım yeni şekline hiç yadırgamamıştım şimdi 1 yılı geçti eski burnum nasıldı hatırlamıyorum bile sanki bu burnumla doğmuşum gibi :lepi:

doktorumun saydığına göre alışma sürem 6 sn sürmüş ama yine de bi gün beğeniyosun bi gün allahım bu ne diyosun :roflol: beklentine göre, burnunun şişliğine göre değişir bence alışman.

bir de sonuçta hala senin burnun, oraya başkasının burnu konmuyo, senin burnundan şekillendirilen bir burun oluyo. korktuğun şeylerle karşılaşmıyosan alçı çıkınca, güzele alışmak kolaydır yerimseniben

evet canım güzele alışmak kolay benim çok bir beklentim yok ama yinede şimdiki halinden iyi olsun fotoğraf makineleri öcü gibi görünmesin gözüme sürekli beni soldan görmesinler demiyim kaydirigubbakcemile3 ne az beklentim var hee sizede oldumu ya milletin burunlarına okadar dikkatli bakıyorumki anlatamam bazen anlıyorlar hemen gözlerimi çekiyorum ama bazen insanların rahatsız olduklarını hissediyorum :kedi:

ben 2 haftada alışmıştım yeni şekline hiç yadırgamamıştım şimdi 1 yılı geçti eski burnum nasıldı hatırlamıyorum bile sanki bu burnumla doğmuşum gibi :lepi:

ne güzel ya 1 sene geçmiş bana çok uzak geliyor şimdi :çok üzgünüm::çok üzgünüm: doktorun kimdi nerde oldun anlatırmısın biraz morlukların falan ne kadardı ne zaman geçti senin ameliyatını okumadım sanırım biryere yazmışmıydın CADIARZU

evet canım güzele alışmak kolay benim çok bir beklentim yok ama yinede şimdiki halinden iyi olsun fotoğraf makineleri öcü gibi görünmesin gözüme sürekli beni soldan görmesinler demiyim kaydirigubbakcemile3 ne az beklentim var hee sizede oldumu ya milletin burunlarına okadar dikkatli bakıyorumki anlatamam bazen anlıyorlar hemen gözlerimi çekiyorum ama bazen insanların rahatsız olduklarını hissediyorum :kedi:

ben burunlara hala bakıyorum sapık gibi bi gün bi laf işiticem ama hadi bakalım :roflol:

ben burunlara hala bakıyorum sapık gibi bi gün bi laf işiticem ama hadi bakalım :roflol:

:roflol: desene hiç bitmicek benim bu halim yandık ya birinden kesin laf işiticemde korkuyorum biri çıkartır yeter be diye terliği yada çantayı kafama yerim delikafadulden

:roflol: desene hiç bitmicek benim bu halim yandık ya birinden kesin laf işiticemde korkuyorum biri çıkartır yeter be diye terliği yada çantayı kafama yerim delikafadulden

dikkat et şekerim burnuna gelmesin kaydirigubbakcemile3

dikkat et şekerim burnuna gelmesin kaydirigubbakcemile3

allah korusun zaten ameliyat sonrası birine 1 metreden fazla yaklaşmam heralde el kol hareketleriyle konuşan insanlar vardır ya benim kabusum olucaklar
kaydirigubbakcemile3

cnm benm göz altlarım hala sarı ama belli belirsiz 45 gün oldu hemde, bu bünyeyle alakalı bir seyy yani kimisi cok az morarıyor hemen geciyor, kimi cok morarıyor ama yine cabuk geciyor, benm de iste böyylee hala sarı gec iyilesiyor, onun dısında burnuma alısmam da benm cabuk olmadı hala aynalar elimden düsmüyor yavas yavas alısıyorum onda cildimin gec iyilesiyor olmasının etkisi de var, cildim cok bozuldu ameliyat sonrası sivilcelendi fln, bir de suratım hala sis benm sıcaklar da etkiliyor, ama bu herkeste böyle olacak diye bir sey yok, bende böyle en azından,, baskalarının burnuna bakmaya gelince ben ameliyattan önceeki 2 ay fln herkesin burnunu gözümde estetik yapıyordum :KK70: simdi de öyle hala milletin burnunda gözümm, bu estetik bu degil bu estetik olabilir ama öyle ise bu kötü olmus fln ya da bu ameliyat olsa güzel olur, psikopata bagladım milletin burnunda gözüm, hele artık bizimkiler de o hale gelmisler diyolar senin yüzünden milletin burnunda gözümüz seninki mi daha iyi milletinki mi die bakıp duruyoruz diyorlar :ppP

X